dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Kraków - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

287 ogłoszeń

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż bardzo duża powierzchnia - 170m2, zlokalizowana na poziome -1 przy ul. Ariańskiej w Krakowie. Lokalizacja: ariańska to mała ulica położona przy dużych szlakach komunikacyjnych jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 062 005 zł71,25 m² 14 905,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Oferta dotyczy lokalu handlowo - usługowego o powierzchni 70,96 m2, znajdującego się w inwestycji Faktoria Młyn w Krakowie. O inwestycji Faktoria Młyn kompleks złożony z 62.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 597 zł42,98 m² 14 858 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Oferta dotyczy 1-pokojowego lokalu z aneksem kuchennym oraz wc, znajdującego się w inwestycji Faktoria Młyn w Krakowie. O inwestycji Faktoria Młyn kompleks złożony z 62.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 036 zł59,09 m² 14 368,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Oferta dotyczy lokalu handlowo-usługowego z tarasem oraz ogródkiem, znajdującego się w inwestycji Faktoria Młyn w Krakowie. O inwestycji Faktoria Młyn kompleks złożony z 62.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

600 000 zł34,32 m² 17 482,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Emmerson prezentuje mieszkanie funkcjonujące jako lokal usługowy o pow. 34,32 m2 zlokalizowany przy ul. Malachitowej w dzielnicy Bieżanów- prokocim. (Złocień) Lokal zlokalizowany znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł120 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: kraków / ul. Krowoderska Oferta na wyłączność! Prezentujemy lokal użytkowy do sprzedaży, położony na parterze okazałej kamienicy. Sam budynek wyróżnia się ciekawą architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 041 zł36 m² 15 028,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesne lokale inwestycyjne (usługowe) zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych części Krakowa - Grzegórzki, zaledwie 1,7 km od Rynku Głównego. Projekt został przygotowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 000 zł29,83 m² 22 862,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowiec inwestycyjny w dzielnicy Podgórze | Kraków Możliwość odliczenia 23% vat dla przedsiębiorców i osób prywatnych Na sprzedaż nowoczesny lokal o powierzchni 29,83 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Szaflarska 9

Stare Podgórze Kraków

1 469 604 zł59,74 m² 24 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Na sprzedaż lokal usługowy lu1 o powierzchni 59,74 m , zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Szaflarskiej 9 w Krakowie. W skład lokalu wchodzą: przestrzeń usługowa, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

8 381 250 zł670,50 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż - lokal biurowo-usługowy 670,5 m z parkingiem | Kraków, ul. Głowackiego Na sprzedaż przestronny lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 670,5 m , zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł12,50 m² 17 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

English below Do sprzedania miejsce parkingowe zlokalizowane w garażu podziemnym kompleksu Angel Wawel jednej z najbardziej rozpoznawalnych i luksusowych inwestycji mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

4 942 000 zł706 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

|R| Property prezentuje lokal usługowy znajdujący się na ul. Miłkowskiego w Krakowie. Lokalizacja: na sprzedaż przestronny lokal, zlokalizowany w dzielnicy Ruczaj na ul. Miłkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 084 737 zł88,19 m² 12 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowo - handlowy na sprzedaż o powierzchni 88,19m2, zlokalizowany w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej, inwestycja Kobi House by Imperial. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mint Property prezentuje funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 60 m , położony w dzielnicy Dębniki, kliny.Lokal po generalnym remoncie gotowy do użytkowania, brak czynszu tylko opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł23,52 m² 19 090,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowiec inwestycyjny - zysk od pierwszego dnia zakupu Sprzedam w pełni wyposażony lokal typu studio o powierzchni 23,52 m , położony na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł52 m² 27 884,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zespół Annderson oferuje na sprzedaż wyjątkowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej ok. 52 m2, położony w prestiżowej lokalizacji w centrum Krakowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł39,27 m² 8 887,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bezpośrednio od właściciela. Piwnica/lokal w nowej inwestycji. Lokalizacja: kraków, stare Miasto, ul. Smoleńsk 22. Powierzchnia całkowita: 39,27m2. Poziom -1. Układ: 3 pomieszczenia. Stan: dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 664 373 zł113,71 m² 14 637 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal - L8 Deweloper sprzeda lokal handlowo - usługowy o pow. 113,71 m2 na parterze w budynku przy ul. Kobierzyńskiej 145 w inwestycji willa zalesie. W skład lokalu wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 032 494 zł70,54 m² 14 637 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Deweloper oferuje: lokal handlowo usługowy nr 3 70,54 m2 Lokalizacja Kraków, ul. Kobierzyńska 145, kobierzyńska/ Zalesie Zapraszamy do kontaktu. Biuro Sprzedaży Nokturn Deweloper tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 574 482 zł99,23 m² 15 867 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal - L4 Deweloper sprzeda lokal handlowo - usługowy o pow. 99,23 m2 na parterze w budynku przy ul. Kobierzyńskiej 145 w inwestycji willa zalesie. W skład lokalu wchodzi pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 200 zł86,06 m² 18 942,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal użytkowy W reprezentacyjnej kamienicy na starym mieście Frontowa witryna | Doskonała ekspozycja | Idealny pod gastronomię lub usługi | Pewna inwestycja ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 469 000 zł100,80 m² 14 573,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na sprzedaż dwupoziomowy lokal o powierzchni 100,80 m2 położony tuż obok Galerii Bronowice przy ul. Chełmońskiego 109 w Krakowie! wyłącznie U nas! agentów zapraszam do współpracy!.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł45 m² 62 222,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO sprzedaży lokal handlowo usługowy na ulicy sławkowskiej O powierzchni 45 M2 Lokal znajduje się na parterze kamienicy. Posiada dużą witryne. W lokalu prowadzona jest działalność handlowa.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł124,37 m² 7 236 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa cena Leach & Lang Property Consultants prezentuje wyjątkową okazję nabycia nieruchomości w postaci przestronnej piwnicy do adaptacji przy ul Zegadłowicza (boczna od Retoryka). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

4 366 000 zł629,25 m² 6 938,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu usługowego zlokalizowanego w Krakowie na osiedlu II Pułku Lotniczego. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w dzielnicy Czyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł42 m² 13 095,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 42m , składający się z trzech pomieszczeń, położony na ul. Szpitalnej, w okolicy Małego Rynku, rejon Stare Miasto. Lokal po remoncie w 2005 roku, na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł68,30 m² 19 019,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do sprzedaży 68,3 m nowoczesnej przestrzeni biurowo-usługowej, składającej się z dwóch niezależnych pomieszczeń, przestronnej sali konferencyjnej, pokoju socjalnego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł80,03 m² 16 118,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na sprzedaż lokal 80 M2 usługowo - handlowo - biurowy W prestiżowej inwestycji grzegórzki park przy ulicy francesco nullo W krakowie, w dzielnicy grzegórzki / śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł747,30 m² 8 028,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż

Na sprzedaż budynek usługowy o powierzchni użytkowej 657,9 m2 przy ul. Mogilskiej na wysokości ulicy Cystersów. Budynek: budynek posadowiony na ławach i stropach fundamentowych. Technologia.

Szczegóły ogłoszenia

1 371 145 zł119,23 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokale uzytkowe na sprzedaż - dębniki, ruczaj - ceny netto Oferujemy do sprzedaży lokale o powierzchni od 88 do 119 m2. Lokale położone są w nowym budynku, oddanym w 2025 r. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł250 m² 15 960 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania dwa domy z oddzielnymi księgami wieczystymi w zabudowie bliźniaczej, o pow. ok. 300m2 położone na narożnej działce o łącznej pow.750m2. 14 pokoi z łazienkami (.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł20 m² 4 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania miejsce postojowe w garażu podziemnym budynku przy ul. Frycza - Modrzewskiego. Do miejsca przynależy komórka lokatorska (box) o powierzchni około 7m2 w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł47,20 m² 13 771,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 47,2 m , położony na parterze budynku przy ul. Zachodniej w Krakowie (ruczaj / Podgórze). Istnieje możliwość zakupu sąsiedniego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 200 zł60 m² 13 320 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta od dewelopera inwestycja: nieruchomość to nowoczesny, wielofunkcyjny budynek w Krakowie, przy rogu ul. Alfreda Dauna i ul. Henryka Kamieńskiego, 5 minut od Bonarki. Inwestycja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł730 m² 7 808,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący budynek biurowo-usługowy przy ulicy Zakopiańskiej w Krakowie. Jest to idealna propozycja na reprezentacyjną siedzibę firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

11 178 000 zł681,73 m² 16 396,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż dwa nowoczesne lokale biurowe zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Hexagon w Krakowie. Opis: - metraż: 681,73 m (202,71 m + 479,02 m ) - możliwość zakupu razem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal handlowy, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

1 109 794 zł92,70 m² 11 971,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal na sprzedaż w nowym budynku! Lokal: - powierzchnia użytkowa: 92,7 m - parter - w nowoczesnym budynku - duża witryna, zapewniająca doskonałe doświetlenie i widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł86,79 m² 17 283,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal na sprzedaż zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Fredry 6 w Krakowie. Jest to nowoczesne i stylowe osiedle, które łączy w sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł39,42 m² 18 264,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

WYJĄTKOWA OFERTA W NIEZWYKLE BOGATEJ POD WZGLĘDEM HISTORYCZNYM I ARCHITEKTONICZNYM OKOLICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł365 m² 24 658 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Okolice Błoń Krakowskich obiekt o powierzchni 365m2, podpiwniczony. Działka 7,5arowa. Doskonałe miejsce pod obiekt szkoleniowy , gastronomiczny, medyczny , terapeutyczny itd Dojazd mpk doskonały (.

Szczegóły ogłoszenia

905 000 zł164 m² 5 518,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bardzo dobra inwestycja za bardzo dobrą cenę! Nieruchomość: na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 118,70 m na 3 kondygnacji budynku przy ul. Solskiego w dzielnicy Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bronowicka 42 Kraków - lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji na sprzedaż. Lokal o powierzchni ok. 54 m2 do własnej aranżacji, położony na parterze nowoczesnego apatamentowca. Obok sklep.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł61,46 m² 18 711,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny 3-pokojowy lokal o powierzchni 61,46 m , usytuowane na 1. piętrze budynku apartamentowego w Krakowie, w dzielnicy Dębniki, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 459 000 zł334 m² 7 362,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wolnostojący pawilon handlowo-usługowo-produkcyjny 334m2 | ul. Zakopiańska | Podgórze | Pierwsza linia zabudowy Opis nieruchomości: na sprzedaż (lub wynajem) wyjątkowy wolnostojący pawilon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 880 000 zł353,83 m² 8 139,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jednopoziomowy, inwestycyjny Do sprzedaży przestronny, dobrze doświetlony lokal w Krakowie w rejonie Ruczaju, dębnik. Lokal obecnie jest przedmiotem najmu. Wejście od ulicy, witryny wystawowe.