dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

1 921 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 921 ogłoszeń

1 125 000 zł84,10 m² 13 376,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 84,1 m2! Znajdujące się przy ul. Edmunda Biernackiego w dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie z dwoma osobnymi pokojami i antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł64 m² 17 968,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, w dzielnicy Stare Miasto. Oferta inwestycyjna, gwarantowany dochód pasywny. Mieszkanie o pow. 64 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł68,80 m² 14 389,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokoje Z częściowo otwartą kuchnią! lokalizacja: nieruchomość położona na os.Teatralnym, dzielnica Nowa Huta. Dzielnica ta charakteryzuje się dobrze rozwniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł37,60 m² 15 957,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Unikatowa kawalerka W sercu krakowa potencjał 2 pokoi | ul. Helclów Szukasz nieruchomości z "duszą", która łączy spokój bocznej uliczki z energią tętniącego życiem miasta? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

419 000 zł63,42 m² 6 606,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Polecamy Państwu na sprzedaż cztero-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w bloku przy ulicy Teligi w Krakowie. Mieszkanie w stanie do kapitalnego remontu. Okna drewniane. Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł106,70 m² 15 276,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Wyjątkowy apartament z trzema sypialniami [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Oferujemy przestronne, ponad 106 m czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

512 720 zł19,72 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 19,72 m2 zlokalizowane na Kazimierzu przy ul. Starowiślnej. N20 nieruchomości oferuje do sprzedaży kawalerką która znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł52,10 m² 14 779,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Kraków - krowodrza górka - ul. Opolska Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 52,1m2, położone na 4 piętrze w budynku wielorodzinnym z lat 70 tych przy ulicy Opolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł71,50 m² 11 594 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania do remontu wraz z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej z każdą częścią Krakowa. Lokalizacja: os. Złotego Wieku- mistrzejowice.

Szczegóły ogłoszenia

775 200 zł51 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe mieszkanie, przy ul. Lanckorońskiej 2 w Starym Podgórzu. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowej kamienicy z 1930 r. , ale.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

575 000 zł54 m² 10 648,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Kraków - bieżanów / Podgórze/ prokocim - ul. Barbary. Mieszkanie jest w stanie do odświeżenia/remontu. Budynek jest po termomodernizacji oraz remoncie klatek schodowych. Mieszkanie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł47,60 m² 13 445,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam do sprzedaży wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Kępnej w Krakowie. Lokal w ostatnich tygodniach przeszedł generalny remont w czasie którego wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 przy os. Złotej Jesieni w dzielnicy Mistrzejowice w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł54,78 m² 14 585,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokojowe os. Hutnicze / do wejśćia! / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na o s. Hutniczym. Nieruchomość położona na w ys okim parterze w budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł56,67 m² 14 981,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: kraków, bieżanów-Prokocim, ul. Leonida Teligi, w pobliżu Wielickiej i Jana Kurczaba. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie z kw bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m 2 na ostatnim (czwartym) piętrze (bez windy) na Osiedlu Tysiąclecia. Idealne dla rodziny, pary lub studentów. Jeden pokój jest w amfiladzie.

Szczegóły ogłoszenia

586 000 zł36,25 m² 16 165,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tecnocasa prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,25 m , zlokalizowane przy ulicy Białoruskiej w Krakowie, w dzielnicy Wola Duchacka. Oferta na wyłączność. We.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Wyjątkowa kawalerka z antresolą w sercu Krakowa - przy Plantach Do wynajęcia niezwykle stylowa i elegancka kawalerka z antresolą, położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32,13 m² 71,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa kawalerka do wynajęcia w klimatycznej, historycznej części Nowej Huty! Mieszkanie o powierzchni 32 m z funkcjonalnym układem i osobną kuchnią znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

514 000 zł27,57 m² 18 643,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Lokalizacja: kraków, kazimierz, ul. św. Agnieszki. Pum: 27,57 m2 Pow. piwnicy: 1,18m2 Na sprzedaż jasne i wyjątkowo ciche mieszkanie położone przy ul. św. Agnieszki, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

527 000 zł38,50 m² 13 688,31 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam do sprzedaży parterowe mieszkanie położone w bloku na os. Wysokim naprzeciwko Szpitala L. Rydygiera. Zielona okolica z bliskością szkół, liceum, sklepów oraz ogólnodostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł18 m² 29 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Gotowa do wejścia kawalerka Z antresolą Kraków stare miasto ul. Józefa dietla lokalizacja: na sprzedaż wyjątkowa kawalerka położona przy ul. Józefa Dietla, w prestiżowej dzielnicy Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka, ul. Prażmowskiego

Kraków,małopolskie

260 000 zł17 m² 15 294,12 zł/m²

 

Piętro:suterena/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania kawalerka położona przy ul. Prażmowskiego w Krakowie, znajduje sie w przyziemiu kamienicy. Metraż: 17 m2 cena: 260 000 pln Składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł168,85 m² 8 883,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1974

Oferta na wyłączność! swoszowice mieszkanie Z dużym ogrodem na sprzedaż! Na sprzedaż mieszkanie o pow. 135 m2 zlokalizowane na parterze domu jednorodzinnego. Cały budynek to tylko trzy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł71 m² 11 971,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń ->zobacz->zaproponuj cenę->my zajmiemy się resztą! oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: kraków, dzielnica Nowy Bieżanów , ul. Mała Góra Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł57 m² 13 684,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Kraków, bronowice, ul. Armii Krajowej english version below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie z loggią o całkowitej powierzchni około 57m2. Zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł46,30 m² 29 157,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1891

Rezerwacja - wyjątkowe 46 metrowe stare miasto ulica pijarska Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej zabytkowej kamienicy przy ulicy Pijarskiej. Ten piękny eklektyczny budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł45,46 m² 12 978,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprosić do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania położonego na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku w Krakowie ,nowej Hucie ,osiedle Na Wzgórzach. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł108 m² 15 092,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

4 pokoje na starym mieście! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Krowoderskiej, dzielnica Stare Miasto. Jest to doskonała lokalizacja dla osób, które poszukują nieruchomość pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł47 m² 13 191,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Kraków Bieńczyce os. Strusia Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, blisko zieleni i z wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! nieruchomość: oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł60 m² 12 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie Kraków, prądnik Biały, ul. Szopkarzy (okolice Pachońskiego) Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 59,5 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

758 000 zł57 m² 13 298,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na os. Kombatantów. Mieszkanie: - salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43,40 m² 69,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Stare Podgórze ul. Celna 43,4 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43,4 m2, położoną na pierwszym piętrze urokliwej kamienicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł36,15 m² 13 278,01 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 2-pok. mieszkanie o pow. 36,15 m2 usytuowane na 10.piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z siedemdziesiątych na os. Kalinowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł50 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Słoneczne 2-pokojowe Z balkonem W dobrej lokalizacji I cenie lokalizacja, budynek Prezentujemy słoneczne, przestronne mieszkanie, położone na 10-piętrze (ostatnim) budynku na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł42,97 m² 15 941,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Nieruchomość W samym centrum przy dworcu pkp! Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,93 m2 na ul. Kątowej , Lokal usytuowany jest na parterze 2- piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48,26 m² 14 484,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,26 m , położone na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Kalinowym w Nowej Hucie. Lokal pierwotnie był.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł53 m² 12 264,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na Woli Duchackiej, przy ulicy Estońskiej. Lokal znajduje się na parterze w zadbanym bloku z lat 80-tych. Najważniejsze atuty: dwustronne -.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł24,34 m² 13 763,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka z potencjałem | 24,37 m | Nowa Huta, os. Jagiellońskie | idealna pod inwestycję Na sprzedaż przytulna i ustawna kawalerka o powierzchni 24,37 m , zlokalizowana.