Lokal użytkowy, ul. Przemysłowa

Przemysłowa, Zabłocie, Kraków, małopolskie

  • 60 zł/m²
  • 170,50 m²
  • 10 230 zł

Zdjęcie

Rafał Łęcki

Skontaktuj się

Lokal użytkowy, ul. Przemysłowa

Przemysłowa, Zabłocie, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

60 zł/m²

170,50 m²

10 230 zł

Lokal użytkowy, ul. Przemysłowa

Zaktualizowane: 11 maja 2026

60 zł/m² 170,50 m² 10 230 zł

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Przeznaczenie:
-
Pomieszczenia:
3

Pomieszczenia:

3

Parking:

-

Rodzaj wejścia:

z ulicy

Rodzaj budynku:

biurowiec

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 10 230 zł (60 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 170,50 m², 3 pomieszczenia; stan: bardzo dobry
  •   wejście z ulicy
  • Rozkład lokalu: piętro 2/3, jednopoziomowe
  • Budynek: biurowiec
  • Media: ogrzewanie: miejskie

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Obiekt biurowo-usługowy na Zabłociu
Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na terenie zamkniętym w rejonie Zabłocia.
Budynek znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym. Powierzchnia obejmuje: 2 pomieszczenia, toaletę na korytarzu, pomieszczenie socjalne.
Powierzchnia użytkowa 170,5 m2 powierzchnia po uwzględnieniu współczynnika części wspólnych 184 m2. (...)

Agent

Rafał Łęcki

513 177...

513 177 166

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Rafał Łęcki

513 177...

513 177 166

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości