dowolna

Domy z garażem Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

546 ogłoszeń

4 300 000 zł272,76 m² 15 764,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż przestronny, 7-pokojowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 232,30 m , z pięknym ogrodem, w prestiżowej dzielnicy Bronowice, kraków. Lokalizacja: oferowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł450 m² 42,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na wynajem luksusowy dom 450 m2 położony w zielonej i spokojnej części Woli Justowskiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł109 m² 12 110 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż połówkę domu zlokalizowaną w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Dom w stanie deweloperskim. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 109 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł280 m² 7 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 734 m²

Zapraszam do skorzystania z wirtualnego spaceru , który pozwoli dokładnie zapoznać się z układem pomieszczeń i możliwościami tej nieruchomości. Na sprzedaż przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 990 000 zł173 m² 11 502,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom szeregowy z ogródkiem na Zakamyczu - komfort domu w zielonej enklawie Krakowa. Z przyjemnością prezentujemy przestronny, trzypoziomowy narożny dom szeregowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł180 m² 10 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom z dużą działką ul. Poronińska, kraków Na sprzedaż wolnostojący dom przy ul. Poronińskiej w Krakowie, w świetnie skomunikowanej i zielonej okolicy, blisko obwodnicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł240 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prime Property oferuje na wynajem piękny dom znajdujący się w centrum Woli Justowskiej. Zadbany, elegancki dom znajduje się przy spokojnej uliczce w sąsiedztwie Parku Decjusza. Dom posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł136 m² 47,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom dwupiętrowy z garażem i ogrodem 136m2 - ul. ks. prałata Mariana Łaczka Opis nieruchomości: do wynajęcia przestronny, dwupiętrowy dom z podziemnym parkingiem, ogrodem i balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 699 000 zł139,19 m² 12 206,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! wielka wiosenna promocja- obniżka do 100 tyś. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł115 m² 10 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:808 m²

Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w bardzo dobrej lokalizacji w Krakowie - Bieżanowie. Dom z lat 60-tych, po generalnym remoncie w bardzo dobrym stanie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł394 m² 6 345,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wielofunkcyjny dom o powierzchni całkowitej 395 m , położony w spokojnej i zielonej części Krakowa Swoszowice, na działce o powierzchni 11 arów.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł250 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom jednorodzinny wola justowska! Okolica Zamku w Przegorzałach, pomiędzy dwoma kopcami i lasem. Okolica zielona, dużo tras spacerowych. Dom jest w pełni wyposażony. Parter: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł280 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia od zaraz umeblowany, piętrowy dom z balkonem o powierzchni 280 m2, znajdujący się w Krakowie przy ul. Na Zielonki. Spokojna lokalizacja z idealnym dojazdem do Zielonek,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 510 000 zł194,67 m² 7 756,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Skotniki: zaraz obok ul. Spacerowej. Nowoczesne, kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, położone w zielonej, spokojnej części Krakowa. To propozycja dla tych, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł560,10 m² 6 963,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 082 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni działki 3082 m , zabudowana dużym, funkcjonalnym domem podzielonym na dwie niezależne części: w pełni wykończoną część.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł300 m² 10 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:892 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Krakowie - dom 300 m + działka z potencjałem komercyjnym Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni aż 300 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł260,82 m² 9 968,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Wyjątkowe miejsce - najlepsza lokalizacja - przegorzały - zwierzyniec - dom 260 m2 lokalizacja: z ogromną przyjemnością prezentuję dom z duszą w klasycznym stylu, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł139,78 m² 10 008,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł302 m² 43,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przestronny ,nowoczesny dom z ogrodem 7a na wynajem - ul. Kazimierza Wyżgi , Wola Justowska, kraków Proponujemy do wynajęcia nowoczesny, przestronny i energooszczędny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł249,81 m² 9 006,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:532 m²

Mint Property prezentuje na sprzedaż dom typu bliźniak, położony w dzielnicy Podgórze w rejonie ul. Kustronia. Dom z dużym potencjałem inwestycyjnym. Dom z lat 90tych położony na.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł252,20 m² 13 481,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:827 m²

Prezentujemy Państwu wybudowany 2012 roku dom w Krakowie w historycznej dzielnicy Nowej Huty - Mogile, o powierzchni całkowitej 252,2m2 (242m2 użytkowej), na 8,5a działce w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł260 m² 8 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:840 m²

Dom 260m2 ( użytkowa 166 ) z widokiem na przegorzały/kraków. Lokalizacja: z pięknym widokiem na Przegorzały. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna i tereny zielone. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł276 m² 7 971,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w Krakowie w rej. ul. Antoniego Szyllinga ( Swoszowice Jugowice), zabudowanej budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 181 550 zł124,66 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nową prestiżową inwestycję w Krakowie, w dzielnicy Wola Justowska. Jest to oferta, która może zainteresować osoby stawiające na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł208,40 m² 8 109,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:675 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej cenionych części Krakowa Podgórzu, przy ul. Kolistej. To idealna propozycja zarówno dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł240 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:559 m²

Na wynajem, piękny dom w zabudowie bliźniaczej w prestiżowej dzielnicy Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł482 m² 10 788,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:33 m²

Kraków - Swoszowice - Luksusowa willa w otoczeniu natury Mamy przyjemność zaprezentować Państwu luksusową willę w otoczeniu natury o imponującej powierzchni 482 m . Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

11 999 zł270 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu domu położonego na krakowskim Zwierzyńcu. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej, zielonej okolicy. Nieopodal znajdują się parki,.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł90 m² 10 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 90 m w Krakowie przy ul. Pod Pomnikiem, położony na działce 4 ary. Nieruchomość po generalnym remoncie i doprowadzona do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 980 000 zł408,32 m² 12 196,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 450 m²

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje unikalną działkę o powierzchni 2450 m2 ze wspaniałą panoramą na tereny zielone wokół rz. Wisły i południa Krakowa, graniczącą bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 980 000 zł168,52 m² 11 749,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący W krakowie -dębniki Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Ruczaj. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł250 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:693 m²

Przestronny dom 350 m2 na 3-ch kondygnacjach z ogródkiem 6,93ar., zlokalizowany przy ul. Myślenickiej w Swoszowicach parter: - salon z kominkiem - kuchnia - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł170 m² 11 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący 170 m + strych, działka 15 ar - Opatkowice, ul. Poronińska Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni 170 m z możliwością adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 000 zł154 m² 9 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

W ofercie 5 pokojowy dom położony na ponad 5 arowej działce przy ulicy Widłakowej, w atrakcyjnej lokalizacji jaką są krakowskie Pychowice. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł180 m² 15 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w krakowskich Skotnikach przy ul. Szymonowica. Dom wybudowany w roku 2003 r. zlokalizowany jest na działce o powierzchni ponad 11 arów. Powierzchnia użytkowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

2 975 000 zł100 m² 29 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Branice. Gustownie urządzony i wyposażony nowy dom wolnostojący z basenem, na działce o pow. 0.12ha. W pełni umeblowany, można się wprowadzać. Powierzchnia 100m2, parter użytkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł183,19 m² 8 134 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:595 m²

Ta oferta tylko u nas! Więcej informacji: robert 510 297 *341 Oto Alternatywa Dom wolnostojący | 183,19 m | Kraków Dębniki / Tyniec Szukasz nowoczesnego domu z własnym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł363,40 m² 9 628,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:661 m²

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w dzielnicy Wola Justowska w Krakowie przy ul. Poręba. Eng below Dom zaprojektowany o powierzchni 363,4 m2 jest położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł108 m² 11 990,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mint Property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wykończony dom wolnostojący o powierzchni 108 m2.Nieruchomość została wybudowana w 2021 roku, ma dwie kondygnacje i usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł139,78 m² 9 293,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! wielka wiosenna promocja - obnizki do 100 tys,zł Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 708 080 zł142,34 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:70 m²

Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej elegancka architektura i funkcjonalność na Osiedlu Kliny w Krakowie. Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, łączące ekskluzywną.