dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Kraków - Lista ogłoszeń

2 967 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 967 ogłoszeń

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu lokalu biurowego przy ulicy Barskiej. Lokalizacja: lokal położony jest w dzielnicy Dębniki. Bliska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 473 zł43,57 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

868 000 zł73,50 m² 11 809,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,50 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnej inwestycji realizowanej przez sprawdzonego dewelopera w kameralnej, niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł75 m² 11 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Livinder ma przyjemność zaoferować na sprzedaż przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowane w doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

619 731 zł32,79 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61,03 m² 13 091,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe do wprowadzenia, trzypokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem w cichej i zielonej okolicy. Inwestycja składa się z trzech budynków wielorodzinnych. Niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 084 619 zł58,53 m² 18 531 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 040 zł45,84 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł50,20 m² 17 131,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Centrum Kazimierza | 50 m | po remoncie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Kazimierza. Nieruchomość znajduje się na wysokim, jasnym poddaszu (adaptacja z 2003 roku).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 407 411 zł81,85 m² 17 195 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł72 m² 17 069,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w atrakcyjnej lokalizacji - 13 min od Centrum. Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 176 475 zł124,45 m² 17 488,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Victoria Estate prezentuje 4-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - Bronowice! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na parterze II-piętrowego apartamentowca w dzielnicy Wola Justowska.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37 m² 13 486,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie | 37 m | ul. Na Kozłówce 12 | Kraków Kozłówek Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

773 775 zł65,16 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł25 m² 84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

We speak English :) Prezentuję do wynajęcia od zaraz wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie typu studio o powierzchni 25 m , zlokalizowane w zabytkowej kamienicy przy prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w spokojnej części Krakowa przy ul. Szklanej 5, w okolicy ul. Dobrego Pasterza. Lokal znajduje się w domu.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł76,59 m² 65,28 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja kraków - P odgórze/zabłocie 5 min krakowski kazimierz! Polecam apartament 3 pokojowy o powierzchni 76,59 m2 z klimatyzacją w każdym pomieszczeniu Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie 1-pokojowe | 40 m | Grzegórzki Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m z dużym balkonem , położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37,13 m² 67,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie, które właśnie przeszło generalny remont. To idealna propozycja dla osób, które cenią standard "lśniącej nowości".

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 510 zł65,70 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł63,10 m² 15 832,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne dwupoziomowe mieszkanie z prywatnym, zielonym tarasem 70 m na dachu Kraków, prądnik Biały To nie jest zwykłe mieszkanie. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o tych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł97,04 m² 15 447,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu zlokalizowanego przy ul. Spacerowej Krakowie. Forma własności: odrębna własność z Księgą Wieczystą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 662 zł47,89 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 418 zł42,78 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 549 zł35,44 m² 17 876,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkania na wynajem przy ul. Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie o pow. 64 m2 składa się z:pokoju dziennego,dwóch sypialni,oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 245 280 zł72,40 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł52 m² 15 673,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Jasne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,32 m2 Lokal znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku bez windy. Mieszkanie Nieruchomość składa się z: jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł59,50 m² 11 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe - 59,5 m2 z balkonem i dużą komórką lokatorską! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedania mieszkanie na spokojnym osiedlu przy ul. Halszki. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 260 zł36,09 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

WYJĄTKOWA OFERTA W UNIKATOWEJ KAMIENICY CZTEROPOKOJOWE Z ANEKSEM KUCHENNYM W DZIELNICY STARE MIASTO - UL. Wrzesińska metraż całkowity I użytkowy wynosi - 70.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł84 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie 84 m Wawel / Powiśle | widok na Wawel i Bulwary Wiślne Zamieszkaj w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych lokalizacji Krakowa tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 045 zł41,65 m² 15 103,12 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

988 448 zł107,44 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy Państwa do nowej inwestycji mieszkaniowej w Krakowie przy ul. Wrobela 77. Nie jest to znane z okolicznych osiedli betonowe blokowisko, ale niewielka inwestycja położona wśród domów.