dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Mistrzejowice

282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

282 ogłoszenia

3 750 zł65,98 m² 56,84 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne i w pełni urządzone 3-pokojowe mieszkanie (65.98 m2) z dwoma balkonami do wynajęcia. Usytuowane w doskonale skomunikowanej lokalizacji, bardzo blisko ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 2017 r. | mistrzejowice Nowe Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 6. piętrze w zadbanym, 8-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł48 m² 15 208,33 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie idealne zarówno dla osób szukających miejsca dla siebie lub swojej rodziny, jak i pod inwestycję z możliwością przejęcia z najemcą. Lokalizacja Piasta Towers to.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł30 m² 16 633,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego w osiedlu Tysiąclecia( Mistrzejowice). Mieszkanie: - dwa osobne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

613 536 zł36,96 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 903 zł50,07 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - 1000 zł/m2 kraków - mistrzejowice ok Park Mistrzejowicki 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 334 zł54,58 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - 600 zł/m2 kraków - mistrzejowice ok Park Mistrzejowicki 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł59,33 m² 15 843,59 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 59,33 m znajdujące się w na 3 piętrze w 9 piętrowym apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,48 m , zlokalizowane przy os. Bohaterów Września w Krakowie (mistrzejowice). Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

921 705 zł71,45 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta a zarazem otoczenie licznych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 765 zł102,63 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Spektakularny, 5-pokojowy apartament W rodzinnyn sercu miasta Agencja Partners International prezentuje ofertę nowoczesnego mieszkania w inwestycji Piasta Towers. Mieszkanie M.63 to unikalna.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł65 m² 13 369 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Alternatywa jest idealna dla rodziny, pary jak i również inwestycja pod wynajem. Lokalizacja: osiedle Piastów/ Mistrzejowice Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 000 zł1 800 m² 3 722 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usługowa .WIDOCZNA Z ULICY BORA KOMOROWSKIEGO.IDEALNA POD BIUROWIEC , AKADEMIK , KLINIKĘ , MOŻLIWE OKOŁO 4 800 m kw PUM + PODZIEMNE GARAŻE OBOWIĄZUJE PLAN ZAGOSPODAROWANIA.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł55,09 m² 11 599,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Kraków Nowa Huta - Mistrzejowice 55,09 m2 Szukasz mieszkania, które możesz wyremontować pod siebie? Potrzebujesz mieszkania dla rodziny? Cenisz sobie długie spacery po parku oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 338 zł37,43 m² 15 077,16 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł39,80 m² 16 055,28 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2-pokojowe mieszkanie ok. 40 m | Osiedle Piastów | II piętro | Balkon | Brak prowizji i pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł57 m² 12 192,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem. Pełna własność-Księga Wieczysta. Lokalizacja: osiedle Piastów to doskonale skomunikowana okolica. 2 minuty spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł35 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2-pokojowe mieszkanie ok. 35 m | Osiedle Piastów | II piętro | Balkon | Brak prowizji i pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł36,11 m² 66,46 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

! oferta bezpośrednio od właściciela - brak prowizji! Kontakt do właściciela   Mieszkanie przy Szpitalu Rydygiera! Do wynajęcia w pełni urządzone mieszkanie znajdujące się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 280 zł36,83 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone na os. Złotego Wieku (mistrzejowice) Lokal usytuowany na III piętrze w IV piętrowym bloku (nie ma windy) Powierzchnia mieszkania wynosi 40 m2. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł48,40 m² 49,59 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków Mistrzejowice os. Złotego Wieku nieruchomość: oferujemy do wynajęcia komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4 m , położone na dziesiątym piętrze bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł56,20 m² 12 900,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: kraków, mistrzejowice, os. Złotego Wieku 29 oferta na wyłączność Możliwy zakup na kredyt Dwustronne mieszkanie 4 pokojowe z balkonem (typ.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł460 m² 2 130,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny zlokalizowany w sercu krakowskiej Nowej Huty (os. Tysiąclecia), obejmujący działki nr 65/2, 65/3 oraz 42 (obręb 5). Jest to gotowy produkt deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł53,33 m² 12 375,77 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie Z loggią I panoramą krakowa osiedle oświecenia mistrzejowice, kraków lokalizacja: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Oświecenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 przy os. Złotej Jesieni w dzielnicy Mistrzejowice w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł44 m² 12 613,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (z możliwością wydzielenia 3 pokoju) o powierzchni 43,97 m , położone w Krakowie na os. Na Lotnisku. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł53,16 m² 13 148,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,18 m2 zlokalizowane w dzielnicy Mistrzejowice, na osiedlu Kombatantów. To mieszkanie cechuje się funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 672 zł45,44 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne I funkcjonalne dwa pokoje Z balkonem Dwupokojowe | Balkon | Garaż podziemny | Winda | Nowe budownictwo | Stan deweloperski Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł53,48 m² 12 509,35 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Kraków Nowa Huta - Mistrzejowice 53,48 m2 Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego pomysłu? Potrzebujesz przestrzeni dla rodziny, a jednocześnie cenisz sobie bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

923 170 zł77,55 m² 11 904,19 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - 600 zł/m2 kraków - mistrzejowice ok Park Mistrzejowicki 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł45 m² 19 777,78 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Krakowie - Mistrzejowice, o powierzchni 45 m , zlokalizowane na 6. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku przy ul. Powstańców. Nowe budownictwo,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 490 zł44,67 m² 15 121,78 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł40 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje zadbane, funkcjonalne mieszkanie położone na 8. (ostatnim) piętrze budynku z 2017 roku na Osiedle Piastów w dzielnicy Nowa Huta. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 285 zł36,95 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2