dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Prądnik Biały

940 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

940 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

918 333 zł65,13 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł108,17 m² 13 404,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - o statni dostępny apartament w kameralnym osiedlu ekskluzywnych domów w Krakowie przy ulicy Łokietka! To przestronne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Prądnik Biały,Kraków

603 064 zł39,16 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł58 m² 19 827,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe i przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ignacego Grabczaka. Nieruchomość znajduje się na parterze a jej metraż liczy 58.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

647 639 zł42,89 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu pięknego mieszkania o powierzchni 42,89m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 888 zł39,80 m² 15 348,94 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prezentuję Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji przy ul. Bociana w Krakowie / dzielnica Prądnik Biały. Mieszkanie od dewelopera - planowane zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

872 722 zł66,62 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 189 524 zł80,92 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ani podatku pcc W tej inwestycji dostępne są również mieszkania O innych metrażach - zapraszamy do kontaktu - pełna oferta inwestycji dostępna W biurze Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

664 000 zł47,46 m² 13 990,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe do wykończenia, dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ulicy Banacha, na Prądniku Białym. Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Prądniku Białym. W pobliżu znajdują się sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

878 796 zł55,62 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura blisko 100 inwestycji na terenie krakowa I okolic (0%) kupujący zwolniony jest Z podatku pcc (2%) / nowoczesne osiedle gotowe już W III kwartale 2026 roku! / biuro.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Mikołaja Reja mieszkanie w spokojnej lokalizacji Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni około 47 m2, zlokalizowane przy ulicy Mikołaja Reja, które znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł40,60 m² 21 798,03 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje mieszkanie dwupokojowe 40,6 m2 z ogródkiem 80 m2 - lokalizacja Krowodrza, ul. Przybyszewskiego mieszkanie I budynek - gotowe do zamieszkania 2 pokoje, 40,6.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45,50 m² 54,95 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne 3 pokoje przy ul. Pachońskiego - Świetna komunikacja! Szukasz funkcjonalnego mieszkania w zielonej i doskonale skomunikowanej części Krakowa? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47 m² 14 872,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Annderson Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z loggią i 2 miejscami parkingowymi ul. Władysława Łokietka, kraków Krowodrza Górka. Cena: 799 000 zł Powierzchnia: 53.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł51 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego i funkcjonalnego mieszkania położonego na Prądniku Białym. Lokal do wynajmu bądź dla rodziny - zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł44,14 m² 16 085,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów!zostało ostatnie wolne mieszkanie!miejsce postojowe W cenie! Do sprzedania atrakcyjne dwupokojowe, jednopoziomowe mieszkanie zlokalizowane na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł65,70 m² 11 872,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie do remontu w świetnej lokalizacji. Annderson Nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż przestronne mieszkanie do remontu, zlokalizowane na pierwszym piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

851 150 zł68,12 m² 12 494,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Mieszkanie z odbiorem już w tym roku Promocyjna cena do 31.05 851 150zł zamiast 878 700zł Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł137 m² 13 284,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2017

*** Oferta na wyłączność *** *** O% prowizji, klucze w biurze *** Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona przy ul. Na Popielówkę (rejon ul. Łokietka) na którą składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 600 zł46 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 091 662 zł76,34 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł81,85 m² 19 535,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 81,85 m2 wykończony w standardzie premium z widokowym tarasem o powierzchni 77,35 m2 oraz 3 miejscami postojowymi i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 600 zł46 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 096 zł50,76 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

785 526 zł55,81 m² 14 075 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł80 m² 13 238 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Żabiniec. Czteropokojowe mieszkanie z dwoma balkonami. Przygotowane do zamieszkania od zaraz. Cztery przestronne pokoje , kuchnia z oknem , przedpokój , łazienka z wanną oraz toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 772 zł47,89 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40,70 m² 17 174 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, usytuowanego na 3 piętrze nowoczesnego budynku z windą, w sercu Prądnika Białego. To doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Royal Space ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56 m , zlokalizowane przy ul. Jordanowskiej 30 w Krakowie. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 948 zł64,49 m² 14 699,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Górce Narodowej Termin realizacji: IV kwartał 2025 Przestronne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 800 zł46 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 524 600 zł99 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały, ul. Piaszczysta Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc w cenie Dewelopera Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 99m2 położone na ostatnim piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 426 zł63,39 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 078 zł48,43 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

988 000 zł73 m² 13 534,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

4 pokoje | 73 m | Prądnik Biały | bez prowizji i bez pcc Szukasz mieszkania, które daje coś więcej niż sam metraż? To propozycja dla osób, które chcą mieć funkcjonalne 4 pokoje, dobre.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz, dwie kawalerki w nowym budynku! W ofercie posiadamy także mniejszą kawalerkę i mieszkanie 3 pokoje piętro niżej, lokalizacja Mieszkanie usytuowane jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , na strzeżonym osiedlu Mozarta w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

750 967 zł51,97 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 042 500 zł75 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m, położone w nowoczesnej inwestycji na terenie Prądnik Biały. Mieszkanie w stanie deweloperskim, z balkonem i funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

642 000 zł38 m² 16 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: blok, nowe budownictwo do wykończenia; standard mieszkania: do wykończenia; dodatkowo: balkon, garaż pod budynkiem, winda; rozkład: do własnej aranżacji; ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 108 233 zł75,39 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały, ul. Piaszczysta Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc w cenie Dewelopera Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 75m2 położone na parterze 4 piętrowego bloku.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica IV Prądnik Biały, Prądnik Biały