dowolna

Mieszkania Kraków ul. Sikorki

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

589 000 zł41 m² 14 365,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni ok. 41 m2 w inwestycji mieszkaniowej "fajny Dom" znajdującej się w dzielnicy Czyżyny, przy ulicy Sikorki 12.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł50 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 5. piętrze w 6-piętrowym budynku. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym 2 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 750 zł40 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz słoneczne mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ul. Sołtysowskiej w Krakowie, na terenie zamkniętego osiedla Fajny Dom. Lokal znajduje się na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 z dwoma balkonami oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym w inwestycji *fajny Dom* przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł52,97 m² 15 480,46 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe (53m2) się na osiedlu mieszkaniowym "fajny Dom" położonym w dzielnicy Czyżyny, przy ulicy Sikorki 12. Lokalizacja: inwestycja Fajny Dom - to.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni ok. 41 m2 w inwestycji mieszkaniowej "fajny Dom" znajdującej się w dzielnicy Czyżyny, przy ulicy Sikorki 12.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorki

Czyżyny,Kraków

594 000 zł36 m² 16 404,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja ul. Sikorki, osiedle "fajny Dom", dzielnica Czyżyny4 piętro w 6-piętrowym budynku z 2018 r. najbliższy przystanek autobusowy ("sołtysowska Osiedle") zlokalizowany około 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czyżyny,Kraków

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować na wynajem komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, wykończone w wysokim standardzie przy ulicy Sikorki na osiedlu "fajny Dom". Mieszkanie: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sikorki

Czyżyny,Kraków

504 725 zł33 m² 15 299,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, przytulne studio z dużym balkonem, położone w nowoczesnym budynku w dobrze skomunikowanej części Krakowa. 0% prowizji - brak kosztów po stronie kupującego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sikorki

Czyżyny,Kraków

498 134 zł33 m² 15 099,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, przytulne studio z dużym ogródkiem, położone w nowoczesnym budynku w spokojnej i świetnie skomunikowanej części Krakowa. 0% prowizji - brak dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sikorki

Czyżyny,Kraków

549 352 zł37 m² 14 899,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, przytulne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone w spokojnej i świetnie skomunikowanej części Krakowa. 0% prowizji - brak kosztów dla kupującego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorki

Kraków,małopolskie

569 000 zł41 m² 14 042,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,52 m , położone przy ul. Sikorki 14 w Krakowie, na 4. piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czyżyny,Kraków

571 453 zł37 m² 15 507,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * ostatnie - 2 pokoje - w tej cenie! * Posiadam w sprzedaży całą inwestycje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sikorki

Czyżyny,Kraków

2 300 zł27 m² 86,14 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na wynajem: salon z aneksem kuchennym + łazienka + przedpokój + garderoba o łącznej powierzchni 26,70 m2 przy ul. Sikorki. Lokalizacja: dzielnica: czyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorki

Czyżyny,Kraków

599 000 zł41 m² 14 634,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowe do zamieszkania 2 pokojowe mieszkanie Z miejscem parkingowym W garażu podziemnym N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż gotowe do zamieszkania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,93.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorki

Łęg,Kraków

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie Kraków Czyżyny, ul. Sikorki, osiedle Fajny Dom Na wynajem przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 60 m , zlokalizowane na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sikorki

Czyżyny,Kraków

529 000 zł27 m² 19 812,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka na czyżynach! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy u. Sikorki, czyżyny. Dzielnica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sikorki

Czyżyny,Kraków

529 000 zł27 m² 19 812,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sikorki

Czyżyny,Kraków

529 000 zł27 m² 19 813 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 26,70 m2 przy ul. Sikorki. Lokalizacja: dzielnica: czyżyny ul.Sikorki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sikorki

Czyżyny,Kraków

529 000 zł27 m² 19 812,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sikorki

Czyżyny,Kraków

529 000 zł27 m² 19 812,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sikorki

Czyżyny,Kraków

529 000 zł27 m² 19 812,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorki

Czyżyny,Kraków

649 000 zł41 m² 15 856,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorki

Czyżyny,Kraków

1 150 000 zł75 m² 15 428 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, znajdujące się w dzielnicy Czyżyny, na osiedlu "fajny Dom", przy ulicy Sikorki. Lokalizacja Osiedle "fajny Dom" to urocze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorki

Stare Miasto,Kraków

699 000 zł40 m² 17 259 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Home - Estate prezentuje klimatyzowane 2 pokojowe mieszkanie 40,5m2 z balkonem na ul. Sikorki wraz z garażem podziemnym. Budynek z 2018, osiedle monitorowane, zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorki

Czyżyny,Kraków

699 000 zł40 m² 17 259,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na piątym piętrze w sześciopiętrowym budynku z windą na ul. Sikorki w Krakowie - dzielnica Czyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorki

Łęg,Kraków

699 000 zł42 m² 16 831,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Fajny Dom. Lokalizacja mieszkania charakteryzuje się rozbudowaną infrastrukturą w okolicach znajduje się wiele punktów handlowo-usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sikorki

Nowa Huta,Kraków

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia od listopada, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Sikorki 10 (okolice ul. Sołtysowskiej). Apartament ulokowany na czwartym piętrze w 7-kondygnacyjnym, nowym budynku z 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sikorki

Czyżyny,Kraków

420 000 zł28 m² 15 021,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

English version below. |R| Property prezentuje mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Krakowie w dzielnicy Czyżyny przy ul. Sikorki. Lokalizacja: ul. Sikorki w Krakowie to spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Czyżyny,Kraków

860 000 zł63 m² 13 629,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny, nowy, bez 2% pcc - 3pok. Apartament, piękny, komfortowy, ustawny - umeblowany I wyposażony, gotowy /od 28 sierpnia2023r./ - DO ZAMIESZKANIA W WYSOKIM STANDARDZIE - Z MIEJSCEM.