dowolna

Lokale użytkowe Kraków Dzielnica XIII Podgórze

319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

319 ogłoszeń

75,68 zł/m²113,77 m² 8 610 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal o powierzchni około 113m , zlokalizowany w świetnie rozwiniętej dzielnicy w centrum miasta, zaraz obok Ronda Matecznego. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

63,41 zł/m²236,56 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy: lokal: - powierzchnia: 236,56 m2 - lokal pod gastronomię - ogródek 34,24 m2 - stan deweloperski - parter + piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Kalwaryjska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

4 900 000 zł200 m² 24 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mint Property oferuje na sprzedaż lokal o powierzchni 200 m2 znajdujący się na krakowskim Podgórzu. Lokal składa się z przestronnego pomieszczenia użytkowego oraz łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²113 m² 10 170 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Przestronny lokal usługowy z parkingiem na Zabłociu [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Przestronny lokal usługowy (113 m powierzchni użytkowej).

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

80,02 zł/m²99,73 m² 7 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal usługowy w dzielnicy Zabłocie, podgórze. Lokal o powierzchni 99,73 m2 położony jest na parterze i składa się z: - powierzchni tylu open space - toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Tyniecka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

77,44 zł/m²193,69 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Najważniejsze parametry - Powierzchnia lokalu: 193,69 m - Ogródek do wyłącznego korzystania: ok. 100 m - 5 miejsc postojowych: nr 29, 30, 31, 32, 33 - Miesięczny czynsz administracyjny: ok. 1.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²187 m² 9 163 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia biuro o pow. 187 m2 przy ul. Stoczniowców w kameralnym budynku z dużym bezpłatnym parkingiem. Lokal dostępny od zaraz! Bez prowizji. - 187 m2 (w tym 80 m2 pokój open space, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Zabłocie,Kraków

75 zł/m²60 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Najważniejsze atuty: autentyczny loft industrialny klimat, nie stylizacja 2 funkcjonalne pomieszczenia (38 m + 14 m) balkon + winda w budynku prestiżowa lokalizacja Zabłocie możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

68,97 zł/m²116 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal 116 m z witryną - serce Podgórza lokal usługowy - Kraków- przy placu bohaterów getta - idealny na showroom, butik lub gabinet i gastronomię bez alko. Biuro nieruchomości ma.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Wadowicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

48 zł/m²160 m² 7 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany w budynku przy ul. Wadowickiej 8a w Krakowie atrakcyjnej lokalizacji zapewniającej wygodny dostęp do infrastruktury miejskiej oraz głównych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

92,31 zł/m²26 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rybitwy / ul. Półłanki/ nowy lokal do wynajęcia Atal - Skwer Harmonia - ul. Półłanki - front - 26m2 - sala sprzedaży, magazynek, korytarz , toaleta Lokal usługowy na parterze, frontowy, z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

60 zł/m²351,60 m² 21 096 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o pow. użytkowej 351,60m 2 i pow. całkowitej 334,02m 2 położony na II piętrze w jednym budynków biurowo-handlowych na Zabłociu. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Wadowicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

26,79 zł/m²112 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Mint Property prezentuje lokal użytkowy do wynajęcia / podnajmu idealny na działalność usługową lub medycznąoferujemy możliwość wynajmu lub podnajmu całości albo części lokalu użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Wadowicka

Stare Podgórze,Kraków

48 zł/m²343 m² 16 464 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

SZUKASZ BIURA OD ZARAZ? NIE MASZ CZASU NA REMONT? TA OFERTA JEST IDEALNA DLA CIEBIE! ul. Wadowicka | Rondo Matecznego | Podgórze| Kraków Do wynajęcia wykończony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²120 m² 11 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem parterowy lokal użytkowy o powierzchni 120 m przy ul. Goszczyńskiego w dzielnicy Podgórze w Krakowie. Lokaizacja Budynek znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 480 zł57,85 m² 14 580,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż w nowym budynku! Lokal: - powierzchnia użytkowa: 57,85 m (całkowita: 62,48 m ) - wysokość to 2,54 m - parter - w nowoczesnym budynku - duża witryna,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

15,53 zł/m²1 000 m² 15 525 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint commercial property (mcp) prezentujeofertę wynajmu lokali biurowych w kompleksie biurowym klasy A w krakowskim Podgórzu. Lokalizacja: lokalizacja w krakowskiej dzielnicy Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²300 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy na wynajem Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o łącznej powierzchni 299 m , z możliwością wynajęcia całości lub wybranej części: parter - 91 m I piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²177,68 m² 15 991 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia narożny lokal użytkowy o powierzchni 177,68 mkw w nowym budynku zlokalizowanym przy ulicy Walerego Sławka. Lokalizacja: sam budynek położony jest w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn z parkingiem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

30 zł/m²117 m² 3 510 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa i biurowa ( Dzielnica Podgórze ) magazyn: - dostępne powierzchnie magazynowe na parterze: 50m, 117, m 275 m i inne - wysokość 7 metrów - temperatura.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł114 m² 8 771,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu dochodowy biznes restauracyjny na sprzedaż w Krakowskim Zabłociu. Masz możliwość nabycia dochodowego i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn z parkingiem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

30 zł/m²250 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa i biurowa ( Dzielnica Podgórze ) magazyn: - dostępne powierzchnie magazynowe na parterze: 100, m 250 m, 300 m, - wysokość 7 metrów - magazyny znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

66,94 zł/m²291,15 m² 19 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesna powierzchnia biurowa 291,15 m2 z parkingiem. Prezentuję do wynajęcia funkcjonalną i w pełni wyposażoną powierzchnię biurową o metrażu 291,15 m2, zlokalizowaną na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Wadowicka

Stare Podgórze,Kraków

50,25 zł/m²199 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Prezentujemy do wynajęcia nowoczesne i gotowe do pracy biuro klasy A położone w południowej części Krakowa w biurowcu Tischnera Office przy skrzyżowaniu ulic Wadowicka / Tischnera.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²216 m² 18 360 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu handlowo / usługowego o powierzchni całkowitej 216m2 zlokalizowanego w Krakowie w dzielnicy Zabłocie przy ulicy Jana Dekerta.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²295 m² 13 570 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal biurowy: - 295 m na piętrze - duża ilość małych pokoi - klimatyzacja - zaplecze socjalne - dostępne miejsca postojowe Opłaty: czynsz: 46 zł netto za m2 lokalu Opłata eksploatacyjna: 19,50.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

109,53 zł/m²291,15 m² 31 890 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowy lokal 291,15 m 2 w biurowcu klasy A zlokalizowanym przy ul. Tishnera w Krakowie. Lokal o powierzchni 275m 2 netto usytuowany jest na I- piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

14,25 €/m²149,73 m² 2 134 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Leach & Lang Property Consultants przedstawia powierzchnię biurową do wynajęcia, zlokalizowaną w nowoczesnym kompleksie biurowym na krakowskim Podgórzu. Lokal biurowy na parterze ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²209 m² 3 971 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia powierzchnie biurowe w kilku wariantach wielkości i pięter - usytuowane w reprezentacyjnym biurowcu przy głównej ulicy Podgórza - Kalwaryjska. Doskonała lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²125 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na wynajem lokal biurowy/usługowy położony w dzielnicy Płaszów w Krakowie. Nieruchomość: lokal biurowy w budynku biurowym, biuro położone na parterze przy drzwiach głównych.

Szczegóły ogłoszenia

69,03 zł/m²115,90 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE USTAWNY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ ORAZ LOKALIZACJĘ BLISKĄ CENTRUM KRAKOWA LOKAL DO WYNAJMU W DZIELNICY STARE PODGÓRZE.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Kosocicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

119,81 zł/m²42 m² 5 032 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Mint Commercial Property zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu handlowo-usłogwego na ul. Kosocickiej 2.Dwupoziomowy lokal z własną, wewnętrzną klatką schodową. Przestrzeń jest.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł73,91 m² 12 582,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal użytkowy 74 m | parter | osiedle fi | ul. Szafrana | podgórze Na sprzedaż nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 74 m , położony na parterze prestiżowej inwestycji Osiedle fi przy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z parkingiem, ul. Ludowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

88,32 zł/m²33,40 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kraków Podgórze ul. Ludowa 33,40 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 33,40 m2 na parterze w dwupiętrowym budynku. Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

64,44 zł/m²45 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia funkcjonalny, świeżo odświeżony lokal o powierzchni 45 m2, położony w przyziemiu domu jednorodzinnego. Lokal jest gotowy do użytkowania od zaraz i doskonale nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²221,20 m² 8 627 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni 221,20 m znajdujący się w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym położonym w Krakowie Lokal: - 1 piętro - 5 pomieszczeń biurowych - 2 węzły sanitarne (damski.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z parkingiem, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

48,62 zł/m²26 m² 1 264 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy położony przy ulicy Wielickiej. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na ostatnim piętrze trzypiętrowego budynku. Jego powierzchnia wynosi 26.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

15,53 zł/m²2 000 m² 31 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

71,99 zł/m²118,07 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy: lokal: - powierzchnia: 118,07 m2 - stan deweloperski - parter - możliwość wykończenia pod własne potrzeby - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Wadowicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

28,57 zł/m²14 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia gabinet fizjoterapeutyczny w nowo otwartym, kameralnym studio treningowo-terapeutycznym. Szukamy fizjoterapeuty, osteopaty lub terapeuty manualnego, który chce pracować w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

21,93 zł/m²488 m² 10 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Kraków - płaszów , blisko węzła bieżanów na autostradzie A4. Lokal biurowy znajdujący się w większym obiekcie magazynowo-biurowym. Wynajmujący.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Kraków, Dzielnica XIII Podgórze