Kawalerka, ul. Agnieszki

Agnieszki, Śródmieście, Kraków, małopolskie

  • 514 000 zł
  • 27,57 m²
  • 18 643,45 zł/m²

Zdjęcie

Anna Bigora

Skontaktuj się

Kawalerka, ul. Agnieszki

Agnieszki, Śródmieście, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

514 000 zł

27,57 m²

18 643,45 zł/m²

Kawalerka, ul. Agnieszki

Zaktualizowane: 12 maja 2026

514 000 zł 27,57 m² 18 643,45 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1918
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1918

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 514 000 zł (18 643,45 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 27,57 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: do wykończenia
  •   okna: nowe / wymienione, plastikowe, drewniane, stare
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1918
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Źródło: biuro nieruchomości: MB ESTATES, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2820/15990/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

MB Estates prezentuje nieruchomość o wyraźnym profilu inwestycyjnym, położoną w jednej z najbardziej prestiżowych części Krakowa na Kazimierzu, w bezpośrednim sąsiedztwie Wawelu. To oferta dla osób poszukujących lokalu, który połączy historyczny charakter kamienicy z nowoczesnym standardem i wysoką stopą zwrotu.
Kluczowe dane:- Lokalizacja: ul. św. Agnieszki prestiżowy adres w turystycznym sercu miasta.

- Powierzchnia: 27,57 m2

- Kondygnacja: 1. (...)

Agent

Anna Bigora

669 300...

669 300 030

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Bigora

669 300...

669 300 030

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl