dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż Kraków - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

61 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

61 ogłoszeń

13 000 000 zł1 800 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Świetny kompleks nieruchomości inwestycyjnych 1800 m2 lokalizacja Kompleks nieruchomości usytuowany w topowej lokalizacji, w okolicach ul. Kluczborskiej. Mnóstwo połączeń autobusowych jak.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 000 zł2 756 m² 4 317,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 362 m²

Do sprzedania budynek biurowy w sąsiedztwie ulicy Mogilskiej, meissnera. Zabudowę stanowią dwie odrębne bryły dwóch budynków przylegających do siebie: 3-piętrowy i 6-piętrowy - każdy.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł15 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 m²

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży miejsce parkingowe w garażu podziemnym położonym w Starym Mieście przy ulicy Rakowickiej 20j. Garaż znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł12 646 m² 0,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 529 m²

Podana cena jest najniższą kwotą akceptowaną do publikacji przez portale nieruchomościowe i nie jest ceną ofertową! Sprzedaż w ramach konkursu ofert- złóż ofertę! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

25 000 000 zł4 300 m² 5 813,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji. Na sprzedaż hala magazynowa/produkcyjna 3500 mkw. blisko centrum Krakowa (9 km) z biurem. Obiekt o wysokości do 5,5 m posiada suwnice (2 suwnice o udźwigu 4 ton.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł16,58 m² 9 650,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 m²

Kraków, bronowice, ul. Grenadierów Szanowni Państwo, przedstawiamy garaż murowany zabudowany o powierzchni około 16,58 m , położony w zadbanym i dobrze oświetlonym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł16 m² 21 875 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO sprzedaży oferta bs- 5181, oferta na wyłączność Do sprzedaży garaż w strefie parkowania A: stare miasto o powierzchni 16m z dostępem do wody i prądu ( umywalka w garażu).

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kraków

Kraków,małopolskie

28 000 000 zł733 m² 38 199,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO sprzedaży kamienica tuż przy rynku głównym O powierzchni 733 M2 Kamienica, wpisana do rejestru zabytków, posiada wyjątkowy urok oraz historyczną wartość. Wykorzystanie oryginalnych elementów.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł18 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Miejsce postojowe w garażu podziemnym - ul. Chmieleniec, ruczaj | 18 m | 100 000 zł Na sprzedaż wygodne miejsce postojowe o powierzchni 18 m w garażu podziemnym przy ul. Chmieleniec.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł859 m² 9 197 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:541 m²

Przedmiotem sprzedaży jest całe prawo własności do nieruchomości gruntowej oznaczonej jako działka ewidencyjna o numerze: 191 mierząca powierzchnię 541 m.kw. (0,0541ha) zabudowanej nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 100 000 zł289 m² 10 726,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:845 m²

Skąpane w zieleni przestrzenie biurowe w najlepszej lokalizacji w Krakowie. To idealna propozycja dla firmy wymagającej czegoś więcej, niż tylko siedziby. Serdecznie zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł12,75 m² 3 294,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:13 m²

Kraków Kiosk handlowo-usługowy z możliwością prowadzenia gastronomii okolice Ronda Czyżyńskiego. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 12,75.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł14,50 m² 8 275,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Garaż 14,50 m | osobna kw | miejsce przed garażem | Marchołta Premium Estates prezentuje na sprzedaż garaż jednostanowiskowy o powierzchni 14,60 m zlokalizowany przy ul. Marchołta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

20 000 000 zł4 362 m² 4 585,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 968 m²

Na sprzedaż duża hala z 4 suwnicami i placem manewrowym pod usługi lub przemysł wysokich technologii (motoryzacja, elektronika, robotyka, farmacja, przemysł zbrojeniowy) w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł280 m² 9 464,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Kraków Bronowice budynek biurowy 280 m2 Nieruchomość: wolnostojący budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni całkowitej 280 m2 (pum około 220m2) z 2012 roku, zlokalizowany w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

8 100 000 zł1 082 m² 7 486,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 391 m²

Mamy przyjemność zaprezentować niepowtarzalną nieruchomość składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni ok. 24 ary, zlokalizowaną przy ulicy Odmętowa, łęg - Kraków. Na.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł15 m² 16 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:15 m²

Na sprzedaż garaż zlokalizowany na osiedlu Grzegórzki - Aleja Pokoju (odcinek między Nullo a Rondem Grzegórzeckim, obok Szafera i Kordylewskiego). Unikat na rynku - garaż nie jest miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł19 m² 7 894,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:19 m²

Na sprzedaż dwa jednostanowiskowe boxy garażowe o powierzchni 19 m2 każdy przy os. Złota Podkowa 12 w dzielnicy Bronowice. Idealny pod użytek własny lub Inwestycje. W tym roku zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 027 m² 4 381,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 250 m²

Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do sprzedania nieruchomość produkcyjno-mieszkalna o powierzchni całkowitej 1027 m2 leżąca w okolicach Opatkowic koło Krakowa na 50 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł1 500 m² 5 466,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż magazyn 1500 mkw. położony na działce 5638 mkw. zlokalizowanej w Krakowie (strefa przemysłowa w Czyżynach). Działka z przeznaczeniem pod produkcję lub magazynowanie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł3 300 m² 2 727 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Obiekt produkcyjny 3100 m2 hali + ok. 200 m2 pomieszczeń biurowych.Posadowiony na działce 38 a w Nowej Hucie OKOLICE KOCMYRZOWSKIEJ Nieruchomość posiada własny transformator o mocy do 450KW,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 400 000 zł360 m² 12 222,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:970 m²

Na sprzedaż nowy budynek mieszkalny o powierzchni 360 m w Krakowie- krowodrza (ul. Złoty Róg), zaledwie 2,5 km od ścisłego centrum. Nieruchomość inwestycyjna, składająca się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł12,50 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż miejsce postojowe w garażu wielostanowiskowym budynku Angel City ul. Szlak 50 przy Galerii Krakowskiej i Dworcu Głównym. Budynek monitorowany, z całodobową ochroną! Wygoda.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kraków

Kraków,małopolskie

63 000 000 zł17 000 m² 3 705,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe