dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 616 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 616 ogłoszeń

Rynek pierwotny

657 685 zł57,19 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 025 zł44,90 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

E-m22 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 44,90 m2 w zielonej okolicy Nowej Huty plus balkon. W skład mieszkania wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 232 zł34,79 m² 13 775 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł37,23 m² 15 042 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż mieszkanie w Krakowie o powierzchni 37,23 m, zlokalizowane w atrakcyjnej okolicy w pobliżu Ronda Matecznego. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

797 000 zł63,17 m² 12 616,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie w odnowionej kamienicy, kazimierz english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje dwupokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 963 000 zł103,10 m² 19 039,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

611 914 zł26,04 m² 23 499 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł51 m² 11 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Sprzedaję przytulne mieszkanie o powierzchni 51 m , znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku z 1961 roku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł42 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje do sprzedaży mieszkanie 2-u pokojowe o powierzchni 42m2 na os.Albertyńskim w Krakowie Nowej Hucie. Mieszkanie na 8 (ostatnim) piętrze (jest winda).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz mieszkania z wygodnym układem, to tutaj masz klasykę, która się broni: 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, balkon, osobne wc oraz piwnica. Dodatkowo mpec (ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 615 zł26,35 m² 15 621,06 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł93,76 m² 16 531,57 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie na ostatnim piętrze - prywatność, światło i panorama Krakowa Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,76 m , położone na 6 - ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł49 m² 15 693,88 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Piasta Park, położone na 7 piętrze po niezabudowanej stronie z widokiem na tereny zielone oraz doskonała komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł56,50 m² 12 902,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 56,50 m , położonego na Osiedlu Piastów w krakowskich Mistrzejowicach. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 807 967 zł121,36 m² 14 897,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Nowa inwestycja na woli justowskiej zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% Lokalizacja: prestiż, cisza i Natura - Wola Justowska Ekskluzywna, kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł48 m² 19 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Kraków, kazimierz | 48 m | Klimatyczna kamienica | Wysokość 3,5 m! ? Odkryj wyjątkowe mieszkanie w samym sercu historycznego Kazimierza przy ul. Bożego Ciała. Ta przestrzeń urzeka.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł53,63 m² 16 408,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Proponujemy Państwu przytulne, trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 438 zł37,50 m² 20 385,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

78 886 zł10 000 m² 7,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna galeria z parkingiem podziemnym na 300 miejsc parkingowych oraz 300 na zewnątrz o powierzchni użytkowej 7886,93 m2 a całkowita z wewnętrzną komunikacją z windami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 859 zł35,97 m² 17 872,09 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł27 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka Kraków, śródmieście / Grzegórzki Cena: 375 000 zł Powierzchnia: 26 m2 Lokalizacja: ul. Rakowicka Kraków Piętro: parter Forma własności: udział Czynsz administracyjny: ok. 300.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł59 m² 18 644,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować absolutnie wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 59 m zlokalizowane w zabytkowej kamienicy mieszczącej się w bocznej uliczne na.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł230 m² 5 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż działka w Swoszowicach - ul. Landaua 10 | 0,1820 ha | widokowa | inwestycyjna Biuro tec Real Estate prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki położonej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które urządzisz po swojemu ? A może myślisz o inwestycji pod wynajem ? Ta doskonała propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnego pomysłu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 802 zł42,13 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja przy ul. Strzelców to nowoczesne osiedle mieszkaniowe w Krakowie, które łączy elegancję, komfort i funkcjonalność. Cztery kameralne, sześciokondygnacyjne budynki otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

1 782 000 zł96,37 m² 18 491,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1874

Do sprzedania lokal mieszkalny podzielony na 4 odrębne jednostki, aktualnie wynajmowane w systemie krótkoterminowym. Każde z mieszkań posiada łazienkę oraz miejsce na aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 687 090 zł78,83 m² 21 401,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych lokalizacji, dostępne bez prowizji oraz podatku pcc 2% Termin oddania: i kwartał 2026r. Powierzchnia: 78.83 m2 Cena: 1 687 089.89.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 000 zł733 m² 38 199,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO sprzedaży kamienica tuż przy rynku głównym O powierzchni 733 M2 Kamienica, wpisana do rejestru zabytków, posiada wyjątkowy urok oraz historyczną wartość. Wykorzystanie oryginalnych elementów.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł52,26 m² 16 245,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,26 m , położone przy ul. Pawlickiego 2b w Krakowie, w dzielnicy Dębniki Zakrzówek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 679 000 zł103 m² 16 300,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny nowoczesny apartament w świetnej lokalizacji na kameralnym osiedlu w stanie deweloperskim. Możliwość szybkiego wykończenia pod klucz po oddaniu inwestycji! zadzwoń I umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 075 zł35,06 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Mieszkanie objęte programem rządowym - Kredyt bez wkładu własnego z dopłatami! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

1 pok / 34 m 2/ Prokocim / Kozłówek/ ul. Okólna. Super oferta pod inwestycję! Agencja nieruchomości Optima prezentuje 1-pokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią umeblowaną i wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł30,76 m² 21 911,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku przy ul. Sołtysowskiej w krakowskich Czyżynach (inwestycja Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł38 m² 21 710,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Stare podgórze 2 pokojowe ok. 38 m2. Blisko ronda matecznego! bulwary wiślane ok. 1 0 minut spacerkiem! budownictwo Z lat 70 tych. Mieszkanie po generalnym remoncie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł450 m² 1 778 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Czteroipółarowa działka prokocim! W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne i usługi. Media pełne w działce. Droga gminna. Blisko przystanki mpk.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 480 zł50,79 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkania 2- i 3-pokojowe z ogródkami, zlokalizowane w II etapie inwestycji w krakowskiej Nowej Hucie. Kameralne osiedle składa się z trzech budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

611 800 zł33,25 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 092 204 zł67,42 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 760 zł57,15 m² 18 211,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2