dowolna

Lokale użytkowe Kraków Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

600 000 zł34,32 m² 17 482,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Emmerson prezentuje mieszkanie funkcjonujące jako lokal usługowy o pow. 34,32 m2 zlokalizowany przy ul. Malachitowej w dzielnicy Bieżanów- prokocim. (Złocień) Lokal zlokalizowany znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

78,69 zł/m²82,60 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia jasny, klimatyzowany lokal o pow. 82,6m 2 położony na II piętrze w jednym z kameralnych biurowców w okolicy ul. Wielickiej (od strony Wieliczki). Teren wokół ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny, ul. Teligi

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

88,89 zł/m²9 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal około 9m2 pod mała gastronomię lub handel bezpośrednio na przystanku tramwajowym o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszych w nowo powstającym salonie gier z automatami.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²1 000 m² 60 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia Lokale Handlowo - Usługowe Kraków Południe - Lokale o różnym metrażu: 150 m, 200 m, 400 m, 600 m, 1000 m i więcej. - lokale na parterze z witrynami i na piętrach -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

100 zł/m²90 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować lokal na wynajem, położony przy ul. Niepołomskiej 4 w Wieliczce o powierzchni użytkowej 90m2 lokalizacja Nieruchomość usytuowana jest we wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²264 m² 15 840 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia: budynek usługowo - biurowy o powierzchni całkowitej 263,54 m2 na który składa się: parter - o powierzchni 98,97 m2 - część biurowo - handlowa - 3 pomieszczenia - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²70 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy klasy A o powierzchni 70 m znajdujący się w biurowcu leżący w Krakowie w Prokocimiu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²180 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy klasy A o powierzchni 180 m znajdujący się w biurowcu leżący w Krakowie w Prokocimiu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²400 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Bieżanowska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

42,42 zł/m²165 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Nowy lokal do wynajęcia - przychodnia - gabinet - salon - lecznica - pracownia Mam przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia lokal o pow. 165 m2 idealnie przystosowany pod przychodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Drożdżowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

33 zł/m²744 m² 24 552 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealne miejsce dla swojego biznesu w południowej części Krakowa? Mamy do zaoferowania wielofunkcyjny obiekt, który łączy w sobie przestrzeń składową z komfortowym zapleczem biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²150 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

75,47 zł/m²53 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo - usługowy, biurowy - Kraków Południe, blisko obwodnicy lokal: - 53 m2 ( 3 pomieszczenia) - dowolna aranżacja - klimatyzowany budynek posiada: - systemy klimatyzacji i ogrzewania, -.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

83,64 zł/m²275 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować budynek usługowy na wynajem, położony przy ul. Niepołomskiej 4 w Wieliczce o powierzchni użytkowej 275 m2 lokalizacja Nieruchomość usytuowana jest we.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł658 m² 5 471,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż budynek komercyjny o przeznaczeniu handlowo usługowym, o powierzchni użytkowej 638 m2, położony w dzielnicy Bieżanów- prokocim. Budynek : Powierzchnia budynku całkowita 750.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²100 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia: lokal handlowo - usługowy na parterze o powierzchni 98,97 m2 - część biurowo - handlowa - 3 pomieszczenia - osobna kuchnia i łazienka - pomieszczenie gospodarcze - 3 wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

91,67 zł/m²36 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia klimatyzowany pokój biurowy o pow. 36m 2 położony na II piętrze w jednym z kameralnych biurowców w okolicy ul. Wielickiej (od strony Wieliczki). Teren wokół ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

59,08 zł/m²827,70 m² 48 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

|R| Property prezentuje powierzchnię biurową na wynajem w kompleksie biurowym zlokalizowaną przy ul. Wielickiej w Krakowie. Lokalizacja: biuro przy ul. Wielickiej to atrakcyjna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²100 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy ok. 100 m - Kraków, ul. Bieżanowska Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowo-handlowy o powierzchni ok. 100 m , zlokalizowany przy ul. Bieżanowskiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

81,67 zł/m²60 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowy lokal biurowy gotowy do działalności od zaraz | 3 biura | parking Engslish below Do wynajęcia elegancki lokal usługowo biurowy o bardzo wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Bieżanowska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal 60 m z poddaszem i piwnicą ul. Bieżanowska, kraków Opis nieruchomości: na sprzedaż lub wynajem oferowany jest lokal o powierzchni 60 m , położony przy ul. Bieżanowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

86,29 zł/m²63,74 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia klimatyzowany lokal o pow. 63,74m 2 położony na II piętrze w jednym z kameralnych biurowców w okolicy ul. Wielickiej. Teren wokół ogrodzony i monitorowany. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²52 m² 4 940 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 52 m przy ul. Erazma Jerzmanowskiego. Lokal znajduje się w dogodnej lokalizacji z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej oraz w pobliżu popularnych.

Szczegóły ogłoszenia

6 990 000 zł492 m² 14 207,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker ogłoszenie na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość W krakowie (bieżanów), ul. Adama habeli Na sprzedaż prezentujemy przestronną, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Kraków

Rżąka,Kraków

71,19 zł/m²42 m² 2 990 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal o powierzchni użytkowej 42m 2 usytuowany na parterze czteropiętrowego bloku mieszkalnego w Krakowie Lokal z 2008 roku położony jest na osiedlu Rżąka, które oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Półłanki

Bieżanów,Kraków

35 zł/m²1 800 m² 63 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa z wysokim składem o powierzchni 1800 m2, lokal znajduje się w okolicach Rybitw. Hala posiada możliwość wjazdu samochodem do wnętrza. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Krakowska

Bieżanów,Kraków

73 zł/m²40 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Więcej informacji: violalub biuro:od pn do pt. w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: , biuro: Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu biura o powierzchni 40 m2 w cenie 2900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Śnieżna

Prokocim,Kraków

80 zł/m²15 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biura w doskonałej i cichej lokalizacji. Możliwość wynajęcia 4 biur osobno lub całego piętra. Biura dostępne są od zaraz! Przestrzeń dla firm poszukujących idealnego biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

70 zł/m²250 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Podgórze, ulica Agatowa. Złocień. Do wynajęcia samodzielny nowy budynek o przeznaczeniu komercyjnym - usługi, biura, handel. Budynek dwu kondygnacyjny o powierzchni użytkowej ok. 640m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

75 zł/m²85 m² 6 375 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

65 zł/m²305 m² 19 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

67,27 zł/m²110 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

65 zł/m²195 m² 12 675 zł

 

 

 

Bieżanów,Kraków

27 zł/m²110 m² 2 970 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Prezentuje do wynajmu magazyn/hale o całkowitej powierzchni 110m2 położonej na działce przemysłowej w krakowskim Bieżanowie. Lokalizacja: łatwy dostęp do głównych arterii komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Prokocim,Kraków

80 zł/m²15 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biura w doskonałej i cichej lokalizacji. Możliwość wynajęcia 4 biur osobno lub całego piętra. Biura dostępne są od zaraz a częściowo od 1 stycznia. Przestrzeń dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bieżanowska

Bieżanów,Kraków

2 120 000 zł212 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Total Estates Concept oferuje do sprzedaży lokal usługowy o powierzchni 212 m2, zlokalizowany w okolicy pętli Bieżanów-Prokocim. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Kurczaba

Prokocim,Kraków

95 zł/m²52 m² 4 940 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja Oferuję do wynajęcia lokal w stanie deweloperskim o powierzchni 52 m , zlokalizowany na osiedlu Prokocim w okolicach ul. Kurczaba. Lokal Wszystkie zgody Wspólnoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rydygiera

Rżąka,Kraków

520 000 zł65 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować atrakcyjny 2-pokojowy lokal o powierzchni użytkowej 65 m 2 usytuowany na parterze czteropiętrowego bloku mieszkalnego w Krakowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Kraków

Prokocim,Kraków

70 zł/m²10 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy Plac Targowy, bieżanów-Prokocim, kraków Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 10 m , zlokalizowany na Placu Targowym w dzielnicy Bieżanów-Prokocim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wielicka

Prokocim,Kraków

59 zł/m²22 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy lokal usługowy/biurowy na wynajem o powierzchni 22 m2 przy ul.Bieżanowska 78 F LOKALIZACJA: dzielnica: Bieżanów- Prokocim ul.Bieżanowska 78 F spokojna okolica, głównie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

35,48 zł/m²155 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na wynajem lokal użytkowy, znajdujący się na 1 piętrze w wolnostojącym budynku bez windy. Lokal Otwarta przestrzeń z możliwością wydzielenia.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Kraków, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim