dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 620 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 620 ogłoszeń

2 970 000 zł131 m² 22 672 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament premium - bronowice - 131 m 2 - ogród - taras - miejsce postojowe Do zaaferowania mamy przepiękny, nowoczesny, przestronny apartament zlokalizowany na parterze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 010 zł52,60 m² 13 460,27 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - 600 zł/m2 kraków - mistrzejowice ok Park Mistrzejowicki 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 420 zł38,70 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł66,10 m² 18 139,18 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Orlińskiego, os. Avia. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w sercu Nowych Czyżyn, przy ul. Orlińskiego. To lokalizacja, która stała się jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 900 000 zł192 m² 20 312,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1931

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 470 320 zł104,12 m² 33 330 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Apartament w nowej, prestiżowej inwestycji na Starym Mieście - stan deweloperski english description below - please do not hesitate to contact us Biuro Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

3 pokoje/ 64 m2/nowa Huta /zalew Nowohucki/oś. Szkolne Agencja nieruchomości Optima prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 w dzielnicy Nowa Huta ( koło Zalewu Nowohuckiego) osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł160 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

Biuro Nieruchomości Livinder z przyjemnością prezentuje na sprzedaż nieruchomość położoną w dzielnicy Prądnik Biały Azory w Krakowie. Działka o powierzchni 217 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z windą - Kraków, podgórze, ul. Kalwaryjska Oferuję na sprzedaż kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 19 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

586 000 zł38 m² 15 421,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w os. Złotej Jesieni ( Bieńczyce) Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 625 zł43,35 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 000 zł900 m² 38 888,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Elegancki 4-gwiazdkowy hotel na sprzedaż w malowniczej lokalizacji Starego Miasta english description below - please do not hesitate to contact us opis nieruchomości Hamilton May prezentuje na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł700 m² 1 427,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 7 arów zlokalizowana w Krakowie, prądniku Białym, rejon Witkowice. Działka lekko nachylona, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 054 zł49,29 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł32,32 m² 15 439,36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim na zaadaptowanym poddaszu, możliwość 2 pokoi. Studio o powierzchni całkowitej 32,32 m2 i użytkowej 28,45 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł52 m² 14 807,69 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem - Kraków, ul. Bobrzyńskiego. Szukasz przestrzeni, która łączy wygodę miejskiego apartamentu z atutami własnego domu? To dwupokojowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 37 m2 do 129 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł2 829 m² 125,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 28 arów w Krakowie - Nowej Hucie Przedmiotem oferty jest działka o nr 305 położona w obrębie nh-22 - rejon Ruszczy. Działka o powierzchni 2829 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

759 500 zł63 m² 12 055,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane przy ul. Kordiana w dzielnicy Podgórze Duchackie (kurdwanów). Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł62 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania lub wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy: lokal: - o powierzchni: 62 m2 - parter - wysokie sufity - możliwość wykończenia pod własne potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł36,81 m² 13 854,93 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym boku z windą. Lokalizacja: osiedle Kazimierzowskie to spokojna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 074 217 zł59,52 m² 18 048 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Starym Podgórzu X 2027 Jasne 3 pokoje z tarasem 16m2 * pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł2 223 m² 670 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana czyżyny! objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące /około 16ar/, pod tereny zielone /około 3ar/ i drogę/około.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł43,52 m² 14 935,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal usługowo-biurowy | 4 pomieszczenia | Podgórze Duchackie | przy Parku Duchackim Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-biurowy położony w Krakowie przy ul. Malborskiej (podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł37 m² 19 189,19 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,73m2 + balkon, które zostanie oddane w 4q 2025r. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej zajmuje doskonale rozwiniętą część.

Szczegóły ogłoszenia

545 875 zł31,32 m² 17 428,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

1c/21 - mieszkanie 2 pokoje z dużym balkonem | Bronowice | 31,32 m + taras 9 m + piwnica 2,91 | Gotowe do odbioru - promocja - do potwierdzenia tel. Nowoczesne 2 pokoje Z dużym tarasem -.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł30 m² 18 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Atrakcyjna lokalizacja na Grzegórzkach / mpk Aleja Pokoju 150 m - Bulwary Wiślane 500m / Zadbana kamienica w cichym miejacu , dużo zieleni. Lokal na drugim piętrze , ogrzewanie z mpcu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 299 250 zł132,50 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2027

Dwupoziomowy apartamant | taras na dachu 70 m Kameralna inwestycja | Tylko 6 apartamentów | 2 poziomy | Widok na Las Wolski | Prywatność premium Apartament z jednym z najlepszych widoków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w zielonej i spokojnej części Kraków - dzielnica Bieżanów-Prokocim, przy ul. Barbary. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 787 zł75,19 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 706 zł48,43 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 133 zł54,28 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł65 m² 13 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferujemy Państwu mieszkanie o pow 65m2 położone na parterze budynku z lat 90tych położonego przy ul. Józefa Wybickiego. Mieszkanie składa się z 3 osobnych i ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł71 m² 22 535,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament z prywatnym tarasem na dachu - Wola Justowska, ul. Jesionowa. Szukasz miejsca, które łączy prestiżowy adres z bezpośrednią bliskością natury i przestrzenią do regeneracji?.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł889 m² 922,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych w Kraków Lokalizacja Działki położone są w obrębie 82, w dzielnicy VIII Dębniki, w południowo-zachodniej części Krakowa, w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

819 999 zł68,50 m² 11 970,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w Kraków, w zielonej i dobrze zorganizowanej części dzielnicy Nowa Huta na Osiedlu Ogrodowym. Układ mieszkania: trzy ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Klinach (ul. Borkowska). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 568 zł38,08 m² 15 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł68,80 m² 14 389,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Mam przyjemność zaprezentować jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,8 m , położone na parterze kameralnego, 3-piętrowego budynku z cegły z 1954 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

322 000 zł16,95 m² 18 997,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Mint Property ma przyjemność zaprezentować mieszkanie usytuowane obok Krakowskich Plant przy ul. Krowoderskiej. Na powierzchnię 16,95 m2 nieruchomości, zlokalizowaną w dziedzińcu na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 176 145 zł124,37 m² 17 497,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dzień dobry, chciałem Państwu zaprezentować wykończony dom w samym sercu Woli Justowskiej. Ta prestiżowa dzielnica zapewnia swoim mieszkańcom prywatność oraz komfort życia. Dzięki optymalnemu.