dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Kraków - Lista ogłoszeń

2 967 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 967 ogłoszeń

1 240 000 zł67 m² 18 507,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przestronny, 2 pokojowy apartament z balkonem i garażem w centrum Krakowa [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 396 zł37,89 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

984 757 zł59,61 m² 16 520 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 365 zł26,34 m² 14 820,25 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

991 650 zł66,11 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32m2 przy ulicy Zielińskiej. Najważniejsze informacje: - powierzchnia mieszkania 32m2, - dostępne od zaraz, - dzielnica Prądnik Biały, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 942 zł28,78 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł28,32 m² 26 306,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Leach & lang Property Consultants przedstawia mieszkanie na sprzedaż przy Placu na Groblach - w pobliżu Wawelu. Mieszkanie ma powierzchnię 28,32 i składa się z pokoju, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 700 zł62,90 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska Kraków- bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie na osiedlu sportowym Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 47 m2 zlokalizowane jest na wysokim parterze. W skład mieszkania wchodzą pomieszczenia: -2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł110 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mint property prezentuje na wynajem dwupoziomowy apartament o powierzchni ok 110 m2 w dzielnicy Swoszowice w Krakowie. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze i poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 030 989 zł45,42 m² 22 699 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł106 m² 13 962,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa w pobliżu Lasu Wolskiego, przy ul. Za Skłonem 6c.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł82 m² 31 585,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1800

Na sprzedaż oferujemy apartament o metrażu 81,54 m2 w budynku zlokalizowanym w dzielnicy Stare Miasto w Krakowie. Cena: 2 590 000 zł. Apartament został wykończony w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł35,80 m² 14 525,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam do sprzedaży przytulne, parterowe mieszkanie położone w bardzo spokojnej okolicy na Klinach w Krakowie. Mieszkanie oferuje przemyślany układ pomieszczeń, który zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

811 500 zł46,91 m² 17 299,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni aż 46,91 m zlokalizowane w zabytkowej kamienicy z 1910 roku usytuowanej.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł25,35 m² 18 737,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą słonecznego mieszkania w doskonałej lokalizacji. Idealne dla 1-2 osób/dla studentów/jako pierwsze mieszkanie/jako inwestycja pod najem. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji oraz podatku pcc 2% Chciałabym Państwu zaprezentować mieszkanie na nowopowstałym kameralnym osiedlu w okolicy Przylasku Rusieckiego w Krakowie. W ofercie mamy mieszkania 3, 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł53 m² 21 415,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zdjęcia W ofercie należą do właściciela oferty podgórze ul. Rydlówka Nowoczesny styl, wygoda i bliskość centrum Nowe mieszkanie, które ma w sobie wszystko, czego potrzebujesz, by.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

924 341 zł64,98 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł55 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Osobna kuchnia I 4 pokoje! Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Jagodowej - dzielnica Borek Fałęcki o powierzchni 55 m2 na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku. Mieszkanie jest dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł34,83 m² 13 321,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2 pokoje 35 m jasna kuchnia, loggia, blok z cegły os. Na Stoku - zielona okolica Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 34,83 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie, znajdujące się w północno zachodniej części Krakowa, przy ulicy Gnieźnieńskiej, na Azorach. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł66,83 m² 16 459,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 66,83 m , zlokalizowane na Osiedlu Europejskim na krakowskim Ruczaju. Jasne, dobrze rozplanowane, z ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

466 070 zł24,53 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 1 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni ponad 24,53 m znajdujące się w samym centrum Krakowa - niedaleko Bulwarów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

806 045 zł43,57 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 713 690 zł103,86 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł41,70 m² 21 510,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Kraków stare miasto/kazimierz - blisko centrum krakowa! ok. 41,7 m2 mieszkanie do generalnego remontu! Doskonale nadaje dla singla, pary jak się również jako inwestycja pod najem długo lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecam do wynajęcia - 2 pokojowe mieszkanie. Położone na 1 piętrze nowego apartamentowca na Woli Justowskiej. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

837 495 zł45,27 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 440 zł36,45 m² 15 210,97 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania / lokale w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyremontowane, przytulne, jasne, dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Bobrowskiego. Idealne dla pary lub singla pracującego w pobliskich centrach biznesowych! Doskonała lokalizacja, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł96 m² 8 281,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie/ połowa domu o powierzchni 96 m2 usytuowanego na 15 arowej działce w okolicy ul. Lubockiej i Łazowej w dzielnicy Nowa Huta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 170 zł56,09 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Ugorek 1 w Krakowie. Lokal znajduje się na wysokim parterze i składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 659 zł52,33 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 660 zł36,19 m² 15 050,01 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

3 195 000 zł109 m² 29 311,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1650

Ekskluzywna oferta w samym sercu Krakowa Nowe, w pełni wykończone mieszkanie w prestiżowej lokalizacji ścisłego centrum Krakowa, stworzone z myślą o najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

4 855 000 zł229 m² 21 200,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

DO sprzedaży unikalny I wyjątkowy dwupoziomowy penthouse Z tarasem O powierzchni 229 M2 W samym sercu starego miasta składający się Z : I poziom: - 2 sypialnie - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł70 m² 19 985,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na Wawel 70m2 | ul. Bogusławskiego | Stare Miasto, kraków Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 775 zł44,75 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.