dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 620 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 620 ogłoszeń

796 026 zł51,69 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w kameralnej inwestycji na Prądniku Czerwonym. I podatku pcc! Inwestycja obejmująca zaledwie 43 mieszkania. Lokalizacja zapewnia doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

W pełni wyposażone mieszkanie gotowe do zamieszkania od razu lub po drobnym odświeżeniu, to idealna Alternatywa dla osób poszukujących przestronnego mieszkania w Krakowie dla siebie lub na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

704 306 zł59,31 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł249,81 m² 9 006,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:532 m²

Mint Property prezentuje na sprzedaż dom typu bliźniak, położony w dzielnicy Podgórze w rejonie ul. Kustronia. Dom z dużym potencjałem inwestycyjnym. Dom z lat 90tych położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy do sprzedania: słoneczne dwupoziomowe mieszkanie (orientacja wschód- zachód) z dwoma balkonami zlokalizowane przy ul. Myśliwskiej w Krakowie o pow. 71,17m2 Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 986 zł63,09 m² 14 914,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie: poranna kawa na balkonie w sercu modnego Zabłocia, szybki spacer na Bulwary Wiślane, a wieczorem restauracje i klimatyczne kawiarnie dosłownie kilka minut od domu brak.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł94,89 m² 13 173,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 94,89 m , położonego przy ul. Piotra Stachiewicza, w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł252,20 m² 13 481,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:827 m²

Prezentujemy Państwu wybudowany 2012 roku dom w Krakowie w historycznej dzielnicy Nowej Huty - Mogile, o powierzchni całkowitej 252,2m2 (242m2 użytkowej), na 8,5a działce w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1913

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość w kamienicy w Krakowie dwa mieszkania z osobnymi kw oraz rozbudowanym zapleczem dodatkowych pomieszczeń, dających szerokie możliwości inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł172 m² 2 029,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż działkę z możliwością zabudowy o powierzchni 172 m z budynkiem gospodarczym przy ul. Kolejowej w Krakowie, dzielnica Podgórze (prokocim).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 330 zł51,41 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 500 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę rolną zlokalizowaną w Krakowie / Skotnikach obręb 71 Podgórze - działka numer 212 o powierzchni 15 arów w cenie 495 000 złotych. Działka objęta jest planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł80 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 80 m2 na II piętrze w kamienicy w Krakowie na Salwatorze w rejonie ul. Dunin-Wąsowicza. Mieszkanie do remontu i własnej.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł33 m² 4 848,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas, oferta na wyłączność - okazja cenowa! Oferujemy Państwu sprzedaż partycypacji tbs mieszkania o powierzchni 33 m2 położony na Klinach w Krakowie. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

* kupujący nie płaci podatku pcc * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 na 1 piętrze w sześciopiętrowym nowoczesnym budynku - ul. Łepkowskiego w Krakowie, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 465 000 zł61,93 m² 23 655,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni ponad 61,93 m przy ulicy Piotra Borowego w dzielnicy Zwierzyniec. Lokalizacja Emaus Garden to osiedle dla osób ceniących aktywny.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł20,45 m² 19 511 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalna kawalerka położona na 1. piętrze bloku z windą, w jednym z najlepiej skomunikowanych rejonów Krakowa przy ul. Prądnickiej 68a. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 088 360 zł64,40 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł284 m² 13 028,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:741 m²

Nowoczesny, przestronny dom o powierzchni 284 m przy Zakrzówku [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł128,51 m² 15 485,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:273 m²

Haw house - wolnostojąca rezydencja W olszanicy Kameralna inwestycja (5 domów) | 5 pokoi + poddasze | 2 miejsca postojowe | Ogród | Blisko natury ***** rozkład pomieszczeń: dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł35,80 m² 14 525,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: mieszkanie przy ul. Zaporskiej, dzielnica Kliny. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 600 zł77,55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Bez prowizji | Bez pcc 2% | Nowa inwestycja | Kraków - Wzgórza Krzesławickie Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale z dobrym dostępem do miasta?ta inwestycja łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie Kraków, prądnik Biały, ul. Szopkarzy (okolice Pachońskiego) Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 59,5 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

654 000 zł42,58 m² 15 359,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowej inwestycji w Krakowie w dzielnicy Ruczaj. Dodatkowe informacje o inwestycji: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 233 000 zł68 m² 18 132,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dzień dobry, brak podatku pcc, korzystny harmonogram płatności 10/90, termin realizacji to iq 2026 rok. Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67,48 m , znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

592 000 zł36 m² 16 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w okolicy Bronowic przy ul. Złoty Róg Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł307 m² 960,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o pow. 3,07 ar w Krakowie przy ul. Pylnej. Jest to odrębna własność z księgą wieczystą , w planie przeznaczona jako ogródek działkowy. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 713 zł29,50 m² 20 939,42 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Z dala od zgiełku, wystarczająco blisko, by cieszyć się miastem - krakowskie Bronowice Małe - w bliskiej odległości od Rudawy i Parku Decjusza, kilka kilometrów od Balic i kilka kroków.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł45 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2025

Nowe, wykończone mieszkanie na sprzedaż bez podatku pcc! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w nowej inwestycji, które po zakończeniu prac wykończeniowych będzie gotowe do wprowadzenia. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, 35 m z balkonem na 4 piętrze, ul. Marii i Bolesława Wysłouchów 30a, kurdwanów + miejsce postojowe w garażu podziemnym lokalizacja: lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł36,80 m² 21 711,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż przestronny, dwupokojowy apartament o powierzchni 36,8 m , położony na 1. piętrze nowoczesnej inwestycji Młyny Mogilska. Mieszkanie dodatkowo wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m w bardzo dobrej lokalizacji - w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Matecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

912 694 zł66,62 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

905 000 zł164 m² 5 518,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bardzo dobra inwestycja za bardzo dobrą cenę! Nieruchomość: na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 118,70 m na 3 kondygnacji budynku przy ul. Solskiego w dzielnicy Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł55,37 m² 13 093,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane w starej, historycznej, części Nowej Huty przy Placu Centralnym na osiedlu Centrum C Jest to jedno z centralnych osiedli tej dzielnicy, która powstała w latach.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł260 m² 8 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:840 m²

Dom 260m2 ( użytkowa 166 ) z widokiem na przegorzały/kraków. Lokalizacja: z pięknym widokiem na Przegorzały. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna i tereny zielone. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł58,59 m² 19 115,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Komfortowe mieszkanie na ostatnim piętrze w Krakowie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowy, przestronny apartament na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 182 zł52,74 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł96 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż lokal usługowy 96m2 W okolicy ul cieszyńskiej, mazowieckiej, krowodrza Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem parterowy lokal handlowo-usługowy z dużą witryną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 990 zł52,23 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / kompaktowe 3 pokoje - odbiór W IV kwartale 2027 roku! \\\ biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować Państwu.