dowolna

Mieszkania z ogródkiem Kraków - Oferty mieszkań z działeczką

1 714 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 714 ogłoszeń

Rynek pierwotny

947 201 zł64 m² 14 800,02 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł40 m² 105 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy do wynajęcia wyjątkowy, całkowicie nowy apartament położony w prestiżowej inwestycji przy ul. Tadeusza Kościuszki 22, w samym sercu Krakowa. To elegancka przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł76,40 m² 16 623,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

K limatyczne 2 pokojowe! blisko starego miasta! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Sebastiana, dzielnica Stare Miasto. W okolicy liczne sklepy, galeria Kazimierz, galeria Krakowska,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 521 311 zł149,19 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

DO biura zakup zwolniony Z podatku pcc gotowe do odbioru pełna oferta inwestycji dostępna W naszym biurze W miejscu, gdzie spotykają się Krowodrza, bronowice i Wola Justowska, powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

959 279 zł71,10 m² 13 491,97 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkanie na parterze! Cena promocyjna! Zakup bezpośrednio od Dewelopera 0 % pcc, 0 % prowizji dla kupującego. Mieszkanie gotowe do odbioru. . Mieszkanie w stanie deweloperskim, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 899 000 zł116,65 m² 24 852,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ostatni dom 4-pokojowy w wyjątkowej inwestycji o kameralnym charakterze, położonej przy ul. Wiosennej w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska w Krakowie Zielone dziedzińce, zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł94,81 m² 16 348,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1874

Leach & Lang Property Consultants ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie z dużym tarasem z wyjątkowym widokiem na Wawel i ogród Misjonarzy, położone na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 800 zł40,07 m² 14 694,29 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,07 m, położone w nowej inwestycji przy ul. Powstańców. Lokal w stanie deweloperskim, co daje możliwość pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 355 000 zł80,50 m² 16 832,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Bronowice , nowoczesny budynek z udogodnieniami dla mieszańców. . 0 % pcc, 0 % prowizji dla kupującego. Termin oddania do użytku: oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 000 zł44,80 m² 14 352,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup mieszkania bez prowizji i podatku pcc. Inwestycja jest gotowa, zapraszam na prezentację. Oferuję do sprzedaży gotowe mieszkanie 2-pokojowe w 4-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 750 zł50,53 m² 14 402,34 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50,53 m, położone w nowej inwestycji przy ul. Powstańców. Lokal w stanie deweloperskim, co daje możliwość pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł64 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie mieszczące się w dzielnicy Bieńczyce w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 64m2.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł16 m² 15 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1870

Sprzedam mieszkanie 16m2 + antresola, na wysokim parterze od strony ogrodu, przy ulicy Kalwaryjskiej w Krakowie. Mieszkanie sprzedawane jest jako udział z przypisanym mieszkaniem, proces zniesienia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 223 000 zł79,50 m² 15 383,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - wygodne do życia i pewne na przyszłość Układ dostępny na wyższym piętrze z dwoma balkonami Nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł53,24 m² 15 965,44 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 53 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego w Krakowie. Do lokalu przynależy prywatny ogródek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł42,41 m² 12 732,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,2 m , położone na Osiedlu Oficerskim przy ul. Norwida - w świetnej lokalizacji, w pobliżu Ronda Mogilskiego oraz Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property przedstawia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i parkingiem Łagiewniki, ul. Jana Brożka.Lokal o powierzchni 50 m , położony na parterze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł40,40 m² 14 108,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Tylko U nas Na sprzedaż mieszkanie na Wzgórzach Krzesławickich - Os. Na Stoku. Mieszkanie znajduję się w spokojnej, zielonej okolicy. Lokalizacja: mieszkanie położone w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 084 171 zł69,65 m² 15 565,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji I bez podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na 3 piętrze trzypiętrowego budynku nowoczesnej inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Matecznego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 420 zł65,80 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kraków - podgórze ok. Zalew bagry | ok.UL. Lipska Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną inwestycję mieszkaniową, zlokalizowaną w jednej z dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 184 zł52,91 m² 17 675 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Wiosenna wyprzedaż - szczegóły zadzwoń! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 974 999 zł133 m² 14 849,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Apartament 133 m - 6 pokoi Tu nie chodzi tylko o 133 m powierzchni użytkowej, ale o sposób, w jaki ten układ pracuje na co dzień: kilka prywatnych pokoi, osobna kuchnia, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

791 000 zł54,80 m² 14 434,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż | 3-pokojowe mieszkanie 54,80 m | Federowicza, kraków Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na nowoczesnym osiedlu Versus.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł45,29 m² 14 551 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Kraków/podgórze/kurdwanów Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe w nowoczesnym budynku z cegły z 2012 roku przy ul. Halszki os. Kurdwanów. Mieszkanie z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 47 m , położone w nowoczesnym osiedlu przy ulicy Reduta 26D. Dane techniczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 484 zł55,26 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc I prowizji do biura Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne M2 o powierzchni 55.26 m , zlokalizowane na 5. piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł50,73 m² 15 750,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

M17 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 3 pokojowe mieszkanie 50,73 m2 z dużym ogródkiem 70 m2. Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40,90 m² 15 892,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kraków- mieszkanie w pobliżu Ronda Mogilskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 40,90 m2, zlokalizowane przy ul. Skorupki w zadbanej kamienicy z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu atrakcyjnego, w pełni umeblowanego mieszkania z ogródkiem przy ul. Artura Malawskiego w Krakowie. Jeśli szukasz do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł45 m² 15 977,78 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z prywatnym ogrodem | 3 pokoje | Viva Piast | 9 min. od centrum Twój własny ogród w sercu Krakowa Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie na osiedlu Viva Piast inwestycji dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 740 zł79,24 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - Apartamenty Radzikowskiego Lokalizacja: ul. Radzikowskiego, kraków - Bronowice / Prądnik Biały Metraż mieszkania: 79,24 m Ogródek:.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł69 m² 14 492,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3-pokojowe mieszkanie (69m2) Z ogródkiem I garażem ul.Ernesta Solvaya dzielnica - (Łagiewniki - Borek Fałęcki) Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bliźniaku, w którym znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł67,11 m² 13 991,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe | 67,11 m | ogród 48 m | kraków - prądnik biały (tonie) Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 67,11.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia luksusowy apartament 3-pokojowy ul. Masarska opis apartamentu: ten nowoczesny i funkcjonalny apartament znajduje się na 1. piętrze luksusowej inwestycji. Liczy on 65m2 na co składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł43,76 m² 17 138,94 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz wyjątkowego miejsca do zamieszkania w sercu miasta, ale marzysz o spokoju w otoczeniu zieleni? Inwestycja łączy nowoczesny komfort z naturalnym środowiskiem to idealny wybór.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł29,06 m² 18 926,36 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Klimatyczna kawalerka na Osiedlu Ogrody Żabińca Mieszkanie po kapitalnym remoncie, w kuchni nowe meble, w łazience nowe wyposażenie wraz z pralką. Inwestycja zrealizowana wg projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł69,06 m² 11 280,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowej inwestycji przy ulicy Petrażyckiego w Krakowie. Lokal w stanie deweloperskim, gotowy, po odbiorze - idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł21 m² 22 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Kawalerka Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Mogilskiej, dzielnica Grzegórzki. Dzielnica posiada doskonle rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 907 zł62,97 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w zielonej, wyjątkowo kameralnej części Podgórza - tuż przy parku i zaledwie krok od Bulwarów Wiślanych. Inwestycja wyróżnia się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 065 000 zł63 m² 16 904 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament z ogrodem w zielonej części Krakowa komfort, prywatność i bliskość natury. Prezentujemy wyjątkową ofertę apartamentu w kameralnej inwestycji, stworzonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł101,57 m² 12 995,96 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 101,6 m , położonego na drugim piętrze kameralnego budynku w dzielnicy Łagiewniki-Borek.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie