dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Prądnik Biały

927 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

927 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

926 000 zł64,67 m² 14 318,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wygodne mieszkanie idealne dla Rodziny: 4-pokoje z balkonem i 2 łazienkami. Tu znajdziesz zieleń i miejsce do odpoczynku, a w zasięgu spaceru: infrastrukturę dla wygodnego życia na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pękowicka

Prądnik Biały Kraków

977 041 zł41,59 m² 23 492,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania dwupoziomowego, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, antresoli o powierzchni 27,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pękowicka

Prądnik Biały Kraków

651 245 zł40,45 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pękowicka

Prądnik Biały Kraków

678 243 zł41,61 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

967 000 zł68,26 m² 14 166,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Idealne dla rodziny - wygodne 4-pokojowe z widokiem na zieleń i rozwiniętą infrastrukturą w zasięgu spaceru: glogera 32 - Prądnik Biały ukończona inwestycja - ostatnie wolne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł74 m² 16 891,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Eleganckie mieszkanie W bardzo dobrym stanie N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74m2 zlokalizowane w atrakcyjnej i zielonej części Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł30,90 m² 18 284,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Twoje gotowe mieszkanie w sercu Prądnika Białego - wprowadź się od zaraz! Kawalerka 30,9 m z balkonem | Prądnik Biały | ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej | 580 000 zł Na sprzedaż przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 000 zł122,80 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w niewielkiej inwestycji, na granicy Krakowa i Zielonek, w cichej i spokojnej okolicy - zakup bez prowizji i pcc. 6 pokojowe, funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Glogera

Prądnik Biały Kraków

854 130 zł60,15 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem. Lokal znajduje się w budynku G, w nowej inwestycji deweloperskiej przy ul. Glogera na krakowskim Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Glogera

Prądnik Biały Kraków

656 040 zł39,76 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem. Lokal znajduje się w budynku F, w nowej inwestycji deweloperskiej przy ul. Glogera na krakowskim Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Glogera

Prądnik Biały Kraków

761 452 zł46,43 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz dwoma tarasami. Lokal znajduje się w budynku G, w nowej inwestycji deweloperskiej przy ul. Glogera na krakowskim Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

640 000 zł52 m² 12 307,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

*cześć zdjęć w jasnych, beżowych kolorach stanowi wizualizację i jest propozycją na aranżację po remoncie mieszkanie 53 m2 z potencjałem - do remontu - własna aranżacja - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł43,75 m² 18 034,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem - gotowe do zamieszkania lub jako inwestycja Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni niespełna 44 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł73 m² 8 205,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 72,34 m , zlokalizowane w domu jednorodzinnym przy ul. Górnickiego, w dzielnicy Prądnik Biały , w pobliżu ul. Pachońskiego.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł52,50 m² 11 028,57 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Kraków Prądnik Biały ul. Pachońskiego trzypokojowe mieszkanie w budynku z windą Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni 52,5m , znajdujące się na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł39,17 m² 16 568,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kraków Prądnik Biały ul. Białoprądnicka trzypokojowe mieszkanie z balkonem w kameralnym budynku Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna trzypokojowe mieszkanie o metrażu 39,17.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł31,38 m² 17 813,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kraków Bronowice Wielkie - ul. Stawowa kawalerka z ogrodem i naziemnym miejscem postojowym. Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 31,38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 000 zł58,75 m² 14 723,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem, zlokalizowane w inwestycji Ogrody Glogera, na krakowskim Prądniku Białym. Dodatkowo możliwość zakupu: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł101,46 m² 14 685,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne, 5-pokojowe mieszkanie z kuchnią, dwiema łazienkami i trzema balkonami, zlokalizowane w inwestycji Ogrody Glogera, na krakowskim Prądniku Białym. Dodatkowo możliwość zakupu:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 070 000 zł65,76 m² 16 271,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 50 m2 z klimatyzacją po remoncie, z miejscem postojowym: 2 odrębne pokoje, kuchnia, łazienka, duży balkon. Mieszkanie na 5 piętrze budynek z 2006 r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

414 000 zł30 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży oferta na wyłączność nr ms-5281 lokalizacja : Kraków-Krowodrza- prądnik Biały - ul. Zdrowa 2a / Prądnicka rejon opis nieruchomości : do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 099 000 zł59 m² 18 627,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania wspaniałe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 położone w kameralnym bloku na ul. Pękowickiej w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

988 000 zł73 m² 13 534,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

4 pokoje | 73 m | Prądnik Biały | bez prowizji i bez pcc Szukasz mieszkania, które daje coś więcej niż sam metraż? To propozycja dla osób, które chcą mieć funkcjonalne 4 pokoje, dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Prądnik Biały,Kraków

949 000 zł63,10 m² 15 039,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne dwupoziomowe mieszkanie z prywatnym, zielonym tarasem 70 m na dachu Kraków, prądnik Biały To nie jest zwykłe mieszkanie. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o tych,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł29,10 m² 10 274,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kraków Prądnik Biały okolice ul. Dożynkowej dwupoziomowe, dwupokojowe mieszkanie Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna udział ze wskazaniem w trzykondygnacyjnym budynku z około 1980.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł54,01 m² 14 423,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kraków Prądnik Biały ul. Z. Glogera trzypokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni 54,01m , znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 000 zł122,80 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje mieszkania w kameralnej inwestycji przy granicy Krakowa i Zielonek - zakup bez prowizji i pcc. 6 pokojowe, funkcjonalne, dwu poziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł57 m² 18 421,05 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz nieruchomości, która wyróżnia się na tle powtarzalnych projektów? mb Estate prezentuje unikatowe mieszkanie na Prądniku Białym, które łączy funkcjonalność 4 pokoi z luksusową.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł121,17 m² 14 021,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy Państwa do prezentacji wyjątkowego apartamentu przy ul. Łokietka o powierzchni użytkowej 121 m2 oraz 2 tarasów o pow. 61 m2 oraz 43 m2! Apartament posiada niezależny garaż na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 000 zł122 m² 8 762,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje mieszkanie w kameralnej inwestycji na granicy Krakowa i Zielonek - zakup bez prowizji i pcc. Inwestycja: 6 budynków 2 lokalowych - 12 mieszkań, ul.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł52,50 m² 18 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje jasne dwupokojowe mieszkanie 52,5 m2 z ogrodem 130 m2 - Krowodrza, prądnik Biały, ul. Chełmońskiego, okolice Galerii Bronowice mieszkanie I budynek - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Prądnik Biały,Kraków

1 130 000 zł79,73 m² 14 172,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje 4 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z loggią, balkonem i miejscem garażowym - do zamieszkania - na osiedlu o niskiej zabudowie, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł66,41 m² 15 042,92 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 66,41 m , położone na ostatnim 7. piętrze nowoczesnego budynku z windą w dzielnicy Prądnik Biały. Idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł30,80 m² 16 201,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przytulne i jasne mieszkanie z balkonem, położone w jednej z najwygodniejszych części krakowskiego Prądnika Białego- przy ul. Władysława Łokietka. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 145 zł36,17 m² 16 149,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Spytaj o dodatkowy rabat na miejsce postojowe! Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow.36m2 położone na parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 50 m2 położone przy ul. Imbramowskiej w Krakowie. Najważniejsze informacje: - wysoki 11.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Prądnik Biały,Kraków

823 297 zł59,23 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

649 000 zł38,40 m² 16 901,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: kraków / Prądnik Biały/ ul. Felińskiego Oferta na wyłączność. Mam p rzyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie przeznaczone na sprzedaż w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

1 099 000 zł80 m² 13 737,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentuje na sprzedaż ofertę mieszkania przy ul. Bursztynowej w Krakowie, dzielnica Prądnik Biały. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze w budynku dwupiętrowym o powierzchni 80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

756 659 zł42,06 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż świeżo wykończone nowe mieszkanie o powierzchni 42,06 m2 z przestronnym ogrodem o powierzchni ok. 40 m2 w inwestycji Slow City przy ul. Piaszczystej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

1 100 000 zł68,10 m² 16 152,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Мы говорим на русском языке и с радостью поможем Вам в покупке этой недвижимости! Piaszczysta -.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł34,20 m² 17 690,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Kraków Prądnik Biały, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej na sprzedaż kawalerka W wysokim stanardzie nowoczesne wykończenie, gotowa do zamieszkania! dostępna od zaraz! Nieruchomość o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Biały,Kraków

6 200 zł104 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Szukasz nieruchomości na wynajem z 4 sypialniami? Mamy dla Ciebie idealną propozycję mieszkania z pięknym ogrodem. Wygodny dojazd do miasta i na autostradę, miejsca postojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł140 m² 11 421,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Przestronny i funkcjonalny 140-metrowy apartament z 6 pokojami, wyróżniające się wyjątkowym, otwartym salonem z panoramicznymi przeszkleniami. Osiedle Trapezowe to kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

780 000 zł52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Мы также говорим на русском! oferta na wyłączność vibehome ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m w 5 piętrowym.