Biuro, ul. Wielicka
Wielicka, Kraków, małopolskie
- 85 zł/m²
- 29 m²
- 2 465 zł
Łukasz Macias
Skontaktuj się
Biuro, ul. Wielicka
Wielicka, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Biuro, ul. Wielicka
Zaktualizowane: 13 maja 2026
85 zł/m² 29 m² 2 465 zł
biurowiecSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 465 zł (85 zł/m²)
- Dostępny: lipiec 2026
- Charakterystyka lokalu: 29 m²
- winda, wejście z klatki schodowej
- przeznaczenie biurowe
- Rozkład lokalu: piętro 1/3
- Budynek: biurowiec; rok budowy: 2017
- Media: woda; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: ochrona
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: ŁUKASZ MACIAS NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 425/5575/OLW
Opis nieruchomości
Oferuję Państwu lokal biurowy o pow. 29 m2 w ekskluzywnym biurowcu klasy A (I piętro) w samym sercu biznesowego centrum Krakowa.
Efektywnie wykorzystana przestrzeń, doskonały dostęp do światła dziennego, połączenie innowacyjności, funkcjonalności oraz jakość stanowią wizytówkę obiektu.
Budynek składa się z czterech kondygnacji naziemnych, oddany do użytku w 2017r. Budynek monitorowany z dostępem 24h na dobę. Możliwość najmu miejsc postojowych w budynku. (...)
698 653...
698 653 217