dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 616 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 616 ogłoszeń

Rynek pierwotny

706 660 zł39,70 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,70 m z balkonem 3,96 m , znajdujące się w prestiżowej inwestycji Portowa od Casa Feliz. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 700 zł62,90 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska Kraków- bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 293 zł48,43 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 475 000 zł139,55 m² 10 570 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Oferta z biura sprzedaży dewelopera Nowa oferta na rynku- inwestycja oddana do użytku/ lipiec 2025 roku/ Rynek pierwotny. Domy w zabudowie bliźniaczej kameralne osiedle, zaledwie 6 domów ( dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 760 000 zł108 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Apartament z duszą przy ul. Krowoderskiej 108 m w prestiżowej kamienicy Opis: z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości o niezwykłym charakterze,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł372 m² 7 526,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowoczesny dom z włoskim klimatem na bazie amerykańskiego projektu ul. Petofiego, kraków english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowy dom z włoskim klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

1 287 000 zł66,50 m² 19 353 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe, mieszkanie położone przy ul. Przemysłowej w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Kraków na Zabłociu. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 551 226 zł85,95 m² 18 048 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Starym Podgórzu X 2027 Funkcjonalne 4 pokoje z salonem 30m2 * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł210 m² 13 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom z ogrodem w zielonej części Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowy dom zlokalizowany w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł36,99 m² 18 897 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji lindego Noho w krakowskich Bronowicach. To propozycja dla osób, które oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł163,35 m² 14 998,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym 6-pokojowym apartamentem inwestycyjnym na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 163,35 m , zlokalizowana jest w reprezentacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł66,60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Wyjątkowe mieszkanie Z widokiem na kopiec kościuszki 66,60 m | dla wymagającego klienta | prestiżowa lokalizacja Agencja i Biuro Nieruchomości Rodzina u Siebie prezentuje piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł51,40 m² 14 377,43 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Kraków, nowy Prokocim ul. Lilli Wenedy 3-pokojowe przestronne mieszkanie z dużym salonem oraz osobną kuchnią przy samym parku Lilli Wenedy Oferta na wyłączność tylko u nas! We speak English.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł47,16 m² 11 662,43 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ NA KODYGNACJI SUTERENA PRZY PLANTACH DIETLOWSKICH NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł160 m² 17 494 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w sercu Woli Justowskiej - topowa lokalizacja, nowoczesne wnętrza i wygoda użytkowania. Ta alternatywa to nie tylko wymarzony adres w mieście - to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 970 zł31 m² 18 579,68 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji przy ul. Portowej | Zabłocie | Kraków Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł59,30 m² 20 236,09 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,30 m położone na 2 piętrze w komfortowej inwestycji: "kamienice Herbowe" przy ul. Poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł276 m² 7 971,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w Krakowie w rej. ul. Antoniego Szyllinga ( Swoszowice Jugowice), zabudowanej budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Stare dębniki! trzypokojowe , prawie 100 m kw. Pierwsze piętro w kamienicy, po generalnym remoncie w 2014 roku. Wygodny rozkład: duży salon, dwa pokoje, hol, kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 764 zł48,43 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 510 zł33,03 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

NR 4 - kompaktowe I funkcjonalne 2 pokoje Metraż: 33,03 m | Piętro: 1 | Balkon: 9,70 m | Cena: 561 510 zł To mieszkanie to mistrzostwo planowania przestrzeni. Na metrażu 33 m udało.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł36,93 m² 25 724,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Soho Realty Group prezentuje na sprzedaż stylowy apartament 2-pokojowy w sercu krakowskiego Salwatora Soho Realty Group ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł42 m² 23 333,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie mieszczące się w dzielnicy Krowodrza w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 42m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 706 zł48,43 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 133 000 zł133 m² 16 541,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1914

33 m z widokiem na zieleń tuż przy Plantach | Stare Miasto | Ogromny potencjał! Opis: szukasz dużej przestrzeni do własnej aranżacji w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 300 zł52,26 m² 14 184,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim na kameralnym zamkniętym osiedlu o powierzchni 52.26 m2 z 2,46 m2 balkonem, znajdujące się na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł44 m² 19 318,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

Ścisłe centrum krakowa | zabytkowa kamienica Z windą | idealne pod najem lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej pożądanych części Krakowa w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł30,76 m² 21 944,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Prezentuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie położone na 1 piętrze w nowym budynku z windą w pobliżu Łąk.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł50,20 m² 17 131,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Centrum Kazimierza | 50 m | po remoncie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Kazimierza. Nieruchomość znajduje się na wysokim, jasnym poddaszu (adaptacja z 2003 roku).

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł294,41 m² 18 681,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Luksusowa Rezydencja w Sercu Zwierzyńca - Nowoczesność, natura i Prestiż przy Lesie Wolskim. Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikatową nieruchomość klasy Premium, która.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł36 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje gotowe do wejścia na krowodrzy! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w dzielnicy Krowodrza przy ul. Prądnickiej. Dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwesttycja w Czyżynach - mieszkania gotowe do odbioru Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz podatku 2% pcc i prowizji. Dostępne inne mieszkania W tej inwestycji posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 704 zł45,84 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł286 m² 8 741,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mint Property ma przyjemność zaprezentowac dom na sprzedaż na Woli Justowskiej przy ul. Królowej Jadwigi. Dom o pow. 286 m2 znajduje się na działce o pow. 3 ar, posiada 3 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane na 6. piętrze w 10-piętrowym bloku. Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 450 zł48,50 m² 13 926,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

A1.38 Brak prowizji Brak podatku PCC Nowa inwestycja w dzielnicy Bieżanów - Prokocim. Przedsprzedaż! Mieszkanie o powierzchowni 48,45 m2 znajdujące się na 5 piętrze kameralnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 564 400 zł196 m² 7 981,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy państwu do sprzedaży strych do adaptacji o powierzchni 196 m2 , zlokalizowany w rejonie Placu Biskupiego / ul. Długiej. Strych znajduje się w III piętrowej kamienicy z 1914.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł29 m² 15 827,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Przytulna kawalerka | 29 m | Balkon | Niski czynsz 300 zł l Dębniki l opis Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 29 m , położona przy ul. Borkowskiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł123 m² 20 325,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Kraków krowodrza/łobzów, ul. Sienkiewicza, królewska Proponujemy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni 122,4 m2 położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł47 m² 18 085,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokoje Z balkonem, komórką lokatorską I miejscem postojowym! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Sołtysowskiej, dzielnica Czyżyny. Osiedle charkteryzuje się doskonale.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij