dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Opatkowice

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

799 000 zł75 m² 10 653,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Są mieszkania, które się ogląda. I są takie, w których od razu widzisz swoje życie. Poranna kawa na tarasie, dzieci bawiące się w ogrodzie, cisza i prywatność, której nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł108 m² 11 564,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję apartament czteropokojowy o metrażu 108 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Dębniki / Opatkowice. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 214 000 zł105 m² 11 561,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Rodzinne mieszkanie | 97,67 m2 | 2 poziomy | Kameralne osiedle | Opatkowice Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 97,67 m , położone na kameralnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł69,06 m² 11 280,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowej inwestycji przy ulicy Petrażyckiego w Krakowie. Lokal w stanie deweloperskim, gotowy, po odbiorze - idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

619 000 zł46 m² 13 456,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 45,93 m 2 położone na I piętrze budynku z 2013 roku (oddany do użytkowania w 2014 roku) przy ul. Macieja Dębskiego 21.

Szczegóły ogłoszenia

1 214 000 zł105 m² 11 561,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Dwupoziomowy apartament dla rodziny W zielonych opatkowicach Rekuperacja | 5 pokoi | Osiedle zamknięte | Jasne wnętrze | Dla rodziny | Cisza i spokój | dobry dojazd do centrum Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 800 zł88,28 m² 11 325 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Z widokiem na las, dwupoziomowe mieszkanie Z własnym ogródkiem oraz fotowoltaiką na dachu Prezentujemy apartament o powierzchni 89,05m2 usytuowany w kameralnej enklawie 6 budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł61,98 m² 14 020,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania jasne i przestronne mieszkanie w południowej części Krakowa - Opatkowice - przy ul. Macieja Dębskiego. Lokalizacja: doskonała lokalizacja blisko dk7, zakopiańskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52 m² 11 519,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwustronne, ustawne 3-pokojowe mieszkanie z przynależnym ogródkiem oraz 2 miejscami postojowymi w cenie! Mieszkanie zlokalizowane jest na nowym kameralnym osiedlu w Libertowie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł55 m² 46,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m z balkonem znajdujące się w spokojnej i zielonej części Krakowa Opatkowice, przy ul. Macieja Dębskiego. Lokal jest w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł25 m² 84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne studio 25m2 z ogrodem Kraków Opatkowice, ul. Petrażyckiego Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie typu studio o wysokim standardzie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 440 zł66,04 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe z balkonem w nowej w kameralnej inwestycji idealne dla rodziny lub pary , dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do Centrum tylko 20 min -.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł42 m² 14 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowa Oferta w trakcie przygotowywania Mieszkanie sprzedawane z całą zabudową, położone przy ul. Macieja Dębskiego w Krakowie, o powierzchni 42 m , wykończone z wielką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł69,06 m² 11 280,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł107,82 m² 7 966,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie dwukondygnacyjne w nowej inwestycji przy ulicy Petrażyckiego w Krakowie. Lokal w stanie deweloperskim, gotowy, po odbiorze - idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł33,36 m² 12 859,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Przytulne, funkcjonalne mieszkanie z balkonem, na 1 piętrze w nowej inwestycji Harmonia Dębskiego. Doskonałe dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Przemyślany układ i duże.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł33,16 m² 10 554,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze w 3-piętrowym budynku z 2012 roku przy ul. Petrazyckiego. Parking za szlabanem. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł140,68 m² 10 299,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Apartament 140,68 m Przestrzeń klasy Premium w miejskim rytmie. Metraż: 140,68 m | Liczba poziomów: 3 | Ogród: tak |standard: stan deweloperski z klimatyzacją| 0% prowizji od klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

704 835 zł52,21 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej w kameralnej inwestycji idealne dla rodziny lub pary, dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do Centrum tylko 20 min - kolej ska bez.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wiz estates prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na wynajem Opatkowice | Kraków | wolne od 15 czerwca Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

547 615 zł45,95 m² 11 917,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż bardzo komfortowe mieszkanie dwupokojowe z ogrodem w nowej w kameralnej inwestycji idealne singla lub pary, dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do Centrum tylko.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł47,95 m² 13 535 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta tylko u nas! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,95 m2 na 3 piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul. Dębskiego w Krakowie - Opatkowice. Mieszkanie o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł44 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kraków- swoszowice / Opatkowice Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok. 44 m2 znajdujące się na parterze/ 1 w nowym budownictwie z 20 22r, z ogródk iem! mieszkanie wykończone gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł43,48 m² 15 179,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe funkcjonalne mieszkanie Z ogródkiem - opatkowicka - swoszowice - opatkowice N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 43,48 m2 usytuowane na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł107,82 m² 7 966,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

828 600 zł55,24 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament z ogrodem nowoczesny styl i komfort w sercu Opatkowic! Biuro Fenig Home z przyjemnością prezentuje stylowy apartament z elektrycznym kominkiem i ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 730 zł52,21 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 571 220 zł149,64 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Apartament 149 m Przestrzeń klasy Premium w miejskim rytmie. Metraż: 149,64 m | Liczba poziomów: 3 | Ogród: tak |standard: stan deweloperski z klimatyzacją| 0% prowizji od klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 730 zł52,21 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 918 zł56,66 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł114 m² 10 877,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie idealne dla rodziny Na sprzedaż atrakcyjne i bezczynszowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 114 m zlokalizowane w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł81,24 m² 10 709,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowa, niższa cena - oferta ważna tylko do 15.maja! Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie / inwestycja Petrażyckiego residence / miejsce parkingowe naziemne Możliwość wydzielenia dodatkowych 2 pokoi Do.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł63 m² 11 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wiz estates prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Opatkowice | Kraków Jeśli zależy Ci na sprawnej komunikacji i wygodnym układzie pomieszczeń ta oferta spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł26,61 m² 13 115,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ergonomiczne studio z balkonem w nowej w kameralnej inwestycji idealne singla, pary lub jako inwestycja, dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do Centrum tylko 20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 607 zł54,39 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Przestronne 2 poziomowe mieszkanie 2 balkony, 2 łazienki, położone w nowoczesnym budynku nowej inwestycji Harmonia Dębskiego. Idealne dla pary lub singla, którzy cenią komfort, gustowny design.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł43,30 m² 11 524,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokoje Z ogródkiem, ul. Dębskiego - opatkowiece Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43,3m2 z ogródkiem na ul. Dębskiego. Nieruchomość zlokalizowana w zacisznej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł61 m² 13 934,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania czteropokojowego przy ul. Dębskiego ( Opatkowice) Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł55,24 m² 15 115,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Stylowy apartament z klimatycznym ogrodem na południu Krakowa gotowy do zamieszkania Biuro Fenig Home z przyjemnością prezentuje wyjątkowy, parterowy apartament z prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 914 zł56,66 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem w nowej w kameralnej inwestycji idealne na start dla singla, studenta lub pary, dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ważewskiego

Opatkowice,Kraków

834 000 zł83 m² 10 039 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Sunny apartments - komfortowe mieszkania Z własnymi ogródkami oraz fotowoltaiką na dachu Prezentujemy apartament o powierzchni 83,47m2 usytuowany w kameralnej enklawie 6 budynków,.