dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Śródmieście!!!

241 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

241 ogłoszeń

842 400 zł42,12 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie W kamienicy na starym mieście Idealny pod adaptację na mieszkanie lub biuro | Doskonała lokalizacja | Reprezentacyjna kamienica ***** rozkład pomieszczeń: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł24 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje kawalerkę z widokiem na zieleń! Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 24m2 zlokalizowane jest na II piętrze IV-piętrowego budynku bez windy przy ul. Ugorek -.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 51m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji przy ul. Wita Stwosza. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł61 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[eng Below] dostepne od zaraz! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wykończony w wysokim standardzie z dbałością o szczegóły 3-pokojowy apartament położony w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 330 780 zł57,86 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 57.86 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek C. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł50,98 m² 29 403,69 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tu mieszkasz w rytmie miasta i nadwiślańskich spacerów. Wiślane Tarasy 2.0 to nowoczesna, rozpoznawalna architektura, zielone dziedzińce i prywatność, którą czuć już od wejścia na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł52,50 m² 19 028,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez pcc. Wysoka stopa zwrotu! vavelia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu w nowo powstałej, prestiżowej inwestycji z 2022 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

875 420 zł33,80 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

WYJĄTKOWA OFERTA W SERCU MIASTA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY.

Szczegóły ogłoszenia

1 703 475 zł75,70 m² 22 502,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy z bardzo dobrą ekspozycją, położony w parterze budynku przy ul. Wita Stwosza w Krakowie. Bezpośrednie wejście od strony ulicy oraz duże.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł230 m² 9 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:679 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu do sprzedaży położonego blisko centrum w świetnej lokalizacji ze znakomitym potencjałem aranżacyjnym i inwestycyjnym. Bez prowizji ze strony.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Brak czynszu administracyjnego! Śródmieście, ul. Rakowicka, 1 pok. mieszkanie, zadbane, czyste, jasne, nowa łazienka. W rejonie ul. Prandoty, prażmowskiego. W pobliżu Dworzec, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Z przyjemnością prezentujemy jasne mieszkanie na wynajem przy Al. 29 Listopada 191 w Krakowie. Nieruchomość: pow. 49m2 Salon z wyjściem na balkon Oddzielna jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 999 zł38 m² 19 736,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 38m2 zlokalizowane w inwestycji Mogilska Młyny. Lokal jest gotowy do odbioru! Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

1 220 000 zł79,79 m² 15 290,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prime Investment Opportunity | Rakowicka Street | Dual Unit Asset | Kraków cbd Off-market | Income-generating asset in prime central location Pakiet 2 lokali inwestycyjnych | ul. Rakowicka | gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z garażem

Śródmieście,Kraków

1 850 000 zł117 m² 15 811,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa przestrzeń w samym sercu Krakowa idealna dla tych, którzy cenią komfort, prestiż i funkcjonalność. Doskonała na kancelarie, gabinety, studio jogi czy show room. Szukasz przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 165 200 zł48,55 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania o powierzchni 48,55m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "novum 4". Lokalizacja: lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł101 m² 74,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Wawelium oferuje do wynajęcia elegancki apartament o powierzchni 100 m , zlokalizowany w prestiżowej części centrum Krakowa. Nieruchomość łączy komfort wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

245 280 zł17,52 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż kawalerka w stanie deweloperskim Śródmieście / Grzegórzki, kraków Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 15,64 m , położoną w atrakcyjnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 38 m przy ul. Józefa Dietla na Starym Mieście. Lokalizacja Kamienica jest zlokalizowana przy ul. Józefa Dietla -.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł106,13 m² 15 641,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Zachęcam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego dwustronnego mieszkania z trzema balkonami, znajdującego się w przy ul. Długiej / Nowy Kleparz. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z aneksem

Śródmieście,Kraków

889 000 zł34,98 m² 25 414,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 1 pokojowe (możliwość 2-pokoje) 34.98m z balkonem w sercu Krakowa inwestycja WITA STWOSZA. Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w centrum miasta? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł44,31 m² 15 526,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MB Estates prezentuje na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie w cichej części miasta gotowe, aby stworzyć tu własny, wymarzony klimat! Lokal został zaprojektowany tak, by zapewniać wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł29 m² 17 206,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł129 m² 93,02 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament z 3 sypialniami obok wawelumint property prezentuje Państwu nowoczesny apartament o powierzchni 129 m2,. Składa się on z:3 oddzielnych sypialni,przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

762 100 zł36,64 m² 20 799,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal użytkowy W reprezentacyjnej kamienicy na starym mieście Frontowa witryna | Doskonała ekspozycja | Idealny pod gastronomię lub usługi | Pewna inwestycja ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł43,10 m² 17 981,44 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 43,10 m , położone na dziewiątym piętrze budynku z lat 60-tych (cegła), zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł30 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WYNAJEM - MIESZKANIE NA WYŁĄCZNOŚĆ WYJĄTKOWA OFERTA - USTAWNE MIESZKANIE 1 POKOJOWE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł87 m² 6 321,84 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W UNIKATOWEJ KAMIENICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 zł57 m² 74,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, 3 pokojowe mieszkanie, w ekskluzywnej inwestycji "kamienica Nova" przy ul. Prochowej. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 56 m2 jest położone na 1 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 50 m2 w prestiżowej inwestycji "browar Lubicz" położonej przy ulicy Lubicz. Lokalizacja Mieszkańcy inwestycji Browar Lubicz mogą.

Szczegóły ogłoszenia

1 301 850 zł57,86 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

939 750 zł47 m² 19 994,68 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do wynajęcia od zaraz komfortowe, stylowe mieszkanie o charakterze retro, położone przy ul. Prandoty, w jednej z najlepiej skomunikowanych części Krakowa. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł52 m² 19 134,62 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m znajdujące się w północnej części Krakowa - blisko centrum miasta - ul. Powstańców 34a.

Szczegóły ogłoszenia

902 000 zł32,80 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferujemy eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji steam park firmy Bryksy, przy ul. Rakowickiej w samym sercu Krakowa. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Kraków

1 340 500 zł76,60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1898

Zamieszkaj W kamienicy! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zabytkowej kamienicy w centrum Krakowa. Lokalizacja: stare miasto to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł50,01 m² 21 975,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 50,01 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Osiedle 29 Aleja wybudowana przez znanego dewelopera Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł30,14 m² 23 888,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Emmerson oferuje: ekskluzywne apartamenty, wyjątkowy design, rewelacyjne położenie inwestycji łączą w sobie naturę z najnowszymi rozwiązaniami architektonicznymi. Lokalizacja: położenie.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²37 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia od już lokal usługowy w stanie deweloperskim do wykończenia pod dane usługi mieszczący się w świeżo wykończonym budynku o wyższym.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł108 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, trzypokojowe, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 108m2 zlokalizowane, tuż obok Ronda Mogilskiego przy ulicy Kieleckiej. Nieruchomość z dwoma oddzielnymi sypialniami,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł31 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się w apartamentowcu przy ulicy Rakowickiej, mieszkanie o pow. 31 m2 składające się z:aneks kuchennysalon.