dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 606 ogłoszeń

579 000 zł38,82 m² 14 914,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Kraków Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i komórka lokatorską Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 38,82 m2, zlokalizowe na 2 piętrze przy ul. Sołtysowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 489 000 zł138 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w kameralnej i spokojnej okolicy? W tym miejscu możesz zakończyć swoje poszukiwania bo będziesz chciał od razu tam zostać :) Mieszkanie ma aż 138m2, oferuję świetną.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł56,05 m² 13 380,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,05m2 położone na 1 piętrze kamienicy z XIX w. Mieszkanie składa się obecnie z dwóch pomieszczeń - możliwość aranżacji według.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 426 zł63,39 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

882 092 zł62,01 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 000 zł44,14 m² 14 748,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż| | ul. Kajetana Stefanowicza, kraków Lokalizacja: kraków, prądnik Biały - ul. Kajetana Stefanowicza Metraż: 44,14 m Opis inwestycji: na sprzedaż przestronne, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 177 000 zł74,67 m² 15 762,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wolnostojący pawilon handlowo-usługowo-produkcyjny 334m2 | ul. Zakopiańska | Podgórze | Pierwsza linia zabudowy Opis nieruchomości: na sprzedaż (lub wynajem) wyjątkowy wolnostojący pawilon.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł37 m² 15 675,68 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na os. Hutniczym. Nieruchomość o powierzchni 37 m położona na drugim piętrze w sześciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł116,60 m² 24 862,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 116,6 m z prywatnym ogródkiem (ok. 92 m ), tarasem na dachu oraz garażem w bryle budynku, położony w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 739 475 zł77,31 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Eng below Na sprzedaż dwupoziomowy apartament zlokalizowany na 5 i 6 piętrze, nowej nadbudowy kamienicy z 1912 roku. Budynek został wyposażony w nowoczesną windę osobową, która zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł135 m² 9 629,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków - Wola Duchacka Lokal handlowy 134,34 m2 parter-front z witryną Może być również biurowo-usługowy! Lokalizacja Wola duchacka/kurdwanów! Lokal handlowy o powierzchni 134,34 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 785 000 zł150 m² 11 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Royal Space ma przyjemność zaprezentować wydzielony lokal usługowy o powierzchni 150 m przy ul. Marcika. Lokalizacja Lokalizacja nieruchomości to sąsiedztwo Zakopianki przy wielu innych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 006 911 zł72,18 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 754 zł51,71 m² 17 206,61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

731 760 zł30,49 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W CENTRUM NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na 1. piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Strycharskiej 10 w krakowskim Podgórzu. Lokal stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł107 m² 9 299,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaka o powierzchni użytkowej 107 m z ogródkiem o powierzchni 500 m2 zlokalizowany w dzielnicy Nowa Huta,.

Szczegóły ogłoszenia

650 676 zł41,71 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania z inteligentnymi rozwiązaniami - Kraków Złocień | IV kwartał 2026 Na sprzedaż mieszkania w kameralnej inwestycji, łączącej nowoczesną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł172 m² 26 162,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1883

Mamy przyjemność zaprezentować unikatowy apartament o powierzchni 172 m , usytuowany na 1. piętrze kamienicy przy ul. Stefana Batorego na Starym Mieście w Krakowie. Lokalizacja Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 019 zł51,42 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 649 zł27,42 m² 17 675 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

792 000 zł45,50 m² 17 406,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam do sprzedaży komfortowe mieszkanie położone w bloku z 2014 roku przy ul. Koszykarskiej w Krakowie. Lokal idealny dla singla, pary lub pary z jednym dzieckiem. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 169 520 zł70,88 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 862 zł26,23 m² 15 511,32 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł60 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: rodzinne 3 pokoje w sercu Krowodrzy doskonała lokalizacja i budynek z cegły! Szukasz mieszkania, które łączy solidne budownictwo z topową lokalizacją? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pok / 71 m 2 / balkon/ Prokocim /ul. Ściegiennego Świetna oferta pod inwestycję! Agencja nieruchomości Optima prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o pow. 71,20 m 2 ( łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 732 800 zł144,40 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Parkowe Kliny, kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w prestiżowej inwestycji usytuowanej w malowniczej okolicy Osiedla Kliny.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł640 m² 445,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna 6,4 arowa działka położona w rejonie Rajsko, kraków Działka w kształcie prostokąta o szerokości 20m. Jest lekko nachylona w kierunku południowo-wschodnim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 064 zł39,16 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

1 968 000 zł123,30 m² 15 961 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

W starym mieście trzy pokojowe na wysokim parterze.Niezależne pokoje , osobna kuchnia, spiżarnia, łazienka , osobna toaleta, przedpokój , piwnica. Wejście do mieszkania z klatki schodowej i z.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł55,93 m² 15 894,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie z oddzielną jasną kuchnią, dużym balkonem typu loggia oraz dodatkowo płatnym miejscem postojowym przy ulicy Piltza. Aktualnie mieszkanie jest wynajęte na 3 lata,.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł2 000 m² 284 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w Krakowie w Skotnikach o pow. 2000 m2. Nieruchomość znajduje się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 065 161 zł61,57 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura blisko 100 inwestycji W krakowie zakup bez prowizji (0%) oraz bez podatku pcc (2%) 3 pokoje | 7. Piętro | gotowe do odbioru od zaraz! - biuro nieruchomości lakado - prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 657 000 zł110,69 m² 14 969,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Prestiżowy dwustronny apartament Z historią I klimatem Odrestaurowana kamienica | Trzy balkony | Oryginalna stolarka drzwiowa | Elementy zabytkowej zabudowy ***** rozkład pomieszczeń: * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł47,72 m² 20 096,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Krakowskie Zabłocie to dzielnica, która przyciąga ludzi aktywnych, kreatywnych, szukających inspiracji na co dzień. Tu życie toczy się pomiędzy kawiarniami, galeriami i nowoczesnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 480 zł54,80 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł29 m² 15 828 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka /29m2 /balkon /ul.Borkowska. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku przy ulicy Borkowskiej. W skład lokalu wchodzi pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł73 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Kraków 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Ludwika Solskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 73 m2, zlokalizowane przy ul. Ludwika Solskiego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł68,80 m² 14 389,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokoje Z częściowo otwartą kuchnią! lokalizacja: nieruchomość położona na os.Teatralnym, dzielnica Nowa Huta. Dzielnica ta charakteryzuje się dobrze rozwniętą infrastrukturą.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij