dowolna

Lokale użytkowe Kraków Dzielnica XIII Podgórze

304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

304 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Dostępna powierzchnie: 160 m parter dostępność lokalu: natychmiast lokalizacja: kraków ul. Portowa 22a Zabłocie to jedna z dzielnic Krakowa ,która dzisiaj stanowi jeden z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Szaflarska 9

Stare Podgórze Kraków

1 469 604 zł59,74 m² 24 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Na sprzedaż lokal usługowy lu1 o powierzchni 59,74 m , zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Szaflarskiej 9 w Krakowie. W skład lokalu wchodzą: przestrzeń usługowa, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

2 660 000 zł136,78 m² 19 447,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesna przestrzeń biurowa na Zabłociu idealna inwestycja lub siedziba firmy Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie jednym.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²150 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

ul. Romanowicza 17 Kraków. Bezpośrednio bez prowizji. Do wynajęcia lokal biurowo magazynowy na poziomie przyziemia, składający się z kilu pomieszczeń możliwych do indywidualnej adaptacji. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

62,50 zł/m²72 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia w kamienicy po remoncie w doskonałej lokalizacji

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

841 005 zł50,97 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania lub wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy Na Starym Podgórzu: lokal: - o powierzchni: 50,97m - parter - wysokie sufity (pół sklepienia) -.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²100 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal usługowo-biurowy | 100 M | strych | piwnica | ogród | miejsca postojowe | stare podgórze N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 100 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Zakopiańska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

38 zł/m²177 m² 6 726 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia 177m2 w układzie open space + zaplecze, znajdujące się przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie. Lokalizacja: lokal mieści się w dzielnicy Podgórze na pierwszym piętrze wolno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 020 zł29,84 m² 23 124 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal usługowy z aneksem kuchennym i łazienką, zlokalizowany w inwestycji Alchemik 74 na krakowskim Starym Podgórzu. Cena podana w ogłoszeniu jest ceną brutto i zawiera 23% vat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 245 zł29,72 m² 23 124 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 301 406 zł198,82 m² 16 605 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal usługowy o powierzchni 198,82 m , zlokalizowany w inwestycji Alchemik 74 na krakowskim Starym Podgórzu. Cena podana w ogłoszeniu jest ceną brutto i zawiera 23% vat. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²300 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy wynajem powierzchni magazynowych, produkcyjnych oraz biurowych zlokalizowanych w centrum Krakowa, zaledwie 3 km od Rynku Głównego. Doskonała komunikacja i szybki dostęp do głównych.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²147 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia magazyn - hala (bezpośrednio od właściciela) Lokalizacja: ul. Przewóz 21 (płaszów) przecznica z ul. Saskiej, okolice ul. Nowohuckiej, ul. Lipskiej, tandety. - hala: powierzchnia 147.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²420 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu magazynu/hali produkcyjnej znajdującego się w dzielnicy Płaszów przy ulicy Obrońców Modlina. W tej i w innych lokalizacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

24 zł/m²581 m² 13 944 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z garażem, ul. Krzywda

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

68,75 zł/m²80 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 80 m , położony na 1. piętrze w budynku w Krakowie. Podgórze, ul. Krzywda. Lokal oferuje szerokie możliwości aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 003 772 zł60,45 m² 16 605 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy w nowo wybudowanej inwestycji. Gotowe do odbioru lokale usługowe z witrynami w pierwszej linii zabudowy lokale o wys. > 3m miejsca postojowe dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

68,97 zł/m²116 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal 116 m z witryną - serce Podgórza lokal usługowy - Kraków- przy placu bohaterów getta - idealny na showroom, butik lub gabinet i gastronomię bez alko. Biuro nieruchomości ma.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²170,50 m² 10 230 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Obiekt biurowo-usługowy na Zabłociu Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na terenie zamkniętym w rejonie Zabłocia. Budynek znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²101,86 m² 10 186 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 101,86 m zlokalizowanego w dzielnicy Zabłocie w Krakowie. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Wadowicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

17,86 zł/m²112 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Mint Property prezentuje lokal użytkowy do wynajęcia / podnajmu idealny na działalność usługową lub medycznąoferujemy możliwość wynajmu lub podnajmu całości albo części lokalu użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

100 zł/m²101,86 m² 10 186 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal usługowy w nowej inwestycji w dzielnicy Zabłocie, podgórze. Lokal o powierzchni 101,86 m2 położony jest na parterze i składa się z: - powierzchni tylu.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²104,39 m² 10 439 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal usługowy w nowej inwestycji w dzielnicy Zabłocie, podgórze. Lokal o powierzchni 104,39 m2 położony jest na parterze i składa się z: - powierzchni tylu.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²95,62 m² 9 562 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal usługowy w nowej inwestycji w dzielnicy Zabłocie, podgórze. Lokal o powierzchni 95,62m2 położony jest na parterze i składa się z: - powierzchni tylu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy z najemcą o powierzchni 114 m2, wynajmowany przez firmę z branży kosmetologicznej. Lokal znajduje się w nowoczesnym kompleksie Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

8 347 500 zł556,50 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 556,5 m2 Kraków zabłocie Do sprzedania nowoczesna przestrzeń użytkowa w dzielnicy Zabłocie. Mieści się na 3 kondygnacjach (parter, 1 i 2 piętro) w kilkuletnim.

Szczegóły ogłoszenia

66,33 zł/m²98 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE USTAWNY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ ORAZ LOKALIZACJĘ BLISKĄ CENTRUM KRAKOWA LOKAL 3 POMIESZCZENIOWY - DZIELNICA STARE PODGÓRZE.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 997 000 zł276,50 m² 14 455,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Emmerson prezentuje: english version below Do sprzedania nowoczesny lokal biurowo - usługowy znajdujący się w Krakowie, dzielnica Podgórze. Charakterystyka: - klasa budynku A - nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²61,22 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Podgórze - ul. Kalwaryjska - okolica ronda matecznego - lokal - parter - witryna. Do zaoferowania mamy lokal usługowy położony na parterze kameralnego budynku. Kamienica po generalnym remoncie. Wejście -.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Wadowicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

28,57 zł/m²14 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia gabinet fizjoterapeutyczny w nowo otwartym, kameralnym studio treningowo-terapeutycznym. Szukamy fizjoterapeuty, osteopaty lub terapeuty manualnego, który chce pracować w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Ślusarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

87,89 zł/m²39,82 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem przestronne biuro (40 m2) z balkonem w zabłocie concept house, podgórze - Zabłocie ul. Ślusarska 6, doskonała lokalizacja Lokal na 5 piętrze w budynku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²175,50 m² 7 898 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia kompleks biurowy o pow. 175,5 m2, w Krakowie Płaszowie okolice dworca. Obiekt składa się z: 10 pomieszczeń w tym 6 pokoi biurowych, 2 toalety i pomieszczenie socjalne,.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²100 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

21,93 zł/m²488 m² 10 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Kraków - płaszów , blisko węzła bieżanów na autostradzie A4. Lokal biurowy znajdujący się w większym obiekcie magazynowo-biurowym. Wynajmujący.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn z parkingiem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

41,67 zł/m²240 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu hali/magazynu o powierzchni 240 m2 zlokalizowanej na Zabłociu, dzielnica Podgórze. Dodatkowe informacje - 170 m2 + 70 m2 antresoli - parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny, ul. Drukarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

55,94 zł/m²143 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny Lokal Gastronomiczny - catering lub restauracja na dowóz Prezentujemy na wynajem wyjątkowy, w pełni przystosowany lokal gastronomiczny, zlokalizowany w nowoczesnym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²756 m² 18 144 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Prezentuję do wynajmu halę o użytkowej powierzchni 756m2 położonej na terenie przemysłowym w krakowskim Bieżanowie. Lokalizacja: łatwy dostęp do głównych arterii komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn z parkingiem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

30 zł/m²117 m² 3 510 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa i biurowa ( Dzielnica Podgórze ) magazyn: - dostępne powierzchnie magazynowe na parterze: 50m, 117, m 275 m i inne - wysokość 7 metrów - temperatura.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Zakopiańska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

48,53 zł/m²340 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal użytkowy - Góra Libertowska 340m2. Oferujemy lokal dwupoziomowy - Góra Libertowska wśród innych lokali i punktów usługowych. Lokal dwupoziomowy z dużą witryną i wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²120 m² 11 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem parterowy lokal użytkowy o powierzchni 120 m przy ul. Goszczyńskiego w dzielnicy Podgórze w Krakowie. Lokaizacja Budynek znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

82,35 zł/m²170 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia komfortowy lokal o powierzchni ok. 170m 2 w prestiżowej lokalizacji na Zabłociu. Prezentowana powierzchnia stanowi doskonałą przestrzeń do zagospodarowania pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Łanowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

47,47 zł/m²158 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Funkcjonalny budynek biurowy przy ul. Łanowej w Krakowie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje do wynajęcia funkcjonalny budynek biurowy przy ul.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Kraków, Dzielnica XIII Podgórze