dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 621 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 621 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 732 800 zł144,40 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Parkowe Kliny, kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w prestiżowej inwestycji usytuowanej w malowniczej okolicy Osiedla Kliny.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł640 m² 445,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna 6,4 arowa działka położona w rejonie Rajsko, kraków Działka w kształcie prostokąta o szerokości 20m. Jest lekko nachylona w kierunku południowo-wschodnim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 064 zł39,16 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

1 968 000 zł123,30 m² 15 961 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

W starym mieście trzy pokojowe na wysokim parterze.Niezależne pokoje , osobna kuchnia, spiżarnia, łazienka , osobna toaleta, przedpokój , piwnica. Wejście do mieszkania z klatki schodowej i z.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

889 000 zł55,93 m² 15 894,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie z oddzielną jasną kuchnią, dużym balkonem typu loggia oraz dodatkowo płatnym miejscem postojowym przy ulicy Piltza. Aktualnie mieszkanie jest wynajęte na 3 lata,.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł2 000 m² 284 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w Krakowie w Skotnikach o pow. 2000 m2. Nieruchomość znajduje się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 065 161 zł61,57 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura blisko 100 inwestycji W krakowie zakup bez prowizji (0%) oraz bez podatku pcc (2%) 3 pokoje | 7. Piętro | gotowe do odbioru od zaraz! - biuro nieruchomości lakado - prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 657 000 zł110,69 m² 14 969,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Prestiżowy dwustronny apartament Z historią I klimatem Odrestaurowana kamienica | Trzy balkony | Oryginalna stolarka drzwiowa | Elementy zabytkowej zabudowy ***** rozkład pomieszczeń: * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł47,72 m² 20 096,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Krakowskie Zabłocie to dzielnica, która przyciąga ludzi aktywnych, kreatywnych, szukających inspiracji na co dzień. Tu życie toczy się pomiędzy kawiarniami, galeriami i nowoczesnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 480 zł54,80 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł29 m² 15 828 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka /29m2 /balkon /ul.Borkowska. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku przy ulicy Borkowskiej. W skład lokalu wchodzi pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł73 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Kraków 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Ludwika Solskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 73 m2, zlokalizowane przy ul. Ludwika Solskiego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł68,80 m² 14 389,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokoje Z częściowo otwartą kuchnią! lokalizacja: nieruchomość położona na os.Teatralnym, dzielnica Nowa Huta. Dzielnica ta charakteryzuje się dobrze rozwniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł629 m² 731,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana na sprzedaż Skotniki, kraków oferta bez prowizji dla kupującego! Leach & Lang prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 629 m (6,29 ar), położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 600 zł27,92 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie idealne dla studenta lub pod inwestycję na wynajem. Lokal o powierzchni 27,92 m składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 215 zł45,70 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak Prowizji oraz pcc! Cena Promocyjna! szczegóły - zadzwoń! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 1D104- pow. 45,70 m kw, znajdujące się na 1 piętrze nowoczesnego budynku wielorodzinnego na.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł53,33 m² 12 375,77 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie Z loggią I panoramą krakowa osiedle oświecenia mistrzejowice, kraków lokalizacja: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Oświecenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 416 zł51,84 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ani podatku pcc W tej inwestycji dostępne są również mieszkania O innych metrażach - zapraszamy do kontaktu - pełna oferta inwestycji dostępna W biurze Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży nowe komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem przy ul.Ćwiklińskiej, dz.Bieżanów. Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 248 000 zł101,85 m² 12 253 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje na sprzedaż domy w zabudowie bliżniaczej z wiatą i ogródkiem. Lokalizacja: na uboczu miasta, w otoczeniu zieleni, z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,95 m2 (2 piętro), zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa jaką jest Podgórze, przy ulicy Gromadzkiej. Inwestycja: gromadzka 57 to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Bieżanów - Prokocim ul. Henryka i Karola Czeczów 78.6m2 / 4 pokoje Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Mieszkanie do wejścia o powierzchni 78.6 m2 położone w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

371 000 zł25,59 m² 14 497,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Os. Strusia (bieńczyce) Mieszkanie 1 pokojowe - jasne strona południowa 25,59m2 Parking pod blokiem Idealne pod wynajem Doskonale skomunikowana okolica Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Płaszów - ul. Myśliwska Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Płaszów, ul. Myśliwska w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 5 piętrowym bloku, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kraków Olszanica Działka o pow. 3428 m2 Rolna Cena 350 000 zł Teren rolny o szerokości około 12 m położony w Krakowie Olszanicy w pobliżu ulicy Powstania Styczniowego.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł82,66 m² 12 085,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Zespół Annderson oferuje do sprzedaży przestronny lokal o łącznej powierzchni 82,66 m , w tym piwnica 15 m , ul. Jana Sobieskiego. Lokal składa się z trzech ustawnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

928 408 zł82,16 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł64 m² 24 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 + balkon z roku 2009 znajdujące się w prestiżowej dzielnicy - Woli Justowskiej. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł74 m² 21 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Urządzony i wykończony lokal usługowy przy Rondzie Mogilskim na sprzedaż [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł56,49 m² 14 498,14 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie przy ul Obozowej, o powierzchni 56,49 m , położone na 4 piętrze w 6-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł60 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z 2025 r. - ul. Powstańców, kraków Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 4- pokojowe o wysokim standardzie, położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł210 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Krowodrza, os. Bielany - do sprzedaży wolno stojący, dom jednorodzinny o pow. mieszkalnej ok. 150,0 m2, posadowiony na działce gruntu o pow. 7,5 ara. Budynek położony w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł94 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1500

Unikatowy apartament - Rynek Główny! Do sprzedaży jedyny w swoim rodzaju apartament na Rynku Głównym o powierzchni 100m2, pierwsze piętro w remontowanej oficynie. Budynek 3 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 731 zł38,79 m² 15 925 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 900 zł37 m² 16 267,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

MIV.2.14 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA Prądnik Biały, okolice ul. Glogera / Pachońskiego - mieszkanie 37 plus balkon. Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

982 119 zł73 m² 13 453,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4 pokojowe z szybkim terminem oddania. Cena: 982 119 zł (13 450 zł/m ) Piętro: 1 (winda) Ekspozycja: południe + północ Układ, który jest po prostu wygodny Salon z aneksem: 23.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł80 m² 14 362,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Kraków-prądnik biały/ żabiniec Do sprzedaży 4 pokojowe dwupoziomowe mieszkanie ok.80 m2 powierzchni całkowitej ( ok.68 m2 użytkowej) Blisko uczelni Rolniczej i Business Campus Opolska. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup zwolniony Z podatku pcc dla biura Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47.51 m , położone na parterze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37 m² 16 189 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie w dzielnicy Podgórze Duchackie. Mieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 145 880 zł84,88 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż Lokal usługowy w nowopowstałej inwestycji Apartamenty Składowa przy ul. Składowej 22 w Krakowie w atrakcyjnej dzielnicy Krowodrza. Przeznaczony pod działalność:.