dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

1 917 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 917 ogłoszeń

2 099 000 zł125 m² 16 792 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam Państwu wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone w kamienicy, które wyróżnia się nie tylko niepowtarzalnym charakterem, ale także niezwykle atrakcyjną okolicą. To przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 619 971 zł108,61 m² 33 330 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Apartament w nowej, prestiżowej inwestycji na Starym Mieście - stan deweloperski english description below - please do not hesitate to contact us Biuro Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł31 m² 19 032,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1894

Stare Podgórze / Plac Bohaterów Getta/ dwupokojowe Kraków Mam do sprzedania klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Krakowa- starym Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

887 000 zł65,78 m² 13 484,34 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Grota Roweckiego - Ruczaj Mieszkanie 3 pokojowe - możliwość najmu dla 3 osobnych najemców 2 piwnice Miejsca postojowe dla mieszkańców 65,8m2 Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,8.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

460 000 zł21,45 m² 21 445,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przytulna kawalerka 21,5 m z balkonem | 1 piętro | komórka lokatorska | świetna lokalizacja Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 21,5 m z balkonem , położona.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł25,30 m² 13 399,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Opis Nieruchomości: na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,3m2 zlokalizowana w wieżowcu na os. J. Strusia. Rozkład Pomieszczeń: z korytarza wejście do łazienki, małej kuchni, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł23,50 m² 93,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w trzypiętrowej kamienicy na ul. Józefa Sarego 10, dzielnica Stare Miasto. To idealna oferta dla osób ceniących ciszę i spokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł75 m² 11 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje Z osobną kuchnią! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Górka Narodowa przy al. 29 listopada, dzielnica Prądnik Biały. Okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł27 m² 137,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna, dwupoziomowa kawalerka ul. Studencka 25, kraków Na wynajem wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone w samym sercu Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

811 500 zł46,91 m² 17 299,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni aż 46,91 m zlokalizowane w zabytkowej kamienicy z 1910 roku usytuowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł76,10 m² 38,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu przestronnego i komfortowego mieszkania , idealnego dla osób ceniących wygodę oraz miejskie życie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane przy ul. Skawińskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł47,60 m² 13 445,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.6m2 zlokalizowane w dzielnicy Łagiewniki - Borek Fałęcki przy ulicy Kępnej w Krakowie. Lokal po generalnym remoncie: instalacje wod-kan, elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł43,05 m² 76,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Zwierzynieckiej Biuro Nieruchomości aprest prezentuje ofertę 2-pokojowego mieszkania na wynajem w samym centrum Krakowa. Doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł59,28 m² 16 683,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Centrum Krakowa z prywatnym, dużym garażem Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję gotowe do wejścia, 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,28 m2 z roku 1960 znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł42 m² 15 452,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokoje, osobna kuchnia, balkon! po odświeżeniu! lokalizacja: nieruchomość położona przy al. 29 listopada, dzielnica Olsza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zdjęcia W ofercie należą do właściciela oferty Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni około 36 m 2 na 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł70 m² 19 985,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na Wawel 70m2 | ul. Bogusławskiego | Stare Miasto, kraków Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł31,31 m² 21 079,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupoziomowe, w pełni umeblowane i klimatyzowane mieszkanie z pięknym widokiem na Wawel i kościół na Skałce. Położone w prestiżowej lokalizacji na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52 m² 13 442,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Super mieszkanie na Bieżanowie Sprzedam mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł42,97 m² 15 103,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Dwupokojowe mieszkanie z dużym potencjałem ul. Kątowa, kraków Na sprzedaż mieszkanie do remontu, o powierzchni 42,97 m , położone przy ul. Kątowej w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł36,27 m² 16 266,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kraków, bronowice - ul. Bronowicka opis mieszkania Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,27 m2 położone na parterze 10-piętrowego budynku wybudowanego w 1970 roku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł44 m² 14 068,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje | wys. piętro | duży potencjał | blisko nowej linii tramwajowej Mieszkanie jasne, o ekspozycji północ zachód, z funkcjonalnym układem i dużym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Annderson Nieruchomości oferuje do sprzedaży przytulne mieszkania o powierzchni 37,30 m , położone na czwartym piętrze 4-piętrowego budynku. Mieszkanie dwupokojowe ul. Na Kozłówce, kraków.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł59,30 m² 23 440,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,3m 2 położone na I piętrze w jednej z odrestaurowanych i reprezentacyjnych kamienic przy ul. Piłsudskiego. Mieszkanie jednostronne.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł38,10 m² 19 685,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną przy ul. Romualda Traugutta w Krakowie, na Starym Podgórzu , co czyni je doskonałym rozwiązaniem dla inwestorów pod.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł33,38 m² 14 020,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Grupa Fortis Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 33,38 m , położonego w Krakowie na os. Słonecznym 11 - w jednej z najlepiej zagospodarowanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu kawalerkę na wynajem o powierzchni 34 m2 znajdująca się przy ulicy Marii i Bolesława Wysłouchów. Najważniejsze informacje: - osiedle Kurdwanów, ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł37,85 m² 50,20 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tecnocasa prezentuje na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,85 m , zlokalizowane przy ul. Białoruskiej w Krakowie, w dzielnicy Wola Duchacka. Oferta na wyłączność. We.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mintproperty prezentuje 2-upokojowe mieszkanie z małym balkonem o powierzchni 50 m2 na os. Centrum C w Nowej Hucie. Istnieje możliwość wydzielenia 3-ego pokoju oraz zrobienia drugiego.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł47,60 m² 13 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

TA oferta tylko U nas. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m, położone na 1 piętrze w budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40,50 m² 17 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 40,5 m2, położonego przy prestiżowej lokalizacji - ulicy Starowiślnej w Krakowie. To doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

726 000 zł33 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Stylowa kawalerka z antresolą - serce Kazimierza, ul. Brzozowa Szukasz gotowego produktu inwestycyjnego lub komfortowego mieszkania w najbardziej klimatycznej części Krakowa? Poznaj ofertę,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu eleganckiego mieszkania o powierzchni 50 m , zlokalizowanego przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie, w okolicy Teatru.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł69 m² 15 942,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1885

Na sprzedaz mieszkanie z dużym potencjałem zlokalizowane Na Starym Mieście, w niedalekim sąsiedztwie Kazimierza english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł57,04 m² 12 254,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko u Nas! Trzypokojowe mieszkanie na Prokocimiu ul. Teligi lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (6 km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł31,91 m² 25 979,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1894

Na sprzedaż przestronne wykończone mieszkanie z antresolą o powierzchni użytkowej 31,91 m2 na poddaszu przy ul. Felicjanek 17 w Krakowie na Starym Mieście. Idealne pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 w eleganckiej kamienicy z 1925 roku. Możliwe dodatkowe umeblowanie! Mieszkanie znajduje się w centralnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

1 335 000 zł80 m² 16 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Wyjątkowe mieszkanie 80 m | ul. Halicka | Kazimierz | wysoki standard | świetna inwestycja Na sprzedaż przestronne i niezwykle klimatyczne mieszkanie o powierzchni 80 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł89 m² 17 640,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1941

Mieszkanie 89 m w Krakowie, krowodrza ul. Królewska Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Królewska Cena: 1 570 000 (do negocjacji) Powierzchnia: 89 m Piętro: drugie piętro w 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł81 m² 24 197,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zanurz się w luksusie i komfortowym życiu w samym sercu Krakowa. Poznaj wyjątkową ofertę na sprzedaż english description below - please do not hesitate to contact us Zapraszamy do.