dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Kraków - Lista ogłoszeń

2 933 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 933 ogłoszenia

565 000 zł37,19 m² 15 192,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

1-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską ul. ks. Józefa Meiera | Górka Narodowa / Prądnik Czerwony Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,42.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł24,98 m² 17 974,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Мы также говорим на русском! ul. Na Szaniec, grzegorzki, kraków. obok ulice: ofiar Dąbia, aleja Pokoju, widok, bajeczna atuty nieruchomości: piętro 1 wygoda i bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 000 zł122 m² 8 762,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji, bez podatku pcc - prezentacje również w weekendy *** *** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2026 r. *** Na sprzedaż nowe, 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 122 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 578 000 zł82,79 m² 19 060,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

P roponuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (82,79m2) Kraków Krowodza przy ul. Poznańskiej w apartamentowcu ,kamienice Herbowe, nieruchomość położona na 2-pierwszym piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 300 000 zł84,10 m² 15 457,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 84,10 m, położone na 4. piętrze klimatycznej kamienicy z 1936 roku w sercu Krowodrzy - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł168,85 m² 8 883,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1974

Oferta na wyłączność! swoszowice mieszkanie Z dużym ogrodem na sprzedaż! Na sprzedaż mieszkanie o pow. 135 m2 zlokalizowane na parterze domu jednorodzinnego. Cały budynek to tylko trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 859 zł35,97 m² 17 872,09 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zdjęcia należą do właściciela oferty. Przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie | Bieżanów-Prokocim | ul. Górników Lokalizacja idealna dla aktywnych i ceniących wygodę! Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł35,50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje mieszkanie zlokalizowane przy ul. Tadeusza Kościuszki w Kraków, w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych i centrum miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 312 980 zł83,10 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 zł42 m² 83,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować luksusowe 2-pok. mieszkanie z dziedzińcem w prestiżowej lokalizacji w dzielnicy Zwierzyniec przy ul. Bolesława Prusa. Bądź.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł72,70 m² 12 998,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe - Kraków, ul. Feliksa Wrobela. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie idealnym dla rodziny. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

982 119 zł73,02 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 754 zł26,92 m² 17 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł68 m² 14 691,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*zdjęcia należą do właściciela oferty. Ruczaj - kobierzyńska - mieszkanie Z ogródkiem - cicha okolica lokalizacja: nieruchomość znajduje się w dzielnicy Dębniki, w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł49,50 m² 12 828,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Kraków, swoszowice, ul. Petrażyckiego - 2 pokoje / 49,5 m2 + oddzielna kuchnia + balkon typu loggia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego przestronnego 2 - pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 062 zł49,37 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 899 000 zł116,65 m² 24 852,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ostatni dom 4-pokojowy w wyjątkowej inwestycji o kameralnym charakterze, położonej przy ul. Wiosennej w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska w Krakowie Zielone dziedzińce, zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 842 zł36,45 m² 15 660,97 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 052 521 zł61,30 m² 17 170 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków Brogi 3 pokojowe mieszkanie gotowe do wejścia Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie, w pełni umeblowane o powierzchni 48 m2, zlokalizowane przy ulicy Brogi w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 655 zł42,39 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 400 zł46 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

806 310 zł43,35 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł22,30 m² 87,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje mieszkanie typu studio położone w oficynie kamienicy przy ul. Krupniczej. Mieszkanie ma powierzchnię 22,30 m2 i składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 037 zł36,19 m² 14 949,92 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł40,50 m² 14 543,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 037 zł36,19 m² 14 949,92 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowe lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 971 zł39,56 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł51 m² 31 352,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zazwyczaj w ścisłym centrum Krakowa wybierasz: albo lokalizacja, albo cisza i zieleń. Przy ulicy św. Sebastiana 16 nie musisz wybierać. To oferta z kategorii Trophy Assets - nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł39,40 m² 16 725,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

1 pokojowe Z oddzielną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Cieszyńskiej, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 640 zł43,35 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 705 zł59,85 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł86,54 m² 8 770,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego apartamentu z prywatnym ogrodem w inwestycji Klonowa Park zlokalizowanej w Węgrzcach Wielkich zaledwie ok. 2 km od granicy Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy państwu pod wynajem klimatyczne mieszkanie na krakowskim Kazimierzu w rejonie ul. Orzeszkowej, ul. Kordeckiego. Mieszkanie o powierzchni 50m2 znajduje się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

938 676 zł82,34 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł33,16 m² 10 554,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze w 3-piętrowym budynku z 2012 roku przy ul. Petrazyckiego. Parking za szlabanem. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 339 832 zł79,28 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł42,41 m² 12 732,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,2 m , położone na Osiedlu Oficerskim przy ul. Norwida - w świetnej lokalizacji, w pobliżu Ronda Mogilskiego oraz Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 085 035 zł74,83 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z dużym ogrodem | ul. Pasieczna | 74,82 m Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie położone na parterze w kameralnej inwestycji przy ul.