dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 609 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 609 ogłoszeń

560 000 zł26 m² 21 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna kawalerka z ogródkiem | 26 m | klimatyzacja | garaż | blisko centrum Na sprzedaż funkcjonalne, nowocześnie urządzone studio o powierzchni 26 m , położone przy ul. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł77,40 m² 17 183,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować bardzo ładne mieszkanie w dobrze skomunikowanej części Krakowa na oś. Mozarta- prądnik Biały. Na przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 384 zł66,62 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

507 000 zł29,08 m² 17 434,66 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,08 m2 + balkon, które zostanie oddane w 4q 2025r. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej zajmuje doskonale rozwiniętą.

 

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie 50 m ul. Pychowicka 18, kraków (dębniki / Ruczaj) Szukasz jasnego, zadbanego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa? To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł37 m² 15 378,38 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez Podatku pcc i Prowizji! Nowoczesne mieszkanie inwestycyjne w sercu Czyżyn. Świetne na pierwsze mieszkanie i jako lokata kapitału. 37 m , 2 pokoje, balkon, 6 piętro. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 234 zł53,81 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Biuro rama Home oferuje na sprzedaż mieszkanie 53,81m2 w nowo powstającej inwestycji na Prądniku Białym w sąsiedztwie Trasy Wolbrowmskiej. Data oddania inwestycji Grudzień 2027 r. Zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

459 375 zł1 305 m² 352,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Najważniejsze atuty: ustawny kształt - idealna pod budowę domu jednorodzinnego, wszystkie media dostępne przy działce, dobry dojazd do drogi publicznej, otoczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł108,20 m² 15 064,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 108,20 m2 , zlokalizowane w rejonie Placu Biskupiego / ul. Długiej. Mieszkanie znajduje się we frontowej części 3-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 876 zł35,26 m² 18 317,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł92 m² 20 108,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalny apartament 4-pokojowy o powierzchni 92 m2 , w nowej kameralnej inwestycji w Bronowicach, ul. Jordanowskiej.Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 894 zł47,39 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł57 m² 11 385,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone przy ul. Popielidów 29 w Krakowie. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł77,24 m² 16 183,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1834

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży eleganckiego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 77,24 m , zlokalizowanego przy ul. Krakowskiej w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 648 zł42,40 m² 17 020 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Krowodrzy Termin zakończenia: IV kw 2025 Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem *.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł343,60 m² 7 275,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom na 11 ar działce, dom, pracownia, siedziba firmy. Zapraszam Państwa do poznania oferty domu w Krakowie, 7 km od Rynku Głównego, z bardzo dobrą komunikacją i dojazdem do centrum. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 556 zł36,79 m² 17 927,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI, BRONOWICE WIELKIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura blisko 100 inwestycji W krakowie zakup bez prowizji (0%) oraz bez podatku pcc (2%) 2 pokoje | 7. Piętro | gotowe do odbioru od zaraz - biuro nieruchomości lakado - prezentuje ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 87,22 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bieżanów-Prokocim w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Kosocicka 98. Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 000 zł3 059 m² 1 520,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widokowa, uzbrojona działka inwestycyjna w Krakowie english description below - please do not hesitate to contact us opis nieruchomości Hamilton May ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł53,66 m² 14 517,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Lokalizacja - nieruchomość znajduje się w Krakowie przy ulicy Powstańców, dzielnica Prądnik Czerwony. Mieszkanie: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł76 m² 22 368,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe dwustronne mieszkanie na sprzedaż w Krakowie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje przestronne 75.72 m mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł35 m² 16 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie 35 m na sprzedaż w Dębnikach, kraków [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 096 zł50,76 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 415 073 zł45,21 m² 31 300 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C | APARTAMENTY GOTOWE DO ODBIORU | WIDOK NA WISŁĘ Prestiżowa inwestycja | Ostatnie dostępne apartamenty | Gotowe do odbioru | Tarasy z widokiem na Wisłę |.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł68,40 m² 11 549,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 68,4 m , zlokalizowanego na parterze w 3-piętrowym budynku z 1981 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł43,38 m² 16 597,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami, położone na kameralnym, ogrodzonym osiedlu Cechowa Park przy ul. Cechowej w Kraków, w dzielnicy Kurdwanów. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł121,17 m² 14 021,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy Państwa do prezentacji wyjątkowego apartamentu przy ul. Łokietka o powierzchni użytkowej 121 m2 oraz 2 tarasów o pow. 61 m2 oraz 43 m2! Apartament posiada niezależny garaż na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł66,61 m² 15 763,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak pcc i prowizji Leach & Lang Property Consultants przedstawia lokal na sprzedaż w wyjątkowej inwestycji w sercu Krakowa. Oferujemy na sprzedaż lokal o powierzchni 66,61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 332 zł52,36 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 680 zł53,66 m² 13 989,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska Kraków- bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł45,33 m² 15 221,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Polecamy! - do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 45,33 m2 na os.Albertyńskim (dzielnica: Bieńczyce). Nieruchomość położona jest na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1973 roku. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 572 800 zł102,05 m² 15 412,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament dwupoziomowy z ogrodem ok. 300 m | 4 pokoje | Wola Justowska Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni ok. 102 m , z prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 42,61 m | balkon 10,11m | Kraków Łagiewniki | La Vie House | lipiec 2026 | bez pcc Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,61 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Ciekawie rozplanowane 3-pokojowe mieszkanie po remoncie przeprowadzonym w 2023 r., o powierzchni: 59 mkw., położone w zielonej okolicy, w Podgórzu przy ul. Mitery. W 2011 r.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł52,75 m² 15 526,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta do sprzedaży Doskonałe komfortowe 53 m2 mieszkania dla pary, rodziny lub pod wynajem, blisko Park Reduta (spacery, plac zabaw, rower, bieganie, rolki) Kraków. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 52 m2 z balkonem przy ul.Biskupa Prandoty, Stare Miasto. Mieszkanie gotowe do odbioru, sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

764 500 zł43,70 m² 17 494,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje | Ogród | Bliźniak | Prywatne miejsce postojowe | Kameralne osiedle Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Bronowicach Małych. Lokalizacja Kameralne osiedle znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 100 zł70,65 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mieszkanie jest gotowe do odbioru! Na sprzedaż przestronne, nowe mieszkanie (70,65m ).

Szczegóły ogłoszenia

686 983 zł32,87 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY AL. Pokoju - metraż 32,87M2 Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł105 m² 18 952,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 4-pokojowej jasnej i przestronnej nieruchomości na sprzedaż znajdującej się przy ul. Śląskiej w dzielnicy.