dowolna

Działki Kraków – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Małopolsce

433 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

433 ogłoszenia

1 799 000 zł1 426 m² 1 261,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

DO sprzedaży działka usługowa znajdująca się W krakowie przy ul. Powstańców oferta tylko W biurze nieruchomości danax Działka usługowa o powierzchni 1426 m2 , o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 286 m² 81,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działka rolna o powierzchni 42,86a położona w miejscowości Kraków przy ul. Zbydniowickiej. W obecnym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona symbolem 5r-rola.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł650 m² 892,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 650 m znajduąca się na ulicy Rączna w Krakowie. Dzielnica Rybitwy.Oferta dostępna tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł3 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania atrakcyjna działka na ulicy Igołomskiej w Krakowie , 30 arów , przy drodze z wjazdem z drogi serwisowej , działka w Planie zagospodarowania mu - mieszkaniowo - usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 800 000 zł9 756 m² 184,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o pow. 97 a zlokalizowana w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Działka posiada prawomocną decyzję wz na kompleks 6 budynków w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł800 m² 623,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka budowlana o pow. 8a , położona w Krakowie, dzielnica Swoszowice, osiedle Wróblowice. (działka do wydzielenia geodezyjnego) Teren delikatnie nachylony w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł3 000 m² 2,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO wynajęcia na Podgórzu: - działka, plac o różnym metrażu - 3000 m, 2000 m, 450 m teren: - ogrodzony, oświetlony, - monitorowany - dostosowany do wjazdu tir-ów i innych ciężkich.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł4 412 m² 567 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kraków - nowa huta - działka Z prawomocnym pozwoleniem na budowę - 10 budynków jednorodzinnych wolnostojących. Do zaoferowania mamy działkę o powierzchni 44,16 ar zlokalizowaną w Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł928 m² 678,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Kraków, mogiła | 928 m | 680 000 zł lokalizacja: działka położona jest w zielonej i spokojnej części Krakowa Mogile, w dzielnicy Nowa Huta.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł3 916 m² 98,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w malowniczej i spokojnej części Krakowa Wróżenicach, przy ul. Wróżenickiej 82. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł2 829 m² 125,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 28 arów w Krakowie - Nowej Hucie Przedmiotem oferty jest działka o nr 305 położona w obrębie nh-22 - rejon Ruszczy. Działka o powierzchni 2829 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł704 m² 994,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna, widokowa działka budowlana - Skotniki, ul. Karcza | 7,04 ar + udział w drodze | Pozwolenie na budowę | Media | Ostatnia linia zabudowy Przedstawiamy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

3 780 000 zł1 491 m² 2 535 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana piaski wielkie!bezpośrednie sąsiedztwo Szpitala Uniwersyteckiego, wydziału Farmacji uj i akademików uj, galerii Mozaika. Teren przeznaczony w studium pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

2 544 750 zł10 179 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje działkę budowlaną położoną we wschodniej części Krakowa przy ul. Narcyza Wiatora. Parametry działki : powierzchnia 1,0179 ha kształt: zbliżony do prostokąta przybliżone.

Szczegóły ogłoszenia

754 800 zł1 258 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

lekko pochyła, przy drodze; media/instalacje: gaz, kanalizacja, prąd, woda; otoczenie: niska zabudowa, zabudowa jednorodzinna; dojazd: droga gminna, droga asfaltowa; wymiary: 22x57m; proponujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 704 m² 113,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 37 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 52/2 położona w obrębie nh-22 , obejmującym rejon Ruszczy.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł640 m² 445,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna 6,4 arowa działka położona w rejonie Rajsko, kraków Działka w kształcie prostokąta o szerokości 20m. Jest lekko nachylona w kierunku południowo-wschodnim,.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 000 zł1 222 m² 5 973,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę 1222m2 | ul. Siewna | Krowodrza / Prądnik Biały | Kraków Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 1222 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 191 800 zł888 m² 1 342,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ekskluzywna oferta działki budowlanej W zielonej części bronowic małych Zielona lokalizacja Krakowa | Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Tetmajera | Kameralne otoczenie | Wysoki standard okolicy *****.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł300 m² 5 812,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z budynkiem położona przy ul. Wapiennik w Krakowie. Do działki prowadzi droga z kostki brukowej, otoczenie bloków mieszkalnych. Numer działki: 49/10 Obręb: k-49.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł5 950 m² 26,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka rolna o powierzchni 59,5 a położona na obrzeżach Krakowa, w Kościelnikach. Nieruchomość w kształcie prostokąta o szerokości około 38 m,.

Szczegóły ogłoszenia

4 243 900 zł2 738 m² 1 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 27,38 ara zlokalizowana przy ul. Łużyckiej. Działka w drugiej linii zabudowy, w otoczeniu nowe domy jednorodzinne Działki o numerach 94/70, 94/71,.

Szczegóły ogłoszenia

1 127 000 zł980 m² 1 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Emmerson oferuje: atrakcyjna działka położona w Krakowie w dzielnicy Dębniki -skotniki, obręb 40 Skotniki Południe pomiędzy ulicą Dobrowolskiego i Grzegorzewską, otoczenie nowych,.

Szczegóły ogłoszenia

11 990 000 zł2 335 m² 5 134,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy , ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną usługowową w bezpośrednim sąsiedztwie Tauron Areny. Idealna działka inwestycyjna: akademik /.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł8 352 m² 119,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 83 arów w Krakowie - Nowej Hucie Przedmiotem oferty jest działka o nr 301/2 położona w obrębie nh-22 - rejon Ruszczy. Działka o powierzchni 8352.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł5 536 m² 85,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 55 arów w Krakowie - Nowej Hucie Przedmiotem oferty jest działka o nr 298/2 położona w obrębie nh-22 - rejon Ruszczy. Działka o powierzchni 5536.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł2 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Krakowie dzielnica Swoszowice, przy ulicy Kolejarzy. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł12,84 m² 85 669,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-usługowa o powierzchni 12,84 ar, położona w Krakowie przy ul. Dożynkowej. - lokalizacja: działka znajduje się w spokojnej, rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł6 255 m² 831,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezprowizyjna dla klienta kupującego! zapraszamy na zapoznanie się Z ofertą sprzedaży działki położonej W opatkowicach W okolicach ul. Taklińskiego powierzchnia działki 6255 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł7 138 m² 308,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kurdwanów - ulica cechowa Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość składającą się z kilku działek ewidencyjnych o powierzchni 7138 m2, leżącą w Krakowie pomiędzy ulicą Cechową.

Szczegóły ogłoszenia

646 674 zł7 266 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ponad 70 arowa w obecnym planie rolna. W najbliższym sasiedztwie tereny rolne, w dalszym zabudowa jednorodzinna. Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo. Pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł5 828 m² 840,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

|R| Property przedstawia Państwu działkę na sprzedaż znajdującą się w Opatkowicach. Lokalizacja: nieruchomość ta ma doskonałą lokalizację. Znajduje się w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł2 258 m² 885,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna budowlana działka przy ul. Leona Petrażyckiego w Krakowie! Działka położona jest w urokliwym miejscu cichym miejscu z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

306 000 zł1 279 m² 239 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam Działkę rolno-budowlaną o powierzchni 1279 m2 przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dla przedmiotowej nieruchomości została wydana decyzja o Warunkach Zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł800 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego O bardzo nowoczesnej bryle, z garażem podziemnym O powierzchni 400 m kw przeznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł1 487 m² 4 035 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Czyżyny al. Jana pawła II ok. 15 ar zgodnie planem zagospodarowania przestrzennego tereny zabudowy usługowej z przeznaczeniem pod usługi między innymi pod akademik, hotel, biurowiec. wskaźnik.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł711 m² 2 109,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property prezentuje na spzedaż działkę inwestycyjną z przeznaczeniem na budynek biurowy, handlowy, siedzibę firmy.Powierzchnia działki 711m2. Dojazd do działki - służebność droga.

Szczegóły ogłoszenia

17 509 500 zł11 673 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Stan otoczenia nieruchomości Działki znajdują się w północno-zachodniej części miasta Krakowa, w dzielnicy Krowodrza (dzielnica adm. Prądnik Biały, osiedle Bronowice Wielkie - Tonie), przy.

Szczegóły ogłoszenia

250 080 zł4 168 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow. 41 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 46 położona w obrębie nh-22 , obejmującym rejon Ruszczy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł2 600 m² 76,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| przedmiotem sprzedaży jest działka zlokalizowana w Sidzinie. Działka oznaczona symbolem R w mpzp (rolna). Powierzchnia - 26 a. Media w odległości ok. 50 m. Brak drogi dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł3 683 m² 162,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki w Sidzinie, kraków - 3683 m z możliwością zabudowy bliźniaczej Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 3683 m , położona.