dowolna

Lokale użytkowe Kraków Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Wielicka

Bieżanów,Kraków

50 zł/m²180 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowy lokal biurowy W nowoczesnym budynku W pobliżu obwodnicy Prezentujemy Państwu lokal o powierzchni 180 m2, usytuowany na II piętrze w biurowcu przy ul. Wielickiej. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

225 000 zł50 m² 4 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal o powierzchni 50m2 położony przy ul. Wielickiej (dzielnica Bieżanów - Prokocim). Składa się z 3 pomieszczeń z czego dwa są przechodnie, jedno niezależne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Niedzicka

Na Kozłówce,Kraków

823 600 zł116 m² 7 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania lokal handlowo-usługowo-biurowy o pow. 116 mkw. w bardzo dobrym stanie, położony w doskonale skomunikowanej okolicy na Kozłówku. Piętro 0/4 z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Niedzicka

Na Kozłówce,Kraków

47 zł/m²116 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bieżanów

Bieżanów,Kraków

529 000 zł93 m² 5 688,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedamy wynajęty lokal z umową najmu do 2022 roku. Lokal znajduje się na starym bieżnanowie i jest wynajęty na działalność przedszkolną. Okres zwrotu lokalu to ok 11 lat Cena sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bieżanów

Bieżanów,Kraków

580 000 zł220 m² 2 636,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kraków, stary Bieżanów, ok. Bieżanowskiej i Sucharskiego, dom wolnostojący z lat 70-tych o pow. 220m 2 położony na działce o pow. 8,22 ara. Działka ogrodzona, zagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 200 000 zł765 m² 2 875,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam w swojej ofercie do sprzedaży lokal restauracyjno-hotelowy o powierzchni.765 m2. Lokal usytuowany na ogrodzonej działce o pow. 6 ar. Budynek składa sie z 3 kondygnacji. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Bieżanów

Bieżanów,Kraków

729 000 zł200 m² 3 645 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do kupienia budynek o pow. 200m2 położony na działce o pow. 529m2 u zbiegu ulic Bieżanowskiej i Czechowicza. Piętrowy budynek z 1974r. wybudowany z cegły i pustaka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Bieżanowska

Bieżanów,Kraków

32 zł/m²44 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal położony na parterze domu przy ul. Bieżanowskiej (róg ul. Czechowicza). Lokal ma pow. 44m2, wysokość ok. 3,5m. Posiada dwa wejścia: z klatki schodowej i od frontu. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rydygiera

Rżąka,Kraków

210 000 zł43 m² 4 883,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Lokal użytkowy o pow. ok. 42 m2 w ciągu lokali użytkowych na parterze bloku na osiedlu Rżąka. Rozkład: sala sprzedaży, łazienka z wc, aneks kuchenny. Jedno wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Śnieżna

Bieżanów,Kraków

35,84 zł/m²112 m² 3 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Szanowni Państwo, oferujemy do wynajęcia wyjątkową nieruchomość: 3-piętrowy biurowiec po generalnym remoncie, idealny pod siedzibę firmy, znajdujący się w południowo-wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Śnieżna

Bieżanów,Kraków

35,02 zł/m²228 m² 7 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:21

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Telimeny

Bieżanów,Kraków

50 000 zł50 m² 1 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny wolnostojący o pow. 100 m2 zlokalizowany przy ul. Telimeny. Składa się z 2 sal konsumpcyjnych kuchni i toalety. W podpiwniczenu, magazyn (49 m2), łzienka dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowosądecka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

300 000 zł89 m² 3 375,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal komercyjny do sprzedania. Lokal położony na granicy Podgórza Duchackiego i Bieżanowa - Prokocimia przy ul. Nowosądeckiej, na parterze budynku ośmiokondygnacyjnego z 2001 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Prokocim

Prokocim,Kraków

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu przestronny,jasny,trzypokojowy lokal usługowo mieszkalny położony na parterze kameralnego,dwupiętrowego apartamentowca posadowionego w cichej okolicy,wśród zieleni.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rydygiera

Rżąka,Kraków

49 zł/m²97 m² 4 753 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do wynajmu lokalu usługowego o powierzchni 97,2m2, mieszczący się na parterze bloku przy ulicy Ludwika Rydygiera 18 w Krakowie. Lokal jest bardzo ustawny, prostokątny z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bieżanów

Bieżanów,Kraków

580 000 zł220 m² 2 636,36 zł/m²

 

 

 

Rżąka,Kraków

42 zł/m²187 m² 7 854 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do wynajmu lokalu usługowego o powierzchni 187 m2, mieszczący się na parterze bloku przy ulicy Ludwika Rydygiera 18 w Krakowie. Lokal jest bardzo ustawny, prostokątny z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rydygiera

Rżąka,Kraków

49 zł/m²90 m² 4 410 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do wynajmu lokalu usługowego o powierzchni 90,6m2, mieszczący się na parterze bloku przy ulicy Ludwika Rydygiera 18 w Krakowie. Lokal jest bardzo ustawny, prostokątny z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wielicka

Prokocim,Kraków

643 305 zł99 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal wynajmowany umowa na 3 lata w nowym budynku apartamentowo-usługowym w Starym Prokocimiu - blisko ul. Wielickiej (możliwość kupna całego budynku). Lokal tworzą: 1. pokój 38.10 m2, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

225 000 zł50 m² 4 500 zł/m²

 

 

 

Bieżanów,Kraków

11 zł/m²300 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa/usługowa/handlowa w rejonie ul. Bieżanowskiej, budynek murowany o powierzchni 300 m2, w skład wchodzi otwarta przestrzeń oraz kilka odrębnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

60 zł/m²330 m² 19 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Bulwar ma przyjemność do zaoferowania Powierzchni Biurowej w Biurowcu przy ulicy Wielickiej. Jest to obiekt zlokalizowany w niezwykle atrakcyjnym miejscu przy głównej trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 200 000 zł765 m² 2 875,82 zł/m²

 

 

 

Prokocim,Kraków

23,33 zł/m²30 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem jest lokal biurowy przy placu handlowym na Nowym Prokocimiu. Lokal ma powierzchnię 30m2 i jest częścią większego lokalu handlowego. W pobliżu dużo miejsc postojowych. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rydygiera

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

47 zł/m²187 m² 8 789 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy 187m2, kraków, ul. Ludwika Rydygiera Zapraszamy do wynajmu lokalu usługowego o powierzchni 187 m2, mieszczący się na parterze bloku przy ulicy Ludwika Rydygiera 18 w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rydygiera

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

47 zł/m²188 m² 8 836 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy 188m2, kraków, ul. Ludwika Rydygiera Zapraszamy do wynajmu lokalu usługowego o powierzchni 187,2m2, mieszczący się na parterze bloku przy ulicy Ludwika Rydygiera 18 w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rydygiera

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

54 zł/m²97 m² 5 238 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy 97 m2, kraków, ul. Ludwika Rydygiera Zapraszamy do wynajmu lokalu usługowego o powierzchni 97,2m2, mieszczący się na parterze bloku przy ulicy Ludwika Rydygiera 18 w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rydygiera

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

54 zł/m²90 m² 4 860 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy 90 m2, kraków, ul. Ludwika Rydygiera Zapraszamy do wynajmu lokalu usługowego o powierzchni 90,6m2, mieszczący się na parterze bloku przy ulicy Ludwika Rydygiera 18 w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rydygiera

Prokocim,Kraków

47 zł/m²187 m² 8 789 zł

 

 

 

Prokocim,Kraków

54 zł/m²90 m² 4 860 zł

 

 

 

Prokocim,Kraków

54 zł/m²97 m² 5 238 zł

 

 

 

Prokocim,Kraków

46,15 zł/m²65 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia Lokal przy ulicy Wielickiej! Powierzchnia lokalu to 65 m2 , znajduje się na 3 piętrze. Lokal jest klimatyzowany i w pełni umeblowany. Świetna lokalizacja bez korkowy dojazd oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

40 zł/m²178 m² 7 121 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Annderson prezentuje: do wynajęcia lokal usługowy zlokalizowany w na parterze budynku mieszkalnego wchodzącego w skład dużego osiedla (700 mieszkań) w Prokocimiu. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

40 zł/m²134 m² 5 362 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rydygiera

Rżąka,Kraków

54 zł/m²97 m² 5 238 zł

 

 

 

Rżąka,Kraków

54 zł/m²91 m² 4 914 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy 91 m2, kraków, ul. Ludwika Rydygiera Zapraszamy do wynajmu lokalu usługowego o powierzchni 90,6m2, mieszczący się na parterze bloku przy ulicy Ludwika Rydygiera 18 w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rydygiera

Rżąka,Kraków

47 zł/m²188 m² 8 836 zł

 

 

 

Rżąka,Kraków

47 zł/m²188 m² 8 836 zł

 

 

 

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

35 zł/m²110 m² 3 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia od zaraz funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 110 m2 ul.drożdżowa (Bieżanów) LOKALIZACJA: Oferuję Państwu lokal usytuowany w świetnej lokalizacji, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mała Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

730 000 zł182 m² 4 012,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe