dowolna

Lokale w centrum Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

688 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

688 ogłoszeń

60,15 zł/m²130 m² 7 820 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property prezentuje ofertę wynajmu nowoczesnego lokalu użytkowego, zlokalizowanego w sąsiedztwie Centrum Handlowego Zakopianka przy ul. Zakopiańskiej. Lokal położony jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

87,95 zł/m²83 m² 7 300 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem 2 punkty gastronomiczne ( 1 punkt sprzedażowy oraz techniczna kuchnia w centrum miasta ) oraz gotowy biznes wraz z rozpoznawalną marką. Biznes oparty na produkcji gotowych makaronów.

Szczegóły ogłoszenia

1 564 400 zł196 m² 7 981,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy państwu do sprzedaży strych do adaptacji o powierzchni 196 m2 , zlokalizowany w rejonie Placu Biskupiego / ul. Długiej. Strych znajduje się w III piętrowej kamienicy z 1914.

Szczegóły ogłoszenia

46,84 zł/m²190 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia lokal użytkowy o przeznaczeniu biurowym lub usługowym w nowoczesnym reprezentacyjnym budynku przy Alei 29 Listopada 155C. Lokal zostanie odświeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

65 zł/m²270 m² 17 550 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy w wysokim standardzie o powierzchni ok. 270 m2, położony w dzielnicy Bronowice przy ul. Lindego. Niezależne II piętro znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

6 893 841 zł295 m² 23 368,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować parterowy lokal użytkowy z o powierzchni 295 m . Inwestycja Inwestycja położona tuz obok krakowskich Plan, między Akademią Sztuk teatralnych a gmachem.

Szczegóły ogłoszenia

93 zł/m²30,52 m² 2 838 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa lub handlowo - usługowa: biura: - powierzchnia 30,52m, 48,52m Opłaty: - czynsz 93,00 zł netto - koszty eksploatacyjne 19,00 zł netto + 8% powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

61,91 zł/m²72,69 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mint Property prezentuje na wynajem lokal biurowy w ścisłym centrum Krakowa, zlokalizowany przy ul. Lubicz, w eleganckiej kamienicy z 1895 roku.Lokal o powierzchni 72,69 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

9 488 262 zł1 416 m² 6 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przestronny lokal dla inwestorów i deweloperów 1 415,86m2 ul. Bratysławska Opis nieruchomości: prezentujemy przestronny i wszechstronny lokal użytkowy o powierzchni 1 415,86 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²215 m² 12 255 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Funkcjonalne biuro 215 m na parterze | Kraków - Bronowice, ul. Sosnowiecka Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa o metrażu 215 m , usytuowana na parterze eleganckiego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²177 m² 6 726 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia 177m2 w układzie open space + zaplecze, znajdujące się przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie. Lokalizacja: lokal mieści się w dzielnicy Podgórze na pierwszym piętrze wolno.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²300 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu przemysłowo-usługowego o powierzchni 300 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Dodatkowe informacje - parter -.

Szczegóły ogłoszenia

45,56 zł/m²273 m² 12 438 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy z tarasem zimowym Kraków, ul. Sosnowiecka Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny lokal biurowy o powierzchni 177 m wraz z 96.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Kraków

Kraków,małopolskie

15,25 €/m²367,26 m² 5 600 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Kasja Nieruchomości Komercyjne / Commercial Real Estate prezentuje powierzchnie biurowe klasy aa -tower unity centre Lokalizacja: w nowoczesnym wielofunkcyjnym parku biurowo - handlowym unity centre -.

Szczegóły ogłoszenia

15,53 zł/m²1 000 m² 15 525 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint commercial property (mcp) prezentujeofertę wynajmu lokali biurowych w kompleksie biurowym klasy A w krakowskim Podgórzu. Lokalizacja: lokalizacja w krakowskiej dzielnicy Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

87,07 zł/m²29,40 m² 2 560 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 29,4 m , położony w centrum Krakowa! Opis: - niski parter - lokal po remoncie - osobna kuchnia - łazienka w dobrym standardzie -.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²750 m² 52 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjna powierzchnia biurowa w centrum Krakowa - idealna dla firm szukających dużej, komfortowej i nowoczesnej przestrzeni. Opis: - 750 m2 ( z możliwością podziału na 320 m2 i 430.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²100 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 100 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Grzegórzki nieopodal Galerii Kazimierz. Przeznaczenie: - handlowe - usługowe -.

Szczegóły ogłoszenia

80,07 zł/m²149,86 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Do wynajęcia duży lokal 150m2 położony w prestiżowej kamienicy w centrum Krakowa. W budynku tylko lokale biurowe i usługowe, nie ma mieszkańców. Kamienica w stanie idealnym,.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²101,86 m² 10 186 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 101,86 m zlokalizowanego w dzielnicy Zabłocie w Krakowie. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

13,50 €/m²2 450 m² 33 075 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Bez prowizji od najemcy Leach & Lang oferuje na wynajem powierzchnię biurową klasy A w nowoczesnym kompleksie położonym przy pętli Czerwone Maki. Kompleks biurowy zlokalizowany jest na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

53,33 zł/m²225 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal w samym centrum Krakowa. Idealne pod biuro, szkołę, kancelarię. Możliwość wynajęcia miejsca postojowego lub garażu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł112,93 m² 7 960,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na sprzedaż oferuję lokal usługowy o metrażu 112,93 m2 w inwestycji zlokalizowanej przy ul. Tynieckiej w Krakowie. Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym, dodatkowo trzech.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²99,62 m² 7 173 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. całkowitej wynoszącej 99,62m 2 i pow. użytkowej wynoszącej 92,41m 2 usytuowany na parterze w jednym z budynków biurowych w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

94,87 zł/m²39 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Salon depilacji laserowej do odstąpienia w centrum Kazimierza! Salon działa nieprzerwanie od początku 2024 roku i przynosi stałe dochody opis: - powierzchnia lokalu to 39 m - Parter +.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²139 m² 10 425 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia, wykończony w wysokim standardzie lokal użytkowy w budynku tuż przy ul. Józefa Wybickiego. Lokalizacja: budynek położony jest w pobliżu ulicy Wrocławskiej, która jest.

Szczegóły ogłoszenia

63,03 zł/m²71,40 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy położony w samym centrum Krakowa. Oferta idealna dla właściciela działalności gospodarczej poszukującego miejsca pod biznes. Najważniejsze informacje Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

87,89 zł/m²39,82 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem przestronne biuro (40 m2) z balkonem w zabłocie concept house, podgórze - Zabłocie ul. Ślusarska 6, doskonała lokalizacja Lokal na 5 piętrze w budynku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

69,55 zł/m²532 m² 37 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowy - w świetnej lokalizacji Kraków Kazimierz Do wynajęcia: - lokal na parterze 532 m - wysokość ponad 4 metry - 2 wejścia - antresola - duży parking - ogrzewanie z mpcu.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²300 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Lokal biurowy o powierzchni 300 m2, zwierzyniec english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje przestronny, w wysokim stylu lokal biurowy 300m2.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²27 m² 2 160 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia biurowa w - w świetnej lokalizacji w sąsiedztwie Ronda Matecznego. - dostępne lokale o różnych powierzchniach z możliwością łączenia w zestawy po dwa lub.

Szczegóły ogłoszenia

36,58 zł/m²164 m² 5 999 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Mint Property prezentuje na wynajem lokal o powiechrzni 164 m2 położony na parterze w budynku mieszkalnym na dużym osiedlu.Lokal posiada 3 kondygnacje:Parter:trzy jasne wygodne pokoje, oddzielone.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł53 m² 27 358,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal handlowo-usługowy położony na parterze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Zwierzynieckiej - jednej z najbardziej prestiżowych ulic w centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²140 m² 11 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni użytkowej 128,69 m (powierzchnia całkowita 140 m ), znajdujący się w nowej inwestycji stale rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł178 m² 13 988,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Budynek usługowy z zapleczem biurowym w znakomitej lokalizacji Oferujemy na sprzedaż działkę z budynkiem usługowym z zapleczem biurowym i socjalnym w centrum Nowej Huty.

Szczegóły ogłoszenia

40,04 zł/m²487 m² 19 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni ok. 487m , zlokalizowany na 1 piętrze budynku na Zabłociu. Lokal o dużym potencjale aranżacyjnym, idealny pod działalność biurową,.

Szczegóły ogłoszenia

53,03 zł/m²19,50 m² 1 034 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu lokalu użytkowego o powierzchni 19,5 m2 położonego w dzielnicy Czyżyny, przy ul. Centralna. Lokal usytuowany jest na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł658 m² 5 471,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż budynek komercyjny o przeznaczeniu handlowo usługowym, o powierzchni użytkowej 638 m2, położony w dzielnicy Bieżanów- prokocim. Budynek : Powierzchnia budynku całkowita 750.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 182 060 zł84,53 m² 13 983,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż w nowym budynku! Lokal: - powierzchnia użytkowa: 84,53 m (całkowita: 87,56 m ) - parter - w nowoczesnym budynku - duża witryna, zapewniająca doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł54 m² 8 111,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lub wynajem lokal użytkowo-mieszkalny Kraków, ul. ks. Wincentego Turka Oferuję na sprzedaż lub wynajem funkcjonalny lokal użytkowo-mieszkalny o powierzchni 54 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

130 zł/m²38,98 m² 5 067 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy położony w nowoczesnym budynku przy ul. Dąbskiej w Krakowie. Idealne miejsce dla działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Lokal.