Mieszkanie
Osiedle Tysiąclecia, Mistrzejowice, Kraków, małopolskie
- 545 000 zł
- 37,80 m²
- 14 417,99 zł/m²
Katarzyna Bartos...
Skontaktuj się
Mieszkanie
Osiedle Tysiąclecia, Mistrzejowice, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 19 maja 2026
545 000 zł 37,80 m² 14 417,99 zł/m²
4/4
2
1971
parking strzeżony w pobliżu
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1971Miejsce parkingowe:
parking strzeżony w pobliżuStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 545 000 zł (14 417,99 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 37,80 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1971 (blok w starym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (3 m²), piwnica 5,30 m²
- Czynsz: 600 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, suszarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Łazienka: wanna
- Media: gaz, siła; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu, parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: KB Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: KBN-MS-414
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Osiedle Tysiąclecia, Mistrzejowice, Kraków, małopolskie
- Otoczenie: osiedle domów wielorodzinnych, działki zabudowane, łąka
- cicho
- W pobliżu: przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
MISTRZEJOWICE OS. TYSIĄCLECIA 2 POKOJOWE, BALKON, PRZYTULNE, DO WEJŚCIA
Na sprzedaż przestronne, eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 43,10 m², zlokalizowane na os. Tysiąclecia.
Powierzchnia użytkowa 37,80 m².
Nieruchomość położona jest na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku.