dowolna

Budynki użytkowe Kraków Osiedle Prądnik Biały

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 850 000 zł493 m² 11 866 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości budynek usługowo-biurowy ul. Józefa Wybickiego, kraków Oferujemy na sprzedaż nowoczesny budynek biurowo-usługowy zlokalizowany w Krakowie przy ul. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

9 197 500 zł1 415 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż 53 lokale z wykonanymi przyłączami do łazienek. Łączna powierzchnia i 1415 m2. Do remontu. Lokale zlokalizowane na pierwszym i drugim piętrze. Budynek z 2002 roku, "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wybickiego

Prądnik Biały,Kraków

6 716 500 zł647 m² 10 380 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:680 m²

Budynek inwestycyjny na sprzedaż 6 mieszkań Kraków ul. Józefa Wybickiego Na sprzedaż nowoczesny budynek mieszkalny o charakterze inwestycyjnym, zlokalizowany w Krakowie przy ul. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

17 835 000 zł3 142 m² 5 676,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:3 092 m²

Szanowni Państwo, na sprzedaż ikoniczny budynek 'okrąglak' przy ul. Bociana 6, wraz z działkami przynależnymi: działka numer 274 - 808m2 Działka numer 1194/2 - 35m2 Działka numer 275/2 - 245m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Kluczborska

Prądnik Biały,Kraków

400 zł16 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! Oferujemy do wynajęcia zamykany boks garażowy o powierzchni 16m2 zlokalizowany w garażu podziemnym w bloku przy ul. Kluczborskiej 52. Boks może służyć również jako magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Meiera

Prądnik Biały,Kraków

7 900 000 zł1 341 m² 5 890,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 659 m²

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż budynek usługowo-biurowy, o powierzchni całkowitej 1341,20m2 (powierzchnia użytkowa 1188,90m2) wybudowany w 2000r. w technologii szkieletowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Stawowa

Prądnik Biały,Kraków

150 zł5 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Komórka lokatorska w garażu podziemnym w budynku z 2017 roku Lokalizacja ul. Stawowa 139, kraków, prądnik Biały. Zamknięte osiedle. Opis Komórka lokatorska idealna na przechowywanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Prądnicka

Prądnik Biały,Kraków

300 zł12 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem miejsce postojowe przy ulicy Prądnickiej 48. Miejsce na poziomie -2. Cena 300 zł Kaucja za pilot 300 zł. Biuro pobiera prowizję w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu plus vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Meiera

Prądnik Biały,Kraków

8 400 000 zł1 341 m² 6 263,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 659 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pod Fortem

Prądnik Biały,Kraków

4 999 000 zł933 m² 5 358 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu budynek mieszkalno-użytkowy (kamienica) usytuowany przy ul. Pod Fortem w Krakowie - dzielnica Prądnik Biały. Najbliższe otoczenie to nowoczesne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Prądnik Biały,Kraków

8 900 000 zł1 341 m² 6 635,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 659 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kraków

Prądnik Biały,Kraków

21 000 zł760 m² 27,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Hala znajduje się w miejscowości Bębło (15km od granicy Krakowa). I speak English; я розмовляю українською Zakład o pow. 760 mkw. jest ulokowany na 25cio arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Reja

Prądnik Biały,Kraków

77 000 zł26 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania Miejsce Postojowe w garażu podziemnym wraz z wydzieloną komórką lokatorską do przechowywania rzeczy, znajdujące się przy ul. Mikołaja Reja 13 w Krakowie. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

100 000 zł16 m² 6 410,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:190 m²

Prądnik biały - garaż N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż garaż o powierzchni 15,6m2 , położony na Prądnik Białym przy ul. Dożynkowej. Garaż murowany 15,6 m2. D o garażu doprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Rybianka

Prądnik Biały,Kraków

4 500 zł118 m² 38,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Budynek wolnostojący jednokondygnacyjny po remoncie. - 4 pomieszczenia (w tym 2 pomieszczenia z możliwością zabudowy aneksu kuchennego- doprowadzone instalacje) - dodatkowa przestrzeń garażowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

390 zł16 m² 23,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Na wynajem samodzielny garaż o powierzchni 16,40 m2 (z aktu notarialnego), znajdujący się na parterze bloku mieszkalnego przy ul. Białoprądnickiej 24D, prądnik Biały. Koszty: > 390 zł całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

4 300 zł172 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Prądnik biały, magazyn 172 M2 z dodatkową antresolą na całej powierzchni magazynu co dwukrotnie zwiększa powierzchnię magazynową cena najmu - 25 pln/m2 netto do negocjacji dojazd dla tir-a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

8 500 zł320 m² 26,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy do wynajęcia hale magazynową o powierzchni 220m2 oraz 100m2 biur znajdującą się w Krakowie w dzielnicy Prądnik Biały. Dzięki ukazanym poniżej zaletom może być miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Prądnik Biały,Kraków

5 100 zł200 m² 25,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy do wynajęcia hale magazynową o 200 m2 znajdującą się w Krakowie w dzielnicy Prądnik Biały. Dzięki ukazanym poniżej zaletom może być miejscem prowadzenia niemal dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

2 200 zł75 m² 29,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu lokal pod zakład produkcyjny lub usługowy o powierzchni 75 m2 na ul.Pękowickiej. Nieruchomość z dobrym dojazdem i miejscami parkingowymi. Teren ogrodzony Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

9 900 zł800 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy do wynajęcia hale magazynową o powierzchni 800m2 znajdującą się w Krakowie w dzielnicy Prądnik Biały. Dzięki ukazanym poniżej zaletom może być miejscem prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

250 zł15 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Dziś chciałbym przedstawić Państwu miejsce postojowe na wynajem. Mieści się ono w garażu podziemnym budynku położonego w Krakowie przy ulicy Bociana 6c. Brama otwierana na pilota. Koszty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

2 000 zł87 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

wynajmiemy magazyn ogrzewany znajdujący się na Prądniku. Składa się o z przestrzeni magazynowej oraz dwóch niedużych kantorów biurowych bez okien.na podłodze płytki. Lokal nadaje się idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

21 600 zł360 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal w wysokim standardzie o pow. 450 m z możliwościa poszerzenia o kolejne powierzchnie. W większości open space, hol, biura. Og. c.o. miejskie. nr. licencji pośrednika 5397

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

3 720 000 zł600 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt biurowo-usługowy O pow. 600 do 1000 M . 3 kondygnacje. Wysokość 2.50 M. Parking. Cena 6.200/MKW - CENA PODLEGA NEGOCJACJI. Polecam nr. licencji pośrednika 5397

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

5 600 zł350 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

hala przejezdna - 3 segmenty 350 -400 ;16 zł /mkw - plac manewrowy - wys - 4 m . nr. licencji pośrednika 5397

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

6 300 zł126 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal biurowy pow. 126m. Klasa B+. Częśc biurowa plus sekretariat sanitariaty, aneks kuchenny.Własny parking.Cena 50 zł/mkw. Budynek reprezentacyjny , doskonałe płczenie z ul. Opolską , trasą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

15 400 zł385 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt o przeznaczeniu biurowo-usługowym o pow. 365 mkw. trzy kondygnacje, wysoki standard. Własny parking na 14 samochodów. polecam nr. licencji pośrednika 5397

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

50 000 zł1 346 m² 37,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Kraków, prądnik Biały, komercyjny, powierzchnia: 1 346 m2, cena: 50 000 pln Pomieszczenia magazynowo-biurowe o powierzchni 1346,12 m2 (hala, parter) Bardzo dobry dojazd dla Tirów. Wokół magazynu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Czerwieńskiego

Prądnik Biały,Kraków

734 500 zł113 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal uzytkowy o przeznaczeniu biurowym usytuowany na parterze na ul. Czerwieńskiego. Powierzchnia 113 mkw. Lokal składa się z 5 pomieszczeń o pow. 18. 58 mkw, 10 mkw, 41,21 mkw, 17.18 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

16 000 zł400 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcie pomieszczenia biurowe ok. ul. Siewnej, prądnik Biały o łącznej powierzchni ok 400m2. Cena 40zł/m2. Możliwość wynajęcia hali magazynowej. nr. licencji pośrednika 5397

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

16 940 zł605 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Murowany magazyn O powierzchni 605 M2 z możliwością powiększenia powierzchni o pomieszczenia biurowe (nawet do 320 m2) i socjalne cena najmu 28,00 pln/m2 -

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

7 488 zł576 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Prądnik biały - blisko E7 - magazyn 576 M2 + pokój biurowy około 25 m2, duży wygodny parking, doskonały dojazd Bardzo atrakcyjna cena najmu 13,00 pln/m2 Proponujemy do wynajęcia magazyn na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

14 000 zł600 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia halę z przeznaczeniem na magazyn, produkcję nieuciążliwą, działalność handlową. Lokalizacja: prądnik Biały. Całkowita powierzchnia do wynajęcia to ok. 600m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

16 900 zł900 m² 18,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia nieogrzewaną halę z przeznaczeniem na magazyn, produkcję nieuciążliwą, działalność handlową. Lokalizacja: prądnik Biały. Całkowita powierzchnia do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

3 240 zł216 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy nieduża hale magazynowa zlokalizowaną na Prądniku. lokal składa się z pomieszczenia magazynowego oraz częsci biurowej Aneksu kuchennego oraz wc przed lokalem duzy ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

4 860 zł324 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy nieduża hale magazynowa zlokalizowaną na Prądniku. lokal składa się z pomieszczenia magazynowego oraz kilku pomieszczeń biurowych wraz z Wc. POmieszczenie biurowe posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

13 900 zł600 m² 23,17 zł/m²

 

 

 

Prądnik Biały,Kraków

4 950 zł330 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy halę magazynowa zlokalizowaną na Prądniku. Nadaje się na warsztat samochodowy. Do hali prowadzi wjazd o szerokości ok 6m i dłudości ok 16m po czym hala ma w dalszej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

5 500 zł432 m² 12,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy nieduża hale magazynowa zlokalizowaną na Prądniku. lokal składa się z częsci biurowej ok 108m2 oraz częsci magazynowej ok 324 m2 którą można powiększyć do ok 380m2 kosztem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

1 600 000 zł739 m² 2 165,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 866 m²

Przedmiot sprzedaży stanowi prawo użytkowania wieczystego gruntu działek o łącznej pow. 1866 m2 wraz z prawem własności budynków usytuowanych na tej działce. Główną zabudowę stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach