dowolna

Domy z garażem Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

550 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

550 ogłoszeń

3 299 000 zł355 m² 9 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 548 m²

Jeśli szukasz idealnie rozplanowanej i komfortowo urządzonej willi z 6 pokojami i widokiem na Kraków, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Czeka na Ciebie fantastycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 700 000 zł266,96 m² 10 113,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Do sprzedaży nowoczesny dom wolnostojący o pow. 266,96 m2 w Krakowie os. Skotniki. Budynek wybudowany w latach 2021-23 z pustaka gazobeton, ocieplony styropianem 20 cm. Dach przykryty.

Szczegóły ogłoszenia

3 295 000 zł330 m² 9 984,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:148 m²

Kraków ul. Sewera dom wolnostojący, działka 1.48 a Nieruchomość: Proponujemy Państwu do kupna dom jednorodzinny wolnostojący, powierzchnia całkowita nieruchomości wynosi 330 m , natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 176 475 zł124,37 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nową prestiżową inwestycję w Krakowie, w dzielnicy Wola Justowska. Jest to oferta, która może zainteresować osoby stawiające na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 899 000 zł116,65 m² 24 852 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Zadzwoń, umów się na spotkanie I zobacz - tel.   zakup bez pcc oraz prowizji do zamieszkania od zaraz! Zupełnie nowa willa miejska, wykończona pod klucz! Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 870 000 zł360 m² 7 972,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:490 m²

Do sprzedaży nieruchomość położona w centru Woli Justowskiej przy jednej z zacisznych uliczek (ślepa) Budynek mieszkalny, wolnostojący, piętrowy z użytkowym poddaszem o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł275,60 m² 15 602,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, przy ul. Źródlanej w Krakowie (dz. Płaszów). Dom o powierzchni użytkowej 207 m2, znajdujący się na działce 7,4a. Budynek oddany do użytkowania w 2013 r.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł181,50 m² 6 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedaży wolnostojący dom położony w cichej okolicy - na krakowskich Bielanach. Rozkład pomieszczeń: - piwnica - 2 pomieszczenia piwniczne, garaż - parter - 2 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł301 m² 6 611,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:430 m²

Privatehousebrokers prezentuje na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej ok. 200m2, zlokalizowany w spokojnej części Krakowa Kliny. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł143 m² 11 118,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 143m2 na Woli Justowskiej. Kupujący zwolniony Z podatku pcc! Dom jest wykończony gotowy do zamieszkania bez mebli ruchomych. W kuchni znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł228,50 m² 15 312,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:707 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący, podpiwniczony, z zapleczem usługowym położony w Krakowie w dzielnicy Prądnik Biały. Projekt domu został przygotowany indywidualnie, na.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł340 m² 7 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:380 m²

Wyjątkowy dom 340 m2 z dwoma garażami i tarasem 33 m2 na ul. Praskiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje na sprzedaż w pełni wyposażony,.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł124,93 m² 6 643,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom do własnej aranżacji, znajdujący się w doskonałej lokalizacji Nowa Huta, kościelniki. Lokalizacja Dom usytuowany w malowniczej i cichej okolicy Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 149 000 zł132 m² 16 280,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Wyłączność! Nowa oferta! Niskie koszty utrzymania, przestrzeń i doskonała lokalizacja w jednym! 132m2 użytkowe - po podłodze ok. 150m2 zadzwoń I umów się na spotkanie! +48 531 807.

Szczegóły ogłoszenia

3 890 000 zł258 m² 15 077,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:506 m²

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż wyjątkową rezydencję o powierzchni 258 m przy ul. Halczyna w Bronowicach. Dom wolnostojący z 1953 roku (lata 60.) budowany z cegły, po.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł170 m² 10 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przestronny dom wolnostojący 170 m na 15-arowej działce Kraków, opatkowice Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 170 m , położony na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 980 000 zł168,52 m² 11 749,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący W krakowie -dębniki Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Ruczaj. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł200 m² 7 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Na sprzedaż przestronny 2-kondygnacyjny dom wolnostojący, dający wiele możliwości aranżacyjnych, dom usytuowany na ogrodzonej działce 6,6 ar, dzielnica Bieżanów. Idealna pod inwestycje lub dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 699 000 zł172,55 m² 9 846,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:314 m²

Nowoczesne domy W zabudowie szeregowej - sidzina, dębniki 172 m | Garaż | Taras | Podwyższony standard | Gotowe do odbioru N20 Nieruchomości z przyjemnością prezentuje kameralne, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł560,10 m² 6 963,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 082 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni działki 3082 m , zabudowana dużym, funkcjonalnym domem podzielonym na dwie niezależne części: w pełni wykończoną część.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł288 m² 12 149,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu budynku usługowo-mieszkalnego o łącznej powierzchni 288 m2 przy ulicy Łokietka w Krakowie. Lokalizacja: lokalizacja łączy idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 897 300 zł133 m² 21 784,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom premium / gwarantowany rabat Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu, w najbardziej prestiżowej części Krakowa? Przedstawiam wyjątkową nieruchomość na Woli Justowskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł394 m² 6 345,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Oferta sprzedaży - dom Z potencjałem inwestycyjnym W krakowie - swoszowice Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 000 zł202,04 m² 8 904,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Z przyjemnością prezentuję kameralną inwestycję mieszkaniową przy ul. Pasiecznej. Projekt obejmuje: - 3 domy wolnostojące - 2 budynki w zabudowie bliźniaczej - 8 funkcjonalnych mieszkań To.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł133 m² 11 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Sprzedamy dom w zabudowie szeregowej na oś. Kliny- oś. Ruczaj. Powierzchnia domu 133 m2, działka 200m - płaska zagospodarowana i ogrodzona. Parter; salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 400 000 zł224 m² 15 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, miejska willa premium w kameralnej inwestycji zlokalizowanej na południu Krakowa, w otoczeniu zieleni i w sąsiedztwie Lasu Borkowskiego. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł155 m² 16 774,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

NA sprzedaż dom nowa huta - klasztorna- kraków Nieruchomość wyceniana na 2 600 000 zł dom Z widokiem na klasztor cystersów oferta na wyłączność ajk Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł139,78 m² 9 293,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! wielka wiosenna promocja- obniżka do 100 tyś. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł230 m² 17 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom jednorodzinny o pow 230 m2, na działce o pow. 5,8 a położony na Woli Justowskiej parter: salon z jadalnią około 50 m2, kuchnia około 11m2, gabinet 14 m2, łazienka 5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł220 m² 159,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom na sprzedaż bez prowizji Wola Justowska | ul. Chełmska | Kraków Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej prestiżowych części Kraków Wola Justowska,.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł186 m² 21 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wyjątkowy, wolnostojący dom zapewniający dyskrecję o powierzchni 186 m2 z dużym tarasem i ogrodem na Woli Justowskiej. Położona na działce o pow. 1400 m craftowa.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł250 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowoczesny dom W krakowie idealna lokalizacja blisko centrum wynjem | kuźnica kołłątajowska | przestronny, komfortowy dom lokalizacja: dom położony jest w cichej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 949 000 zł261 m² 11 298,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący ul. Odrzywolskiego - dębniki, pychowice Do sprzedaży dom z 2008 roku, posadowiony na 8-arowej działce, na ul. Odrzywolskiego. Nieruchomość sprzedawana w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł103 m² 9 660,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł137,77 m² 10 161,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu budynku domu bliźniaka o powierzchni 137 m2 w Inwestycji Dvorskie Residence kameralna inwestycja w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł260 m² 5 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

W ofercie do sprzedaży dom o pow. 260 m kw (240 użytkowej), położony na płaskiej, ogrodzonej działce o pow. 1400 m kw. Atuty Na działce jest usytuowany jeszcze jeden budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł118,96 m² 24 369,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

* kupujący nie płaci pcc * * oferta bez prowizji * * inwestycja gotowa - klucze do odbioru* * mamy inne wykończone mieszkania W tej inwestycji od 91 m2 - 125 m2 - zadzwoń I zapytaj * * dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł176 m² 8 806,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w zielonej i spokojnej części Kraków ul. Grębałowska (dzielnica Grębałów). Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 520 000 zł155 m² 9 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Ekskluzywne domy premium w zielonej części Krakowa Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych zlokalizowanych przy ul. Karcza w Krakowie, w ramach.