dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Kazimierz

219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

219 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 200 000 zł54,47 m² 22 030,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania o powierzchni 54,47 m położonego na trzecim piętrze kamienicy z początku XIX wieku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł42,53 m² 21 866,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Dwupoziomowe mieszkanie na Kazimierzu - 3 pokoje, ponad 60 m po podłodze Oferta sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o pow. 42,53 m2 (po podłodze ponad 60m2 ) na krakowskim Kazimierzu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł31,43 m² 24 976,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Augustiańska Residence, w samym sercu krakowskiego Kazimierza jednej z najbardziej klimatycznych i pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł29,55 m² 22 978 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Prestiżowe mieszkanie na urokliwym kazimierzu N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,5m2 z antresolą zlokalizowane na krakowskim Kazimierzu, ul. Brzozowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 450 zł45 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Semperitowców. Mieszkanie (około 45 m2): - kuchnia: meble kuchenne, lodówka, płyta elektryczna, piekarnik, zlewozmywak, mikrofalówka, -.

Szczegóły ogłoszenia

69,55 zł/m²532 m² 37 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

MB Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajmu lokal użytkowy usytuowany na parterze budynku. Lokal Nieruchomość składa się z pięciu przestronnych pomieszczeń, kuchni ze stołówką, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne 2- pokojowe mieszkanie na kazimierzu Z widokiem na zieleń N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2- pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m2 zlokalizowanego przy ul Starowiślnej.

Szczegóły ogłoszenia

542 000 zł27,24 m² 19 897,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Nieruchomość Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,24 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowej kamienicy z 1912 roku, zlokalizowanej przy ul. Augustiańskiej na Kazimierzu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł31 m² 18 677,42 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31 m , usytuowane na 5. piętrze w 6-piętrowym budynku z ok. 1970 roku. Lokal składa się z: - pokoju z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł33,82 m² 29 538,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

MB Estates prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w samym sercu krakowskiego Kazimierza przy Placu Nowym. To idealna propozycja dla osób ceniących klimat starego miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł32,10 m² 30 809,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1909

Na sprzedaż funkcjonalne studio o powierzchni 32,1 m , położone na 3 piętrze w odrestaurowanej kamienicy w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa tuż przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł46 m² 15 869,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,7 m , położonego przy ul. Dwernickiego w Krakowie (śródmieście ). Nieruchomość znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 706 380 zł65,63 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Oferujemy do sprzedaży pakiet 3 kawalerek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 65,63 m2 zlokalizowanych na Kazimierzu przy ul. Starowiślnej. N20 nieruchomości oferuje do sprzedaży kawalerki które.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł28 m² 105,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 28 m , położone przy ul. Miodowej w jednej z najbardziej klimatycznych części Krakowa, w samym sercu Kazimierza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane przy ul. Dietla w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze klimatycznej kamienicy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

70,27 zł/m²74 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do odstąpienia gotowy lokal gastronomiczny zlokalizowany na Kazimierzu w w bliskiej odległości Wawelu. Lokal o powierzchni 74 m2 składa się z parteru z bardzo dużą.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł90 m² 17 766,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Kraków Kazimierz ul. Szeroka 90 m2 Nieruchomość: na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90 m , położone na 2. piętrze klimatycznej, wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł39 m² 17 179,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1917

Kraków Kazimierz ul. Augustiańska 39 m Nieruchomość: proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 39 m , usytuowane na drugim piętrze w zabytkowej kamienicy z 1917 roku.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł33 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowoczesnym stylu po remoncie! Kraków Kazimierz ul. Wawrzyńca 33 m Nieruchomość: proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 33 m2 zlokalizowane na drugim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 lipca, dwupokojowe, przytulne mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji: ulica Świętego Wawrzyńca na Kazimierzu, która zapewnia bliskość Bulwarów Wiślanych, kazimierza, rynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

WYJĄTKOWA OFERTA W UNIKATOWEJ KAMIENICY CZTEROPOKOJOWE Z ANEKSEM KUCHENNYM W DZIELNICY STARE MIASTO - UL. Wrzesińska metraż całkowity I użytkowy wynosi - 70.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 200 000 zł62 m² 19 354,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

S&s Property przedstawia na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 62 m (50m2 + 12m2 antresole), położony przy ul. Krakowskiej w jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Kazimierz ul. Paulińska 57 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 57 m2, zlokalizowane na czwartym piętrze w kamienicy z 1910 roku.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 zł56 m² 75,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne i nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Prochowej 9 w investycji z 2016 - Kamienica Novum. Mieszkanie klimatyzowane, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 380 597 zł69,71 m² 34 150,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W NOWOCZESNEJ INWESTYCJI W SERCU MIASTA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 394 885 zł40,21 m² 34 690 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 955 840 zł154,87 m² 32 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 873 600 zł121,05 m² 32 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 543 360 zł141,98 m² 32 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 517 302 zł71,05 m² 35 430,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 640 113 zł54,78 m² 29 940 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

86,85 zł/m²40,30 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Oferujemy państwu do wynajmu lokal użytkowy na krakowskim Kazimierzu przy ul. Starowiślnej. Lokal dwupokojowy o powierzchni 40,30 m2 z łazienką i przedpokojem. Mieści się w oficynie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł26 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków Kazimierz ul. Halicka 26 m Nieruchomość: do wynajęcia oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 26 m , położone na piątym piętrze nowego budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

514 000 zł27,57 m² 18 643,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Lokalizacja: kraków, kazimierz, ul. św. Agnieszki. Pum: 27,57 m2 Pow. piwnicy: 1,18m2 Na sprzedaż jasne i wyjątkowo ciche mieszkanie położone przy ul. św. Agnieszki, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²27 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal z osobną łazienką o powierzchni 27 m2 w świetnej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Kazimierz. Lokal: - na 3 piętrze z osobną łazienką - jasne.

Szczegóły ogłoszenia

26 950 zł148 m² 182,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy, luksusowy penthouse o powierzchni ok. 148 m , położony na ostatnim piętrze prestiżowej inwestycji Angel Stradom przy ul. Stradomskiej jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł23,51 m² 18 460,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jednopokojowe pokojowe mieszanie położone w dzielnicy Kazimierz zaledwie kilka minut spacerem od płyty Rynku Głównego Mieszkanie o powierzchni ok 27 m2 położone jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł41,50 m² 61,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 Lipca Mieszkanie zlokalizowane na Kazimierzu w zadbanej Kamienicy przy ul. Kordeckiego (2 min do Wisły, 5 min Plac Nowy, 10-15 min Stare Miasto) Świetna lokalizacja, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł29,50 m² 23 017 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 29,5 m, położona w jednej z najbardziej klimatycznych części Krakowa na Kazimierzu, przy ul. Brzozowej. Mieszkanie znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł41,70 m² 21 510,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Kraków stare miasto/kazimierz - blisko centrum krakowa! ok. 41,7 m2 mieszkanie do generalnego remontu! Doskonale nadaje dla singla, pary jak się również jako inwestycja pod najem długo lub.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Kraków, Dzielnica I Stare Miasto, Kazimierz

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij