dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Kraków - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

287 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 400 000 zł164 m² 8 536,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Okazja cenowa - Prądnik Biały - 8500 zł/m2 lokalu usługowego - oferta na wyłączność Na sprzedaż lokal usługowy o wielorakim przeznaczeniu o powierzchni 164 m i cenie 1 400 000 pln (.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Szaflarska 9

Stare Podgórze Kraków

1 469 604 zł59,74 m² 24 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Na sprzedaż lokal usługowy lu1 o powierzchni 59,74 m , zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Szaflarskiej 9 w Krakowie. W skład lokalu wchodzą: przestrzeń usługowa, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł21 m² 16 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nowoczesny, jasny lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 21 m , zlokalizowany na parterze nowego budynku w znakomitej lokalizacji. Nieruchomość posiada dużą witrynę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 856 000 zł116 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal ( poziom -1, stan surowy, 3,85 wysokość ) na sprzedaż Kraków ul.GRODZKA 25, 116m , komplet zezwoleń + projekty. Wyjątkowa nieruchomość W jednej Z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

841 005 zł50,97 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania lub wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy Na Starym Podgórzu: lokal: - o powierzchni: 50,97m - parter - wysokie sufity (pół sklepienia) -.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł115 m² 7 478,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal mieszkalno-komercyjny w centrum Krakowa | ul. Wrocławska, kraków | 115 m Na sprzedaż lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m , położony przy prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 660 000 zł136,78 m² 19 447,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesna przestrzeń biurowa na Zabłociu idealna inwestycja lub siedziba firmy Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie jednym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł67,75 m² 9 594,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podsumowanie Lokal usługowy z potencjałem do zaadaptowania na potrzeby Twojej firmy! Okna oraz instalacje typu nowego - wentylacja spełnia normy dla gastro 2026. Budynek z roku 2011 oraz: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 120 zł24,84 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:marzec 2027

Lokal usługowy o powierzchni 24,84 m2. Lokal znajduje się w inwestycji Trybuny Ludów 3 w Krakowie. Obligatoryjny zakup miejsca postojowego. W ofercie miejsca niezależne oraz platformy.

Szczegóły ogłoszenia

2 486 000 zł422,85 m² 5 879,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta inwestycyjna na wyłączność biura Na sprzedaż lokal o łącznej powierzchni 422,85m 2 zlokalizowany przy ul. Szafirowej w Krakowie. Lokal będący przedmiotem oferty składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

20 000 zł32 m² 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kiosk handlowo-usługowy lokalizacja: kraków, prądnik Biały powierzchnia: 32 m (pow. użytkowa 23 m ) rodzaj: kiosk handlowo-usługowy Na sprzedaż kiosk położony w spokojnej, rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 000 zł728,21 m² 8 238,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

|R| Property prezentuje unikalną inwestycję złożoną z dwóch budynków na sprzedaż, położoną w dzielnicy Bronowice Małe na ulicy Żeleńskiego w Krakowie. Lokalizacja: dzielnica,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł52,30 m² 8 585,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków - Stare Miasto | ul. Batorego | 52,3 m | lokal usługowy | centrum Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 52,3 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł102,73 m² 4 867,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Na sprzedaż poddasze z ustalonymi warunkami zabudowy przy ul. Zwierzynieckiej 14 w Krakowie. - wyodrębniony lokal z kw - możliwość adaptacji na zgłoszeniu! - możliwość wykonania 2 lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł65,16 m² 19 797,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Parter z ekspozycją na ulicę - idealny pod biznes w centrum Krakowa Ta oferta to rzadkość na rynku nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,16.

Szczegóły ogłoszenia

2 517 695 zł218,93 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

POWIERZCHNIA BIUROWA | HANDLOWA | USŁUGOWA NA SPRZEDAŻ ul. Marcika | Łagiewniki | Borek Fałęcki| Kraków zainwestuj W swoje miejsce do pracy I kup biuro na własność!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 592 zł25,43 m² 14 258 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Prezentujemy wyjątkową ofertę nowoczesnych lokali apartamentowych inwestycyjnych, stworzonych z myślą o osobach poszukujących bezpiecznej lokaty kapitału oraz stabilnego dochodu pasywnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 780 zł32,17 m² 13 546,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego, składającego się z pomieszczenia biurowego i toalety. Cena podana w ogłoszeniu jest ceną brutto (zawiera podatek vat). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 780 zł35,76 m² 13 528,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 780 zł35,32 m² 13 527,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

349 000 zł36,62 m² 9 530,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Bezpośrednio od właściciela. Piwnica/lokal w nowej inwestycji. Lokalizacja: kraków, stare Miasto, ul. Smoleńsk 22. Powierzchnia całkowita: 36,62m2. Pomieszczenia: 2 Poziom -1. Stan: dobry. Obecny.

Szczegóły ogłoszenia

4 970 000 zł710 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży atrakcyjny lokal biurowy w reprezentacyjnym apartamentowcu na osiedlu mieszkaniowym Ruczaj. Lokal usytuowany na 1 piętrze kompleksu apartamentowego z całodobową recepcją. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł34,32 m² 17 482,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Emmerson prezentuje mieszkanie funkcjonujące jako lokal usługowy o pow. 34,32 m2 zlokalizowany przy ul. Malachitowej w dzielnicy Bieżanów- prokocim. (Złocień) Lokal zlokalizowany znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł97,63 m² 6 760,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Cena mniejsza O 100 tysiecy od 23.04.2026 LOKAL UŻYTKOWY KRAKÓW CENTRUM 97,63 m / 122 m LOKAL KOMERCYJNY POD DZIAŁALNOŚĆ BIURO, GABINETY, MAGAZYN, USŁUGI FUNKCJONALNY LOKAL BIZNESOWY.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł22,10 m² 19 004,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 22 m , położony w ścisłym centrum Krakowa przy ul. Lubicz - w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Głównego i Starego Miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł253,91 m² 9 846,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Zapraszam do prowadzenia firmy W cetrum krakowa. Ulica idzikowskiego. Domy, które mam Państwu przyjemność zaprezentować, znajdują się w dzielnicy Olsza, przy ulicy Idzikowskiego. Posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł135 m² 9 629,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków - Wola Duchacka Lokal handlowy 134,34 m2 parter-front z witryną Może być również biurowo-usługowy! Lokalizacja Wola duchacka/kurdwanów! Lokal handlowy o powierzchni 134,34 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Kraków

Kraków,małopolskie

65 000 zł13,24 m² 4 909,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest miejsce postojowe położone w garażu wielostanowiskowym w przyziemiu budynku mieszkalno-usługowego przy ul. gen. A. Fieldorfa-Nila 14 w Krakowie. Miejsce znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł299 m² 11 705,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości infosystems S.A. w upadłości w Krakowie Numer krs: 0000288178, nip:   , regon:   zaprasza do składania.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł52,30 m² 9 369,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal w sercu Starego Miasta budynek I okolica: lokal znajduje się w suterenie oficyny kamienicy przy ul. Stefana Batorego w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł22,60 m² 18 805,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Komfortowy lokal 22,60 m z możliwością funkcji mieszkalnej w kameralnej inwestycji Zakrzówek Residence Prezentujemy wyjątkowy lokal o wysokim standardzie, który z powodzeniem może.

Szczegóły ogłoszenia

718 000 zł61,59 m² 11 657,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 61,59 m2 w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Lokal znajduje się na poziomie -1 (mimo tego poziomu w lokalu są duże okna wychodzące.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł192 m² 16 145,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Na sprzedaż samodzielny budynek biurowy o powierzchni 192 mkw w budynku zlokalizowanym przy ulicy Vlatismila Hofmana (tuż przy ulicy Królowej Jadwigii). Budynek: nowoczesny, kameralny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł62,30 m² 16 693,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentuję lokal usługowy na sprzedaż przy ul. Lea, tuż przy Parku Krakowskim i kinie Mikro. Aktualnie w lokalu działa rozpoznawalna i popularna kawiarnia, co sprawia, że jest atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal handlowy, ul. Stwosza

Kraków,małopolskie

1 703 475 zł75,71 m² 22 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy położony w nowoczesnym budynku przy ul. Wita Stwosza w Krakowie. Idealne miejsce dla działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł73,91 m² 12 582,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal użytkowy 74 m | parter | osiedle fi | ul. Szafrana | podgórze Na sprzedaż nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 74 m , położony na parterze prestiżowej inwestycji Osiedle fi przy.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł859 m² 8 149,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży - nowoczesny budynek usługowo-biurowy na Ruczaju w Krakowie wyjątkowy, wielofunkcyjny budynek położony w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Krakowa - przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł74,44 m² 15 448,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal z najemcą sieciowym Żabka. Umowa najmu na 10 lat z opcją przedłużenia. Bezpieczny nie przeszacowany czynsz, waloryzowany corocznie. Lokalizacja: - krowodrza, w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 543 360 zł141,98 m² 32 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W NOWOCZESNEJ INWESTYCJI W SERCU MIASTA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł96 m² 19 583,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Krowodrza - inwestycja lokal wynajęty dla siecówki spożywczej Zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą zawierać elementy wizualizacji komputerowej. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł51,56 m² 15 496,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeżeli poszukują Państwo lokalu pod działalność w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się części Krakowa, zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu usługowo-handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł44 m² 5 431,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker - garaż na osiedlu Albertyńskim 26 (w bloku) G3 - powierzchnia: 43,76 m2 idealny na magazyn lub warsztat - bezpośredni wjazd - prąd , woda. ogrzewanie -.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł96 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż lokal usługowy 96m2 W okolicy ul cieszyńskiej, mazowieckiej, krowodrza Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem parterowy lokal handlowo-usługowy z dużą witryną.