dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

1 921 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 921 ogłoszeń

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu eleganckiego mieszkania o powierzchni 50 m , zlokalizowanego przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie, w okolicy Teatru.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł69 m² 15 942,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1885

Na sprzedaz mieszkanie z dużym potencjałem zlokalizowane Na Starym Mieście, w niedalekim sąsiedztwie Kazimierza english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł57,04 m² 12 254,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko u Nas! Trzypokojowe mieszkanie na Prokocimiu ul. Teligi lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (6 km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł31,91 m² 25 979,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1894

Na sprzedaż przestronne wykończone mieszkanie z antresolą o powierzchni użytkowej 31,91 m2 na poddaszu przy ul. Felicjanek 17 w Krakowie na Starym Mieście. Idealne pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 w eleganckiej kamienicy z 1925 roku. Możliwe dodatkowe umeblowanie! Mieszkanie znajduje się w centralnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

1 335 000 zł80 m² 16 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Wyjątkowe mieszkanie 80 m | ul. Halicka | Kazimierz | wysoki standard | świetna inwestycja Na sprzedaż przestronne i niezwykle klimatyczne mieszkanie o powierzchni 80 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł89 m² 17 640,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1941

Mieszkanie 89 m w Krakowie, krowodrza ul. Królewska Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Królewska Cena: 1 570 000 (do negocjacji) Powierzchnia: 89 m Piętro: drugie piętro w 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł81 m² 24 197,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zanurz się w luksusie i komfortowym życiu w samym sercu Krakowa. Poznaj wyjątkową ofertę na sprzedaż english description below - please do not hesitate to contact us Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 000 zł67,12 m² 18 459,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Jasne, ustawne mieszkanie w kamienicy z windą przy ul, chopina, krowodrza, obok Parku Krakowskiego - rzadko dostępna oferta na rynku Tylko w naszym Biurze Do sprzedaży oferuję przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

622 960 zł23,96 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 23,96 m2 zlokalizowane na Kazimierzu przy ul. Starowiślnej. N20 nieruchomości oferuje do sprzedaży kawalerką która znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł72,50 m² 18 482,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1873

Mieszkanie 450m od Rynku Głównego - 72m2 w kamienicy - ul. Starowiślna oferta na wyłączność - kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura Kamienica przy ul. Starowiślnej 14 to adres, który.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł24,37 m² 13 746,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24,37 m , położona w dzielnicy Nowa Huta os. Jagiellońskie, kraków. Mieszkanie idealne pod inwestycję (wynajem) lub jako pierwsze lokum z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł58,30 m² 22 298,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Oferujemy państwu do sprzedaży! Mieszkanie na Kazimierzu w rejonie ul. Starowiślnej, przy ul. Przemyskiej. Mieszkanie o powierzchni 58,30 m2, mieści się na IV piętrze kamienicy z 1931.

Szczegóły ogłoszenia

784 500 zł60 m² 13 075 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie - Kraków, prądnik Biały, ul. Pachońskiego Do sprzedaży oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 59,5 m , położone na parterze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł24,98 m² 17 974,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Мы также говорим на русском! ul. Na Szaniec, grzegorzki, kraków. obok ulice: ofiar Dąbia, aleja Pokoju, widok, bajeczna atuty nieruchomości: piętro 1 wygoda i bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł90,88 m² 9 341,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwa niezależne lokale w domu wolnostojącym z lat 80-tych XX w o łącznej powierzchni użytkowej 90.88 m2 wraz z częściami wspólnymi tj. strych, piwnica, ogródek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł35,80 m² 19 273,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 35,8 m , zlokalizowanego w prestiżowej, odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Wenecja w Krakowie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł70 m² 19 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Мы также говорим на русском! Oferta na wyłączność! Biuro nieruchomości vibehome oferuje wyjątkową okazję inwestycyjną - 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,26 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł26,40 m² 16 287,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kraków Mistrzejowice os. Tysiąclecia nieruchomość: oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 26,4 m , położoną na parterze dziesięciopiętrowego bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

411 000 zł20,53 m² 20 019,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1896

WYJĄTKOWA OFERTA - LOKAL NIEMIESZKALNY PRZY PLANTACH KRAKOWSKICH NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł44,66 m² 15 405,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie na sprzedaż ul. Narzymskiego, niedaleko Osiedla Oficerskiego, dzielnica Grzegórzki. Zainwestuj w przestrzeń, która zachwyca nowoczesnością i funkcjonalnością! Mieszkanie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł38 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków - Topolowa 2 pokojowe mieszkanie blisko Ronda Mogilskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie, w pełni umeblowane o powierzchni 38 m2, zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł29,50 m² 23 016,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29,5 m , położone przy ul. Brzozowej, w jednej z najbardziej atrakcyjnych i turystycznych części Krakowa. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł62,50 m² 11 680 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Prezentujemy do sprzedaży bardzo przestronne, jasne i ustawne mieszkanie trzypokojowe z balkonem i piwnicą. Mieszkanie składa się z obszernego, ponad 23m2 pokoju, gdzie została.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł127,70 m² 31 245,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1850

Wyjątkowy apartament | W sercu krakowa | plac dominikański Elegancja | Przestrzeń | Prestiżowa lokalizacja | 3 komfortowe łazienki | Funkcjonalny układ | Zabytkowa kamienica W samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł32 m² 18 718,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mint Property prezentuje dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 ( po podłodze) na ul. Krasickiego na Starym Podwórzu. Lokal znajduje się na 5-im piętrze pięciopiętrowego budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł22,90 m² 18 340,61 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kraków, azory - ul. Stachiewicza opis mieszkania Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 22,90 m2 położone na parterze w 10-piętrowym budynku wybudowanym w 1970 roku. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł55,60 m² 11 870,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z jasną kuchnią, usytuowane na III piętrze w IV-piętrowym bloku na osiedlu Azory, przy ul. Weissa. To doskonała oferta dla rodzin, osób prywatnych, jak.

Szczegóły ogłoszenia

805 000 zł73 m² 11 027,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 73,47 m , zlokalizowane przy ul. Stachiewicza w dzielnicy Krowodrza. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł115 m² 13 913,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Klimatyczne mieszkanie w sercu Starego Miasta ul. Bonerowska! Umów się na prezentację nieruchomości już dziś. Zapraszam do odkrycia wyjątkowego miejsca na mapie Krakowa przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią znajduje się na osiedlu Oświecenia (mistrzejowice) w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 48m2 mieści się na 10 i ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł172 m² 26 162,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1883

Mamy przyjemność zaprezentować unikatowy apartament o powierzchni 172 m , usytuowany na 1. piętrze kamienicy przy ul. Stefana Batorego na Starym Mieście w Krakowie. Lokalizacja Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55,88 m² 12 509 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji beata   lub biuro:   w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:   Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo:.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł48 m² 19 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Kraków, kazimierz | 48 m | Klimatyczna kamienica | Wysokość 3,5 m! ? Odkryj wyjątkowe mieszkanie w samym sercu historycznego Kazimierza przy ul. Bożego Ciała. Ta przestrzeń urzeka.

Szczegóły ogłoszenia

1 719 900 zł81,90 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1860

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Józefińskiej w sercu Starego Podgórza. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych części: przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł36,40 m² 13 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie z super potencjałem o powierzchni 36, 40 m2 zlokalizowane w cieszącej się bardzo dużym zainteresowaniem dzielnicy Krowodrza - Azory. Mieszkanie położone na ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie ul. Mazowiecka (okolice Alei Kijowskiej) Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 43 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

761 000 zł40 m² 19 025 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

WYJĄTKOWA OFERTA W SERCU MIASTA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ METRAŻ.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł35,80 m² 16 173,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Мы также говорим на русском! vibehome ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w niskim, 3 piętrowym bloku, położone na 3. piętrze, z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł27 m² 17 407,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie - Kraków, osiedle Na Stoku Oferuję na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na trzecim piętrze w zadbanym bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł56 m² 15 161 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Uwaga! możliwa zamiana na dom! Wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni: 56 mkw. położone w Podgórzu przy ul. Kalwaryjskiej. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro:.