dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Mistrzejowice

282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

282 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

890 000 zł45 m² 19 777,78 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2025 r. Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe o wysokim standardzie, położone przy ul. Powstańców w Krakowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

663 000 zł54 m² 12 277,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego w os. Oświecenia (nowa Huta, mistrzejowice). Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł61 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na krakowskich Mistrzejowicach w osiedlu Piastów. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł54 m² 15 537,04 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

homfi ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej i doskonale skomunikowanej części Krakowa na osiedlu Piastów (mistrzejowice).

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

513 599 zł35,25 m² 14 570,18 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł53,02 m² 12 033,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Kraków, mistrzejowice - 2 pokoje 53 m Oferujemy przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,02 m , położone na drugim piętrze 7-piętrowego budynku z 1993 roku (technologia.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł45 m² 19 777,78 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Krakowie - Mistrzejowice, o powierzchni 45 m , zlokalizowane na 6. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku przy ul. Powstańców. Nowe budownictwo,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł62,46 m² 11 191,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na osiedlu Oświecenia - w świetnie skomunikowanej i stale rozwijającej się części miasta. Układ i stan mieszkania - 3.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł55,80 m² 13 422,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 55,8 m2, położone w bloku po termoizolacji na osiedlu Złotego Wieku. Oferta wyłącznie w biurze danax Atuty gotowe do zamieszkania dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł55 m² 17 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wykończone 3 pokojowe mieszkanie na os. Bohaterów Września w Krakowie, znajdujące się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku z windą. Rok budowy bloku 2025 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł55 m² 14 345,45 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na os. Bohaterów Września w Krakowie, znajdujące się na 2 piętrze (dostępne jest również mieszkanie na 3 piętrze) w 7 piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 395 zł34,77 m² 15 139,34 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania 1- oraz.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł56,90 m² 13 356,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

4 pokoje, osobna jasna kuchnia, balkon I piwnica! lokalizacja: os. Złotego Wieku (dzielnica Mistrzejowice) charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł65 m² 12 153,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Kraków Nowa Huta - Mistrzejowice 65 m2 Potrzebujesz mieszkania dla rodziny? Zależy Ci na bliskości przystanków komunikacji miejskiej? Cenisz sobie długie spacery po parku? Nie szukaj dalej! Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł36,63 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym Najemcą, 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w nowoczesnej inwestycji , Kraków- mistrzejowice - os. Bohaterów Września, kraków - Nowa Huta. Komfortowo wyposażone mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37,80 m² 15 846,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mistrzejowice os.1000-LECIA 2 POKOJOWE, BALKON, PRZYTULNE, DO WEJŚCIA Na sprzedaż przestronne, eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 43,10 m , zlokalizowane na os.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł56 m² 13 660,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie idealne dla rodziny bądź inwestycyjnie - pod wynajem, w niezwykle cichym miejscu Krakowa - na osiedlu Złotego Wieku. Lokalizacja Kraków, mistrzejowice - os.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47,50 m² 11 557,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Kraków Mistrzejowice os. Tysiąclecia Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, blisko zieleni i z wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! nieruchomość: oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37,78 m² 15 854,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż: przytulne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Osiedle Bohaterów Września w dzielnicy Mistrzejowice. Opis Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł59,90 m² 11 435,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Kraków Nowa Huta - Mistrzejowice 60 m2 Szukasz mieszkania gotowego do szybkiego wprowadzenia się? Potrzebujesz mieszkania dla rodziny? Cenisz sobie długie spacery po parku oraz bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł64,90 m² 10 631,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Kraków Mistrzejowice os. Oświecenia Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, blisko zieleni i z wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! nieruchomość: oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł69,35 m² 14 131,22 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Kraków Mistrzejowice os. Oświecenia Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, blisko zieleni i z wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! nieruchomość: na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

760 000 zł55,14 m² 13 783,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na popularnym i cenionym Osiedlu Oświecenia w Krakowie. Lokal stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł33 m² 16 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Generalnie wyremontowane, wymieniono wszystkie instalacje, tynki, podłogi. Zapraszam do zakupu : jasne, umeblowane i wyposażone mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Logia, parking, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 524 zł49,63 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mistrzejowice to jedna z najlepiej zagospodarowanych części miasta nie brakuje tu szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł45,18 m² 14 830 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Alternatywa jest idealna dla rodziny, pary jak i również inwestycja pod wynajem. Lokalizacja: osiedle Piastów/ Mistrzejowice Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł36 m² 14 138,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie na os. Oświecenia spokój, cisza i doskonała komunikacja Mieszkanie położone jest na osiedlu Oświecenia w Krakowie, w spokojnej i świetnie skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 301 zł49,62 m² 15 000,02 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc mieszkania W tej lokalizacji od 2 do 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie

Mistrzejowice,Kraków

850 000 zł73,36 m² 11 586,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja do 01.06.2026R. Szukasz mieszkania, które daje przestrzeń, funkcjonalność i duży potencjał aranżacyjny? Ta oferta spełni oczekiwania osób, które chcą stworzyć swoje wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 385 zł70,96 m² 12 900,01 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

588 800 zł40,07 m² 14 694,29 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,07 m, położone w nowej inwestycji przy ul. Powstańców. Lokal w stanie deweloperskim, co daje możliwość pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

727 750 zł50,53 m² 14 402,34 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50,53 m, położone w nowej inwestycji przy ul. Powstańców. Lokal w stanie deweloperskim, co daje możliwość pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł52,22 m² 15 702,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje | 52,22 m | Balkon | Garaż | Blok 2020 | Mistrzejowice Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,22 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł60,09 m² 14 811,12 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje | 60,09 m | Balkon | Garaż | Os. Piastów | 2017 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,09 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł39 m² 15 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje | 39 m | Balkon | Os. Piastów | Mistrzejowice Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 3. piętrze w zadbanym bloku z 1978 roku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,50 m² 13 314,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, mieszczące się w Krakowie, przy ulicy Dobrego Pasterza 127. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w budynku z 1979 roku. Ekspozycja okien: południe -.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł57 m² 13 140,35 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy do sprzedaży ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,8m2 m2 zlokalizowane na osiedlu Kombatantów (dz.Mistrzejowice). Składa się z 3 niezależnych pokoi, oddzielnej, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł32 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego w osiedlu Złotego Wieku ( Mistrzejowice). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, osobna sypialnia, łazienka z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł38 m² 17 631,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2 pokoje, osobna kuchnia, loggia! świetna lokalizacja! lokalizacja: os. Złotego Wieku (dzielnica Mistrzejowice) charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Os. Bohaterów Września Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, położone na 2 piętrze w kameralnym 3 piętrowym budynku z 1989r. na osiedlu.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Kraków, Dzielnica XV Mistrzejowice, Mistrzejowice