dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 578 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 578 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny Apartament o powierzchni 43,5 m , położony tuż przy Rondzie Matecznego - jednym z najlepiej skomunikowanych punktów Krakowa. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 820 zł65,70 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 687 090 zł78,94 m² 21 371,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 78,94 m przy ul. Zabłocie w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze nowego, pięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł46,01 m² 14 562,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,01 m , położone na parterze kameralnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 350 000 zł65,37 m² 20 651,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż stylowy dwupokojowy apartament o powierzchni powierzchni 65,37 m , położony na 2. piętrze odrestaurowanej kamienicy w sercu krakowskiego Kazimierza. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 572 zł45,51 m² 15 613,54 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna przestrzeń życia, biznesu I inwestycji | W centrum krakowa Funkcja mieszkaniowa i biznesowa | Potencjał inwestycyjny | Możliwość odliczenia vat | Topowa lokalizacja |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł50,52 m² 18 982,58 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje z dużym balkonem na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 778 zł38,69 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 652 zł38,52 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kraków | Nowa Huta | Bieńczyce | os. Strusia - 2 pokoje| 44,25m2 do wejścia forma estates oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,25m2 położone na 3. piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł36,74 m² 13 336,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,74 m , położoną na 4 piętrze. To idealne mieszkanie dla osób ceniących bliskość miejskich udogodnień. Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

1 439 000 zł88 m² 16 352,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mint Property przedstawia piękny apartament o najwyższym standardzie wykończenia, usytuowany w nowym budynku na nowoczesnym osiedlu. Składa się z:przestronnego salonu z kuchnią,trzech.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł36 m² 18 583 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Prezentujemy na sprzedaż w pełni wyposażone, jasne 2 pokojowe mieszkanie, w ścisłym centrum Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, ciszę oraz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 165 426 zł84,29 m² 13 826,39 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4 pokoje, 2 łazienki, dodatkowo pralnia i aż 2 ogródki! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Prądnik Biały to szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 096 199 zł60,51 m² 18 116 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł43 m² 15 790,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mint Property prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Prądniku Czerwonym przy ul. Janusza Meissnera. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 43 m2 znajduje się na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 120 zł49,20 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

994 345 zł55,55 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży Bryksy saska blu w Krakowie. Mieszkanie zlokalizowane przy nowo powstającym centrum biurowym. Bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. Bezpośredni dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł29 m² 15 827,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

1 pokojowe Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Borkowskiej, dzielnica Kliny. Okolica posiada doskonale rozwinięta infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, park.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta Sprzedaży Mieszkania w Nowej Inwestycji na Bronowicach cena brutto 730 620 pln kupujący nie płaci podatku pcc! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł36,44 m² 14 132,82 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

WYJĄTKOWA OFERTA - WIDOKOWE MIESZKANIE NA OSTATNIM PIĘTRZE Z DUŻĄ LOGGIĄ W PODGÓRZU - UL.WIELICKA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ.

Szczegóły ogłoszenia

967 000 zł46 m² 21 021,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , znajdujące się na parterze w 7-piętrowym budynku przy ulicy Pana Tadeusza na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

990 000 zł83,39 m² 11 871,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Krakowie - Łagiewnikach Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 3. kondygnacji kameralnego budynku w dzielnicy Kraków -.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł3 390 m² 112,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 34 arów w Krakowie - Nowej Hucie Przedmiotem oferty jest działka o nr 307 położona w obrębie nh-22 - rejon Ruszczy. Działka o powierzchni 3390 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Krzywy Zaułek o powierzchni 49m2 na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, bardzo jasne o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 894 zł39,70 m² 16 873 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezprowizyjna obsługa, bez pcc, dodatkowe rabaty I wsparcie procesu zakupu Oferuję do zakupu jedno z wybranych mieszkań w inwestycji na rynku pierwotnym w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 792 zł50,76 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł53,17 m² 16 456,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Sołtysowskiej, dzielnica Czyżyny. Osiedle charkteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł64 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane na osiedlu Przy Arce w krakowskich Bieńczycach. To funkcjonalna i bardzo ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 256 zł48,56 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna architektura, całościowo zagospodarowane osiedle i przystępna cena. Pełna infrastruktura w okolicy i bardzo wygodna komunikacja miejska. Inwestycja zapewnia: - ścieżki zdrowia.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł25 m² 17 960 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Premium estates prezentuje na sprzedaż kawalerkę w samym sercu Krakowa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą! english version below. Zakup nieruchomości wraz z najemcą - bardzo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - nowoczesną kawalerkę o powierzchni 26 m znajdującą się w zadbanym budynku z 2009 roku zlokalizowanym na północy miasta - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

868 000 zł73,50 m² 11 809,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,50 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnej inwestycji realizowanej przez sprawdzonego dewelopera w kameralnej, niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwa niezależne lokale (ok. 96 m) w prestiżowej lokalizacji. Z przyjemnością prezentujemy unikatową nieruchomość położoną w samym centrum Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 645 zł52,12 m² 13 577,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 848 zł57,93 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

M4.1.1 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI! Prądnik Biały - Glogera / Pachońskiego PROMOCJA - mieszkanie 57,93 m2 + 2 ogródki w cenie taniej o 45 000 zł! Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 731 zł39,87 m² 15 292,99 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania dwupokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 37,60m2. + balkon i piwnica. Komuny Paryskiej 21. Lokalizacja: lokal mieszkalny zlokalizowany na Klinach przy ul. Komuny Paryskiej 21.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł456,20 m² 7 233,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY TRZYKONDYGNACYJNY DOM WYKOŃCZONY.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł57,40 m² 18 989,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy na sprzedaż absolutnie wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie mieszczące się na krakowskim Salwatorze. Ukochana przez krakowian lokalizacja - w pobliżu plac na Stawach, błonia, bulwary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 348 810 zł58,90 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 58.90m2 zlokalizowane w inwestycji Mogilska Młyny. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij