dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Nowa Huta

441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

441 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

575 000 zł36,82 m² 15 616,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie gotowe do wejścia os. Jagielońskie. Funkcjonalne mieszkanie w spokojnej i zielonej części Krakowa, bieńczyce. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 618 zł50,74 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Osiedle Teatralne 19 Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 950 zł38,50 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i łazienki. Osiedle Teatralne 19 Nowa inwestycja dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

842 413 zł61,49 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, garderoby, sypialni i łazienki. Osiedle Teatralne 19 Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

640 000 zł39,21 m² 16 322,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania na sprzedaż o powierzchni 39,21 m2 na oś.Piastów. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Mistrzejowice.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł66,50 m² 13 834,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie z klimatem | Nowa Huta | 2 piętro | po remoncie Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze, niskiego bo zaledwie 2-piętrowego bloku, niemalże.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł42 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

To wyjątkowe, 2pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 na zielonym osiedlu zlokalizowanym blisko komunikacji miejskiej i pełnej infrastruktury jest idealną propozycją dla Ciebie. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

115 zł/m²40 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 40 mkw w nowym budynku o niezwykle nowoczesnej bryle w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Centralnej. Lokalizacja: budynek położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42,30 m² 61,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli doceniasz nowohucki klimat i lubisz przytulne wnętrza, to mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie na wynajem, które zapewni Ci wszystko czego potrzebujesz. Najważniejsze atuty: w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł48,40 m² 11 342,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Kraków Nowa Huta os. Stalowe 48,4 m Nieruchomość: przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,4 m , usytuowanego na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł36,50 m² 14 219,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: kraków, nowa Huta, os. Na Skarpie 9 oferta na wyłączność Możliwy zakup na kredyt Klimatyczne mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 36,38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł45,82 m² 14 164,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność zaoferować Państwu 2- pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Nowej Hucie na osiedlu Sportowym przy ul. Bulwarowej Przestronne mieszkanie położone jest na wysokim parterze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł52,88 m² 14 655,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W otoczeniu zieleni | Umeblowane 53m z balkonem! | Do wejścia | Os. Kolorowe opis: szukasz mieszkania z "duszą", przestrzenią i widokiem na zieleń? Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł1 190 m² 23,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferta wynajmu nieruchomości przemysłowo-usługowej produkcyjnej bezpośrednio od właściciela, bez pośredników! Właściciel wynajmie atrakcyjną nieruchomość przemysłową- produkcyjno-handlową.

Szczegóły ogłoszenia

2 059 000 zł280 m² 7 353,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:367 m²

Dom W krakowie 280 m2 tym podziemie / garaż / ponad 100 m2 / 4 samochody wyjątkowa lokalizacja: kraków Nowa Huta ul. Stare Wiślisko Kameralne osiedle. Ciche, spokojne otoczenie w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł43 m² 14 395,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

MB Estates prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na spokojnym Osiedlu Kazimierzowskim w Krakowie Nowej Hucie. Nieruchomość wyróżnia się przemyślanym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 301 975 zł95 m² 13 705 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie kraków nowa huta W stanie deweloperskim mieszkanie 95 M2 Z możliwością antresoli 33 M2 przy podołodze (antresola W opcji za dodatkową kwotę) - sufit katedralny W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

2 175 000 zł280 m² 7 767,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:455 m²

Dom W krakowie dom szeregowy narożny W stanie deweloperskim Z rynku wtórnego O pow. 280 M2, w tym podziemie Z garażem ok. 100 M2 + 2 miejca postojowe przy domie + strych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 329 905 zł95 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie kraków nowa huta W stanie deweloperskim mieszkanie 95 M2 Z ogródkiem 126 M2 3 sypialnie 2 łazienki uwaga: zakup mieszkania jest związany Z obowiązkowym zakupem za dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 697 000 zł180 m² 9 427,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:978 m²

Dom, kraków, ul Rumiakowa, 165 m 2 , działka 10 a, 1697 tys zł. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2023 roku, położony w Krakowie przy ul. Rumiankowej. Nieruchomość posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł52 m² 11 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo jasne mieszkanie z dwoma dużymi, niezależnymi pokojami, położone w jednej z najbardziej klimatycznych i zielonych części Krakowa os. Teatralne (nowa.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł50,10 m² 12 574,85 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z bardzo dobrym układem 3 niezależne pokoje oraz osobna kuchnia z oknem, położone na 2 piętrze w budynku z windą na os. Przy Arce.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

799 000 zł62,34 m² 12 816,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe w sąsiedztwie Łąk Nowohuckich, dzielnica Nowa Huta ul. Ziarkowa. Inwestycja oddana do użytku. Aktualnie do sprzedania posiadamy 2 mieszkania na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł800 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

800 m2 dostępne od zaraz możliwość powiększenia do około 2000 m2 możliwość także podziału i wynajmu mniejszej powierzchni w niższej cenie możliwość długoterminowego wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,08 m² 12 091,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Są mieszkania, które po prostu są. I są takie, w których od razu czujesz, że ktoś naprawdę tu mieszkał szczęśliwie, wygodnie, przez lata. To jedno z nich. Lokalizacja Osiedle Stalowe.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53,70 m² 12 085,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokoje po remoncie + piwnica | Rodzinny Kredyt Mieszkaniowy (rkm) Szukasz mieszkania po solidnym remoncie, ale nie chcesz przepłacać za cudzy gust? Cenisz sobie spokój, zieleń i bezpieczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 025 zł44,90 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim, w wyjątkowej inwestycji w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Inwestycja jest już po odbiorach. Prowizja 0% Ostatnie 5 dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkowy jednorodzinny, wolnostojący dom wykonany w technologii murowanej o powierzchni użytkowej 129,17m2 z dodatkowym garażem dwustanowiskowym, murowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32,13 m² 71,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa kawalerka do wynajęcia w klimatycznej, historycznej części Nowej Huty! Mieszkanie o powierzchni 32 m z funkcjonalnym układem i osobną kuchnią znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł155 m² 16 774,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

NA sprzedaż dom nowa huta - klasztorna- kraków Nieruchomość wyceniana na 2 600 000 zł dom Z widokiem na klasztor cystersów oferta na wyłączność ajk Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²100 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia - piętro domu - idealne na biuro lub kancelarię | 100 m | Kraków - Mogiła Wynajem całego piętra domu o powierzchni 100 m , przystosowane do prowadzenia spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł49,37 m² 14 158,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie z charakterem w jednej z najbardziej zielonych części Krakowa Nowa Huta zmienia oblicze. Dzielnica, która przez lata była niedoceniana, dziś przyciąga coraz więcej uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Kraków Nowa Huta os. Górali 50 m Nieruchomość: oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m zlokalizowane na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł703 m² 315,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kraków Nowa Huta 7, 03 a Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna działkę o wielkości 7,03 a w kształcie prostokąta o wymiarach 24 x 29 metrów. Działka usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł39,20 m² 12 985 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz 2 pokojowego mieszkania do remontu z dużą loggią i piwnicą w "wieżowcu" w Bieńczycach, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł42,30 m² 13 475 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Urzeczywistnij swój pomysł i stwórz nowoczesną Alternatywę obecnego wnętrza! 42,3 m2 - mieszkanie na pełnym zieleni os. Albertyńskim w Bieńczycach blisko Centrum handlowego Nowe Czyżyny!.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł50,76 m² 14 085,89 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z garderobą i komórką lokatorską. Położone w nowoczesnej inwestycji na krakowskim Osiedlu Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł68,80 m² 14 389,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe, mieszkanie znajdujące się w Nowej Hucie na os. Teatralnym w budynku z 1954 roku (cegła). Doskonałe dla wszystkich którzy wolą więcej przestrzeni niż.

Szczegóły ogłoszenia

912 146 zł66,58 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe 2 -pokojowe mieszkanie w sercu historycznej Nowej Huty - gotowe do odbioru. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,58 m , zlokalizowane w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł130 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 212 m²

Kraków Nowa Huta dom Nieruchomość: na sprzedaż dom wolnostojący, położony na atrakcyjnej działce o powierzchni 12,12 a. Budynek składa się z trzech kondygnacji: -piwnicy -parteru - 81,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł25,66 m² 14 770,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przytulne 1 pokojowe mieszkanie 25,66 m2 z oddzielną jasną kuchnią i piwnicą w zielonej, dobrze skomunikowanej okolicy na os. Na Stoku. Oferta na wyłączność, dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł63 m² 13 476 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przestronne i słoneczne trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą na osiedlu Centrum E w Krakowie-Nowej Hucie. Nieruchomości Arkadia prezentują dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

35 700 000 zł51 000 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka Budowlano-Rolna na Sprzedaż Nowa Huta (kraków) Powierzchnia: 51 000 m (510 arów, 5.1 ha) Lokalizacja: Nowa Huta dynamicznie rozwijający się wschodni obszar Krakowa Oferujemy.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Kraków, Dzielnica XVIII Nowa Huta, Nowa Huta