dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Kraków - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

287 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 856 000 zł116 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal ( poziom -1, stan surowy, 3,85 wysokość ) na sprzedaż Kraków ul.GRODZKA 25, 116m , komplet zezwoleń + projekty. Wyjątkowa nieruchomość W jednej Z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

864 828 zł39,28 m² 22 017 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal usługowy z aneksem kuchennym i łazienką, zlokalizowany w inwestycji Alchemik 74 na krakowskim Starym Podgórzu. Cena podana w ogłoszeniu jest ceną brutto i zawiera 23% vat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 301 406 zł198,82 m² 16 605 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal usługowy o powierzchni 198,82 m , zlokalizowany w inwestycji Alchemik 74 na krakowskim Starym Podgórzu. Cena podana w ogłoszeniu jest ceną brutto i zawiera 23% vat. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 451 zł29,83 m² 22 878 zł/m²

 

 

 

o nowych ogłoszeniach

1 400 000 zł164 m² 8 536,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Okazja cenowa - Prądnik Biały - 8500 zł/m2 lokalu usługowego - oferta na wyłączność Na sprzedaż lokal usługowy o wielorakim przeznaczeniu o powierzchni 164 m i cenie 1 400 000 pln (.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł21 m² 16 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nowoczesny, jasny lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 21 m , zlokalizowany na parterze nowego budynku w znakomitej lokalizacji. Nieruchomość posiada dużą witrynę,.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł115 m² 7 478,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal mieszkalno-komercyjny w centrum Krakowa | ul. Wrocławska, kraków | 115 m Na sprzedaż lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m , położony przy prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 660 000 zł136,78 m² 19 447,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesna przestrzeń biurowa na Zabłociu idealna inwestycja lub siedziba firmy Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Szaflarska 9

Stare Podgórze Kraków

1 469 604 zł59,74 m² 24 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Na sprzedaż lokal usługowy lu1 o powierzchni 59,74 m , zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Szaflarskiej 9 w Krakowie. W skład lokalu wchodzą: przestrzeń usługowa, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł67,75 m² 9 594,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podsumowanie Lokal usługowy z potencjałem do zaadaptowania na potrzeby Twojej firmy! Okna oraz instalacje typu nowego - wentylacja spełnia normy dla gastro 2026. Budynek z roku 2011 oraz: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

841 005 zł50,97 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania lub wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy Na Starym Podgórzu: lokal: - o powierzchni: 50,97m - parter - wysokie sufity (pół sklepienia) -.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł198,55 m² 13 094,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować lokal handlowo-usługowy o powierzchni 198,55 m , zlokalizowany przy ul. Tadeusza Szafrana 5 w krakowskim Podgórzu. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

20 000 zł32 m² 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kiosk handlowo-usługowy lokalizacja: kraków, prądnik Biały powierzchnia: 32 m (pow. użytkowa 23 m ) rodzaj: kiosk handlowo-usługowy Na sprzedaż kiosk położony w spokojnej, rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 000 zł728,21 m² 8 238,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

|R| Property prezentuje unikalną inwestycję złożoną z dwóch budynków na sprzedaż, położoną w dzielnicy Bronowice Małe na ulicy Żeleńskiego w Krakowie. Lokalizacja: dzielnica,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł52,30 m² 8 585,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków - Stare Miasto | ul. Batorego | 52,3 m | lokal usługowy | centrum Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 52,3 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł102,73 m² 4 867,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Na sprzedaż poddasze z ustalonymi warunkami zabudowy przy ul. Zwierzynieckiej 14 w Krakowie. - wyodrębniony lokal z kw - możliwość adaptacji na zgłoszeniu! - możliwość wykonania 2 lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł65,16 m² 19 797,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Parter z ekspozycją na ulicę - idealny pod biznes w centrum Krakowa Ta oferta to rzadkość na rynku nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,16.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 780 zł32,17 m² 13 546,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego, składającego się z pomieszczenia biurowego i toalety. Cena podana w ogłoszeniu jest ceną brutto (zawiera podatek vat). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 780 zł34,08 m² 13 549,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 780 zł35,76 m² 13 528,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Szczegóły ogłoszenia

2 517 695 zł218,93 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

POWIERZCHNIA BIUROWA | HANDLOWA | USŁUGOWA NA SPRZEDAŻ ul. Marcika | Łagiewniki | Borek Fałęcki| Kraków zainwestuj W swoje miejsce do pracy I kup biuro na własność!.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

362 592 zł25,43 m² 14 258 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Prezentujemy wyjątkową ofertę nowoczesnych lokali apartamentowych inwestycyjnych, stworzonych z myślą o osobach poszukujących bezpiecznej lokaty kapitału oraz stabilnego dochodu pasywnego.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł36,62 m² 9 530,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Bezpośrednio od właściciela. Piwnica/lokal w nowej inwestycji. Lokalizacja: kraków, stare Miasto, ul. Smoleńsk 22. Powierzchnia całkowita: 36,62m2. Pomieszczenia: 2 Poziom -1. Stan: dobry. Obecny.

Szczegóły ogłoszenia

4 970 000 zł710 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży atrakcyjny lokal biurowy w reprezentacyjnym apartamentowcu na osiedlu mieszkaniowym Ruczaj. Lokal usytuowany na 1 piętrze kompleksu apartamentowego z całodobową recepcją. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł34,32 m² 17 482,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Emmerson prezentuje mieszkanie funkcjonujące jako lokal usługowy o pow. 34,32 m2 zlokalizowany przy ul. Malachitowej w dzielnicy Bieżanów- prokocim. (Złocień) Lokal zlokalizowany znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł97,63 m² 6 760,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Cena mniejsza O 100 tysiecy od 23.04.2026 LOKAL UŻYTKOWY KRAKÓW CENTRUM 97,63 m / 122 m LOKAL KOMERCYJNY POD DZIAŁALNOŚĆ BIURO, GABINETY, MAGAZYN, USŁUGI FUNKCJONALNY LOKAL BIZNESOWY.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł130 m² 938,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Cena: 122000.00 (do negocjacji); Czynsz: 7000.00 zł; Rozkład: bez skosów, jasny, korzystny układ, trójstronne, ustawne; Budynek: nowe budownictwo; Standard: do wprowadzenia; Szanowni Państwo - mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

4 942 000 zł706 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokal komercyjny / ul. Miłkowskiego / kraków Mint property ma przyjemność zaprezentować przestronny lokal komercyjny na sprzedaż o pow. 706 m2, zlokalizowany na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł206 m² 10 194,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ogłoszenie Sprzedaży Lokalu Usługowego w Krakowie - Krowodrza Górka Lokalizacja: ul. Fieldorfa Nila 17, krowodrza Górka, kraków Charakterystyka Lokalu: powierzchnia: 206 m Położenie: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Kraków

Kraków,małopolskie

65 000 zł13,24 m² 4 909,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest miejsce postojowe położone w garażu wielostanowiskowym w przyziemiu budynku mieszkalno-usługowego przy ul. gen. A. Fieldorfa-Nila 14 w Krakowie. Miejsce znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł83,38 m² 35 380 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Leach & Lang Property Consultants przedstawiają na sprzedaż lokal handlowy położony na Starym Mieście w obrębie Plant. Nieruchomość ma powierzchnię 83,38 m2 i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż bardzo duża powierzchnia - 170m2, zlokalizowana na poziome -1 przy ul. Ariańskiej w Krakowie. Lokalizacja: ariańska to mała ulica położona przy dużych szlakach komunikacyjnych jak.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł299 m² 11 705,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości infosystems S.A. w upadłości w Krakowie Numer krs: 0000288178, nip:   , regon:   zaprasza do składania.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł128,20 m² 7 792,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:-

Szanowni państwo, chciałbym zaprezentować lokal użytkowy o powierzchni 128,2 m2 zaadoptowany na biuro. Znajduje się on na parterze budynku przy ulicy Konecznego na osiedlu Żabiniec w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł52,30 m² 9 369,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal w sercu Starego Miasta budynek I okolica: lokal znajduje się w suterenie oficyny kamienicy przy ul. Stefana Batorego w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

3 050 000 zł166 m² 18 373,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Cena: 3050000.00 (do negocjacji); Rozkład: korzystny układ; Budynek: apartamentowiec; Standard: W dobrym stanie; Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu usługowo-handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł22,60 m² 18 805,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Komfortowy lokal 22,60 m z możliwością funkcji mieszkalnej w kameralnej inwestycji Zakrzówek Residence Prezentujemy wyjątkowy lokal o wysokim standardzie, który z powodzeniem może.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł265,34 m² 10 175,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 265 m Lokal położony na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego w dynamicznie rozwijającej się części Płaszowa. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł17 m² 9 941,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Kraków Mistrzejowice os. Kombatantów Nieruchomość: oferujemy na sprzedaż garaż o powierzchni 17 m , zlokalizowany w murowanym zespole garażowym przy os. Kombatantów w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł230 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta tylko w Morestate Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu biurowego/użytkowego o powierzchni całkowitej 230m2 zlokalizowanego w Krakowie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 676 800 zł383 m² 9 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta tylko w Morestate! Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy położony na Podgórzu Duchackim. Lokal idealny pod wszelkiego rodzaju działalność prócz gastronomi. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł62 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania lub wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy: lokal: - o powierzchni: 62 m2 - parter - wysokie sufity - możliwość wykończenia pod własne potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł430 m² 5 790,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 430 m , położony w Krakowie- górka Narodowa. Idealna lokalizacja dla inwestora, który szuka przestrzeni do prowadzenia działalności lub.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł49 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy państwu do sprzedaży strych do adaptacji o powierzchni 49 m2, zlokalizowany w rejonie Placu Biskupiego / ul. Długiej. Strych znajduje się w III piętrowej kamienicy z 1914.

Szczegóły ogłoszenia

791 800 zł37 m² 21 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferuję dwupokojowy apartament inwestycyjny o metrażu 37 m2 zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Browar Kleparz. Cena netto: 791 800 zł plus 23 % vat. Brak podatku pcc 2% przy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij