Mieszkanie, Osiedle Kombatantów

Osiedle Kombatantów, Mistrzejowice, Kraków, małopolskie

  • 749 000 zł
  • 57 m²
  • 13 140,35 zł/m²

Zdjęcie

Ewa Property-Bro...

Skontaktuj się

Mieszkanie, Osiedle Kombatantów

Osiedle Kombatantów, Mistrzejowice, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

749 000 zł

57 m²

13 140,35 zł/m²

Mieszkanie, Osiedle Kombatantów

Zaktualizowane: 11 maja 2026

749 000 zł 57 m² 13 140,35 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/8
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

parter/8

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 749 000 zł (13 140,35 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 57 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/8, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Polecamy do sprzedaży ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,8m2 m2 zlokalizowane na osiedlu Kombatantów (dz.Mistrzejowice). Składa się z 3 niezależnych pokoi, oddzielnej, jasnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Posiada balkon oraz piwnicę. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, do zamieszkania bez nakładów finansowych. Jest ustawne, dwustronne, umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej. Położone jest na parterze w 8 piętrowym bloku z 1980 r. (...)

Agent

Ewa Property-Brokers

604 478...

604 478 119

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości