dowolna

Domy z kominkiem Kraków - Lista ofert sprzedaży i najmu

71 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

71 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 450 000 zł275 m² 8 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 618 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom o pow. ok 275m2 położony na 16 arowej działce zlokalizowany południu Krakowa- swoszowicach. Dom Powierzchnia całkowita domu to ok 275 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 669 000 zł170 m² 9 817,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:369 m²

Na sprzedaż kameralny, sześciopokojowy dom wśród zieleni w zabudowie bliźniaczej (pow. cał 170 m, pow. użytkowa 154 m) z działką 3,69 ara. os. Srebrne Uroczysko/ ul. Tyniecka, dąbrowa/.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł197 m² 13 451,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 680 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku, na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o pow 26,8 ara w Krakowie. Nieruchomość wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł112,94 m² 11 687,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Do sprzedaży mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, elegancki, jasny i przestronny segment w zabudowie szeregowej, wykończony w wysokim standardzie i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 449 000 zł187,80 m² 7 715,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:855 m²

DO sprzedaży dom wolnostojący znajdujący się W cichym I spokojnym miejscu na granicy krakowa oraz zastowa oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości danax dom Do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł150 m² 16 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Krakowa Bronowicach, przy ul. Halczyna, w pobliżu skrzyżowania z ul. Rydla. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 zł200 m² 41,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę ekskluzywnego, czteropokojowego domu z garażem i urokliwym ogrodem na prestiżowym, monitorowanym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł400 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta premium | rezydencja przy lesie wolskim | idealna dla kadry managerskiej I klientów korporacyjnych Do wynajęcia wyjątkowy, wolnostojący dom klasy premium o powierzchni 400 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

9 500 zł230 m² 41,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prime Property oferuje do wynajmu przytulny, zadbany dom znajdujący na osiedlu Polana Żywiecka w Krakowie. Dom położony jest w spokojnej okolicy w sąsiedztwie Lasu Borkowskiego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Energooszczędny dom na wynajem w pobliżu międzynarodowej szkoły w Lusinie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę wynajmu cichego,.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł230 m² 41,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł300 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kliny | Komfortowy dom po remoncie | 300 m | ogród 10 arów | sauna | garaż Szukasz przestronnego domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł230 m² 17 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom jednorodzinny o pow 230 m2, na działce o pow. 5,8 a położony na Woli Justowskiej parter: salon z jadalnią około 50 m2, kuchnia około 11m2, gabinet 14 m2, łazienka 5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł272,76 m² 15 764,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż przestronny, 7-pokojowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 232,30 m , z pięknym ogrodem, w prestiżowej dzielnicy Bronowice, kraków. Lokalizacja: oferowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł260,82 m² 9 968,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Wyjątkowe miejsce - najlepsza lokalizacja - przegorzały - zwierzyniec - dom 260 m2 lokalizacja: z ogromną przyjemnością prezentuję dom z duszą w klasycznym stylu, położony.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł482 m² 10 788,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:33 m²

Kraków - Swoszowice - Luksusowa willa w otoczeniu natury Mamy przyjemność zaprezentować Państwu luksusową willę w otoczeniu natury o imponującej powierzchni 482 m . Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 zł539 m² 42,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 769 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 539 m , położony na działce 3769 m w spokojnej, zielonej części Krakowa Swoszowicach, przy ul. Myślenickiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł186 m² 21 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wyjątkowy, wolnostojący dom zapewniający dyskrecję o powierzchni 186 m2 z dużym tarasem i ogrodem na Woli Justowskiej. Położona na działce o pow. 1400 m craftowa.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł482 m² 10 788,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Luksusowa willa z niesamowitym, pięknym ogrodem w atrakcyjnej lokalizacji english description below - please do not hesitate to contact us Zapraszamy do odkrycia tego rajskiego zakątka. Hamilton.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł240 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:559 m²

(English version below) Do wynajęcia piękny dom w zabudowie bliźniaczej w prestiżowej dzielnicy Krakowa. Lokalizacja: prestiżowa lokalizacja na Woli Justowskiej. Lokalizacja w zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł270 m² 7 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 342 m²

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż dom wolnostojący położony na pięknej 23ar działce w Swoszowicach w pobliżu Uzdrowiska. CO sprzedajemy? Dom o powierzchni użytkowej 250m.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

920 000 zł214 m² 4 299,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:17 m²

Prezentujemy Państwu w ofercie sprzedaży dom jednorodzinny z działkami zlokalizowanymi przy ul. Drożyska w Nowej Hucie. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 000 zł395 m² 5 924,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 522 m²

Oferta Agencji Bracia Sadurscy to imponujący dom wolnostojący o powierzchni 420 m2, zlokalizowany na malowniczej 15-arowej działce w południowej dzielnicy Krakowa, opatkowicach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł222 m² 15 090,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:907 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący położony w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Krakowa na osiedlu Kostrze, na terenie Tyniecko-Bielańskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł110 m² 17 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Twój Dom, twoja Przestrzeń, twoja Historia! ul. Eden - Nowa Huta. Dzięki A4 kapitalne połączenie z całym Krakowem. Oferta na wyłączność. To przemyślana przestrzeń do życia, oddychająca.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł320 m² 12 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny dom wolnostojący na pięknie zagospodarowanej działce o pow.15 arów. Dom ma powierzchnię użytkową 320 m2. W skład domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 000 zł171,50 m² 11 370,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

!oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania duży, przestronny dom wolnostojąc y - podpiwniczony, zlokalizowany w miejscowości Rajsko -.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł186,11 m² 9 403,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Sprzedam dom wolnostojący 180 m z garażem przy ul. Tadeusza Ważewskiego, kraków-Opatkowice. Uwaga! Dom gotowy do wejścia, 8 km od centrum miasta, teraz do kupienia w korzystnej cenie. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł249,40 m² 14 835,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:367 m²

Atrakcyjna nieruchomość W prestiżowej lokalizacji lokalizacja Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość z zabudowie szeregowej, położoną przy ulicy Grochowskiej na prestiżowym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł206,20 m² 14 548,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 448 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 206,20 m2. Powierzchnia użytkowa 181,77 m2 znajdujący się w Przegorzałach. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł320 m² 9 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Leach and Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący (może być dwurodzinny) o pow. całk. ok. 320 m2 (pow. mieszk. ok. 260 m2) położony na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł344 m² 7 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Dom wolnostojący, 6 -7 pokoi, działka 1156m2, bronowice/prądnik Biały Jeśli szukasz bezpiecznego i spokojnego miejsca dla swojej rodziny, a Twoje poszukiwania koncentrują się na północnych.

Szczegóły ogłoszenia

5 970 000 zł414,19 m² 14 413,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 304 m²

Szukasz domu, który można pokazać bez wstydu? Takiego, który zbudowany został z myślą o komforcie, reprezentacji i niezależności energetycznej? Dom z basenem, sauną.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł230 m² 9 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, klimatyczny 6-pokojowy bliźniak z ogródkiem o powierzchni 5 arów na sprzedaż , zlokalizowany na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł180 m² 9 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:512 m²

Do sprzedania duży, przestronny dom wolnostojąc y, zlokalizowany w Kraków- swoszowice - Opatkowice o pow. około 180m2. Nieruchomość położona na działce o pow. 5,12 ara ,.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł500 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Prime Property prezentuje wyjątkową willę z ogrodem położoną na południowym stoku góry Borkowskiej, w cichej dzielnicy - Kliny Borkowskie. Dom o powierzchni około 500 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł300 m² 6 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:754 m²

Dom z widokiem, ogrodem i duszą cisza w otulinie parku, 15 minut od centrum Krakowa Cześć z tej strony Michał Drożdż z homfi, mam przyjemność zaprezentować nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

5 750 000 zł392 m² 14 668,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 939 m²

Willa z basenem w prestiżowej lokalizacji | Wola Justowska | 392 m | działka 19,39 ar [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł228,50 m² 15 312,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:707 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący, podpiwniczony, z zapleczem usługowym położony w Krakowie w dzielnicy Prądnik Biały. Projekt domu został przygotowany indywidualnie, na.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 zł200 m² 41,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mint Property prezentuje na wynajem luksusowy dom położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych. Dom bliźniak, po generalnym remoncie w 2012 roku z materiałów najwyższej.