Lokal handlowy, ul. Centralna

Centralna, Czyżyny, Kraków, małopolskie

  • 110 zł/m²
  • 104 m²
  • 11 440 zł

Zdjęcie

Dominik Marek

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Centralna

Centralna, Czyżyny, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

110 zł/m²

104 m²

11 440 zł

Lokal handlowy, ul. Centralna

Zaktualizowane: 20 maja 2026

110 zł/m² 104 m² 11 440 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 11 440 zł (110 zł/m²)
  • Dostępny: marzec 2026
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Vistula Estate, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1793/3107/OLW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

LOKAL PARTEROWY 104 M2 | OGRÓDEK | DUŻA WITRYNA

W tej inwestycji dostępne lokale także inne lokale parterowe z witryną o powierzchniach: 75, 94, 104, 145 mkw.

Lokal o powierzchni 104 mkw mieści się w kolejnym etapie bardzo dużej inwestycji mieszkaniowej ulokowanej w krakowskich Czyżynach w okolicach ul. Centralnej. (...)

Agent

Dominik Marek

534 261...

534 261 062

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dominik Marek

534 261...

534 261 062

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: