dowolna

Lokale użytkowe Kraków Dzielnica XIV Czyżyny

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

44,99 zł/m²118,97 m² 5 353 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia od 1 maja, lokal biurowy przy ul. Isep w dzielnicy Czyżyny w Krakowie. Lokalizacja tuż obok Elektrociepłowni, w pobliżu Centrum Handlowego M1, dobry dojazd samochodem. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

93,57 zł/m²58,78 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na wynajem - ul. Lema 19, kraków Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 58,78 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji Solaris Park II przy ul. Lema 19.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

110 zł/m²196,48 m² 21 613 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate rei z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu lokalu usługowego w nowoczesnej inwestycji Centralna Vita, realizowanej przez renomowanego dewelopera Develia przy ul. Romana.

Szczegóły ogłoszenia

8 199 000 zł1 501 m² 5 462,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Obiekt biurowo-magazynowy 1 501 m2 na działce 5 638 m2 na sprzedaż Kraków, łęg (czyżyny) Opis nieruchomości: na sprzedaż nowoczesny obiekt biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni użytkowej 1.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

71,75 zł/m²140 m² 10 045 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy możliwość przejęcia w pełni funkcjonującej restauracji sushi, zlokalizowanej przy ul. Galicyjskiej w dynamicznie rozwijającej się części Krakowa, w otoczeniu nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²103,88 m² 11 427 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²73,38 m² 7 338 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 73,38 mkw poło tuż przy ulicy Bolesława Orlińskiego/ na osiedlu Avia. Lokalizacja: budynek położony jest w ścisłym centrum Czyżyn. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²467,57 m² 25 716 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia przestrzeń handlowa z dużymi witrynami w reprezentacyjnym budynku na Czyżynach. Oferowany lokal to dwa poziomy ok. 467m 2 przestronnej powierzchni handlowo- usługowej w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

59,96 zł/m²115 m² 6 895 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 115 m , usytuowany na parterzenowoczesnego budynku.Charakterystyka:open space do własnej aranżacji,duże witryny.

Szczegóły ogłoszenia

91,46 zł/m²82 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Handlowo-Usługowy o powierzchni 82m2, położony na parterze na prężnie rozwijającym się osiedlu Avia na krakowskich Czyżynach. Lokal składa się z sali głównej, która wynosi 73m2.

Szczegóły ogłoszenia

53,03 zł/m²19,50 m² 1 034 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu lokalu użytkowego o powierzchni 19,5 m2 położonego w dzielnicy Czyżyny, przy ul. Centralna. Lokal usytuowany jest na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł48 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Designer Outlet Kraków | Kwiaciarnia 48 m | Gotowy biznes Na sprzedaż funkcjonująca kwiaciarnia o powierzchni 48 m wraz z możliwością przejęcia cesji najmu w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²65,81 m² 3 949 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokale biurowe o powierzchni : - 65,81 m - 3 pokoje z kuchnią i łazienką - 1 piętro - parking w cenie Do wynajęcia również: - 42 m ( 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²150 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa: - w wysokiej klasy biurowcu - możliwość adaptacji pomieszczeń do własnych potrzeb - dostępne powierzchnie biurowe w tym samym budynku: 25m, 50m,.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²70 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal na parterze pod biuro lub usługi : - 70m na parterze - 4 pokoje + kuchnia i łazienka - możliwość adaptacji pomieszczeń do własnych potrzeb - ochrona 24h - ponad 150 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

57,50 zł/m²56 m² 3 220 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia: - lokal na parterze 56 m ( 1 pokój z wodą) - 200 m, 490 m2 na poziomie 1 piętra budynek: - wysokiej klasy budynek biurowo - usługowy - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²266 m² 12 502 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy z parkingiem Kraków Okolice M1 nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia Lokal o powierzchni zlokalizowany 266 m2 zlokalizowany na całym 4 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²660 m² 46 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną przestrzeń biurową zlokalizowaną w nowoczesnym biurowcu przy ul. Sołtysowskiej. Lokal składa się z: przestronnej recepcji typu open space, 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

68,18 zł/m²66 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę najmu lokalu o powierzchni 66m2 przy Al. Jana Pawła II w dzielnicy Czyżyny w Krakowie. Lokalizacja Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

29,63 zł/m²135 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do odstąpienia hala / lokal użytkowy, kraków, ul. Ogłęczyzna 20 Do przejęcia najem hali o powierzchni ok. 135 m , obecnie funkcjonującej jako warsztat samochodowy. Lokal może być również.

Szczegóły ogłoszenia

1 388 000 zł130 m² 10 676,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzchni 130 m , zlokalizowana w sercu osiedla Kościuszkowskiego w krakowskich Czyżynach. Obiekt to wolnostojący budynek z 1970 roku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

71,43 zł/m²105 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kraków os. Dywizjonu 303 lokal Usługowy w świetnej lokalizacji english version below Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 105 m zlokalizowany na os. Dywizjonu 303, w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²93,90 m² 10 329 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

12,15 €/m²554 m² 6 731 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Kasja Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal użytkowy położony w dynamicznie rozwijającej się strefie biznesowej przy ul. Życzkowskiego w krakowskich Czyżynach, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²34 m² 2 278 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokale: - o powierzchni 15 m, 30 m, 34 m - o wysokim standardzie, - klimatyzowany, w kwocie czynszu zawarte są wszystkie opłaty. Miejsca postojowe przed obiektem.

Szczegóły ogłoszenia

45,14 zł/m²327 m² 14 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Polecamy do wynajęcia lokal biurowy 2 - kondygnacyjny na ul.Centralnej o powierzchni 327m2. Pierwsza kondygnacja: 140m2 (5 pomieszczeń biurowych) + łazienka z wc i pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²35 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy o powierzchni 35m2 na ulicy Ciepłowniczej 28 w dzielnicy Łęg: podstawowe informacje: cena za m2: 70 zł/m2 Koszty eksploatacyjne : 17,50.

Szczegóły ogłoszenia

57,50 zł/m²144 m² 8 280 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowo-usługowa na wynajem - ul. Ciepłownicza, kraków Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 143,76 m, zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

117 zł/m²45 m² 5 265 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 45 m , zlokalizowany w inwestycji Centralna Vita w Krakowie. Lokal został przygotowany z myślą o wygodzie prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²57,50 m² 6 325 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²73 m² 7 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²467,57 m² 21 041 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal handlowo-usługowy na wynajem 467,57 m2 Al. Jana Pawła II, kraków, czyżyny Opis nieruchomości: na wynajem oferowany jest przestronny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 467,57 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

33,97 zł/m²765 m² 25 989 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mint Commercial Property prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnej powierzchni komercyjnej.Lokal o łącznej powierzchni 765 m , zlokalizowany w przyziemiu nowoczesnego budynku biurowego, może.

Szczegóły ogłoszenia

58,82 zł/m²272 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem hala o łącznej powierzchni 272 m . Obiekt jest idealnie przystosowany do prowadzenia działalności magazynowej, produkcyjnej, logistycznej lub handlowej. Całość posadowiona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²380 m² 4 750 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal, biuro - Kraków Czyżyny lokal: - o powierzchni 380 m, - na parterze z 2 wejściami - funkcjonalna aranżacja - możliwość skorzystania z umeblowania - duży open space -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Czyżyny,Kraków

49,83 zł/m²470 m² 23 420 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy O powierzchni 470 M2 W nowoczesnym biurowcu Z ochroną I monitoringiem W czyżynach - okolice al. Jana pawła II Lokal położony jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²48 m² 3 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy o powierzchni 48m2 na ulicy Ciepłowniczej 28 w dzielnicy Łęg: podstawowe informacje: cena za m2: 70 zł/m2 Koszty eksploatacyjne : 17,50.

Szczegóły ogłoszenia

4 366 000 zł629,25 m² 6 938,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu usługowego zlokalizowanego w Krakowie na osiedlu II Pułku Lotniczego. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w dzielnicy Czyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²150 m² 1 875 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal, biuro - Kraków Czyżyny lokale: - o różnej powierzchni 50 m, 80 m, 150 m, 200 m, 380 m - funkcjonalna aranżacja - możliwość skorzystania z umeblowania - duży open.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²100 m² 4 800 zł

 

 

 

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Kraków, Dzielnica XIV Czyżyny