Mieszkanie, ul. Felińskiego

Felińskiego, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie

  • 649 000 zł
  • 38,40 m²
  • 16 901,04 zł/m²

Zdjęcie

Sławomir Kawalec

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Felińskiego

Felińskiego, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

649 000 zł

38,40 m²

16 901,04 zł/m²

Mieszkanie, ul. Felińskiego

Zaktualizowane: 5 maja 2026

649 000 zł 38,40 m² 16 901,04 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2012
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2012

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 649 000 zł (16 901,04 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 38,40 m², 2 pokoje; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2012 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (5 m²)
  • Czynsz: 306 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Media: Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

LOKALIZACJA: Kraków / Prądnik Biały/ ul. Felińskiego
Oferta na wyłączność.

Mam p rzyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie przeznaczone na sprzedaż w dynamicznie rozwijającej się części miasta, w dzielnicy Prądnik Biały, przy ul. Felińskiego. Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym i łazienką o powierzchni użytkowej 38,4 m2. Atutem mieszkania jest jego południowa wystawa z dużym balkonem o powierzchni ok. 5 m2. Mieszkanie posiada komfortowy, funkcjonalny układ. (...)

Agent

Sławomir Kawalec

604 291...

604 291 635

12 432 67 50

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Sławomir Kawalec

604 291...

604 291 635

12 432 67 50

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl