dowolna

Domy umeblowane Kraków - Oferty sprzedaży i wynajmu

246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

246 ogłoszeń

3 399 000 zł250 m² 13 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 548 m²

Oferta sprzedaży pięknej, okazałej rezydencji o powierzchni 194,5m2 położonej na wspaniale zagospodarowanej działce o powierzchni 2548m2 Dom składa się z: piwnica: - 2 garaże na 3 samochody.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł257,20 m² 12 636,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:114 m²

Oferta inwestycyjna. Stopa zwrotu 7,86%. Budynek o powierzchni 257,20m2, działka 2,64 ara, okolice ul. Pilotów. Składa się z 16 mieszkań jednopokojowych w pełni wykończonych.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł344 m² 7 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Dom wolnostojący, 6 -7 pokoi, działka 1156m2, bronowice/prądnik Biały Jeśli szukasz bezpiecznego i spokojnego miejsca dla swojej rodziny, a Twoje poszukiwania koncentrują się na północnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł230 m² 9 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, klimatyczny 6-pokojowy bliźniak z ogródkiem o powierzchni 5 arów na sprzedaż , zlokalizowany na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 500 000 zł250 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie sprzedaży wolnostojący dom w centrum Ruczaju, z lokalem gastronomicznym na parterze. Na powierzchnię ok. 250 m2 składa się znajdujące się na poddaszu 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł355 m² 56,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę domu do wynajęcia w pięknej malowniczej lokalizacji na krakowskich Bielanach o łącznej powierzchni 355m2 przy ulicy Zaogrodzie w Krakowie. Opis: do.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł360 m² 24,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szukasz przestronnego, komfortowego domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę. Prime Property oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł263,42 m² 6 639,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:451 m²

Tylko U nas! Prezentujemy Państwu dom wolnostojący po generalnym remoncie w 2016 roku, zaaranżowany na lokale biurowe. Nieruchomość - o doskonałym potencjale inwestycyjnym- gotowe lokale.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł239,71 m² 5 381,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni całkowitej 239,71 m2, położony na 4,7-arowej działce w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

2 359 000 zł170,30 m² 13 852,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:276 m²

English below Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i zielonej części Krakowa - przy ul. Brogi. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł270 m² 64,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na wynajem, piękny dom w zabudowie bliźniaczej w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł400 m² 8 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 310 m²

Na sprzedaż - wyjątkowy dom jednorodzinny w Starym Bieżanowie, ul. Kameliowa, kraków Oferujemy do sprzedaży komfortowy, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 315 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł260 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu dom z wydzielonymi 4 niezależnymi mieszkaniami. Lokalizacja: podgórze Duchackie - Wola Duchacka - ul. Nowosądecka! cała.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł456,20 m² 7 233,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY TRZYKONDYGNACYJNY DOM WYKOŃCZONY.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł286 m² 8 741,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mint Property ma przyjemność zaprezentowac dom na sprzedaż na Woli Justowskiej przy ul. Królowej Jadwigi. Dom o pow. 286 m2 znajduje się na działce o pow. 3 ar, posiada 3 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł150 m² 52,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom z ogrodem niedaleko Wisły w dzielnicy Zwierzyniec [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

3 890 000 zł258 m² 15 077,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:506 m²

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż wyjątkową rezydencję o powierzchni 258 m przy ul. Halczyna w Bronowicach. Dom wolnostojący z 1953 roku (lata 60.) budowany z cegły, po.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom na noclegi dla pracowników. Prezentujemy w ofercie wynajmu dom na dużej działce w Nowej Hucie blisko Przylasku Rusieckiego na ul. Siejówka. W ręce najemców zostaje oddany dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł180 m² 10 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:650 m²

Kraków Podgórze Duchackie, dom 180m2 w zabudowie bliźniaczej ( częściowo po remoncie) położony na działce 650 m2 Rozkład pomieszczeń: piwnica -( pokój,kuchnia,łazienka,przedpokój) 70m2 -1/2.

Szczegóły ogłoszenia

5 750 000 zł371,26 m² 15 487,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 940 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowej, nowoczesnej willi jednorodzinnej, położonej w miejscowości Będkowice. Budynek Prezentowana nieruchomość to nowo wybudowana,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł300 m² 6 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:754 m²

Dom z widokiem, ogrodem i duszą cisza w otulinie parku, 15 minut od centrum Krakowa Cześć z tej strony Michał Drożdż z homfi, mam przyjemność zaprezentować nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 999 zł240 m² 25 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Wyjątkowa nieruchomość u podnóża Kamedułów dom 240 m na działce 25 arów w bardzo bliskiej okolicy Wisły! Cena jest do negocjacji. Masz pytania? Zadzwoń chętnie rozwieję wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł174 m² 45,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący z dużą działką Kraków, ul. Pasternik [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Na wynajem, przestronny dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł152,50 m² 11 770,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:384 m²

Funkcjonalny Dom w Zabudowie Bliźniaczej Cicha, a Zarazem Doskonale Skomunikowana Lokalizacja! lokalizacja: dom znajduje się w lokalizacji, która będzie idealnym miejscem dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 000 zł630 m² 10 794 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:911 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość w Krakowie - Zwierzyniec, ul. Jesionowa nieruchomość Prezentowana nieruchomość to kamienica z 1928 roku, niegdyś znana jako Willa "szarotka",.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł417,20 m² 8 029,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:6 m²

Przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni ok. 450 m , wybudowany w 2004 roku, idealny dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł400 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:432 m²

Tylko w naszym biurze znajdziecie Państwo tę ofertę. Sprzedamy duży dom w Łagiewnikach, ul. Sucha. Spokojna okolica w rejonie Borku Fałęckiego i Łagiewnik , a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł228,50 m² 15 312,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:707 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący, podpiwniczony, z zapleczem usługowym położony w Krakowie w dzielnicy Prądnik Biały. Projekt domu został przygotowany indywidualnie, na.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł160 m² 43,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Z przyjemnością prezentuje na wynajem wyjątkowy dom z zadbanym ogrodem w Krakowie, dostępny od września. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ulicy Aleksandry, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł280 m² 51,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Posh Property oferuje do wynajęcia wyjątkowo komfortowy dom o powierzchni 280 m , położony w spokojnej części Kraków Opatkowice. Nieruchomość usytuowana jest na przestronnej, 20-arowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł800 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:760 m²

Kraków Łagiewniki os. Cegielniana Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna dom wolnostojący wybudowany w latach 80 położony w dzielnicy Łagiewniki o aktualnej powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 zł200 m² 41,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mint Property prezentuje na wynajem luksusowy dom położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych. Dom bliźniak, po generalnym remoncie w 2012 roku z materiałów najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Pl/ua Wynajmę dom w zabudowie bliźniaczej w Krakowie! - Powierzchnia: 160 m - Ogródek + Wiata na samochód - Fotowoltaika 5kwp duże oszczędności na prądzie! - Cena: 8000 pln + media wg.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł220 m² 15 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:846 m²

Dom nad zalewem Bagry pierwsza linia brzegowa! Kraków, podgórze (płaszów) ul. Kacza Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje wyjątkowy dom na sprzedaż położony bezpośrednio przy zalewie Bagry.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł263 m² 49,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nietuzinkowy dom na wynajem z przestronnym i zadbanym ogrodem na Woli Justowskiej [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł294,41 m² 18 681,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Luksusowa Rezydencja w Sercu Zwierzyńca - Nowoczesność, natura i Prestiż przy Lesie Wolskim. Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikatową nieruchomość klasy Premium, która.