dowolna

Mieszkania Kraków Aleja 29 Listopada

91 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

91 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

415 000 zł32 m² 12 968,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MB Estates ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 32 m2 mieszące się w Krakowie przy Al. 29 Listopada. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł52 m² 17 307,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kraków, stare Miasto al. 29 Listopada 39 Oferujemy do sprzedaży 3- pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu przy Al. 29 listopada.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł49,68 m² 17 069,24 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferujemy do sprzedania ustawne, przytulne trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem znajdujące się przy al. 29 Listopada. Mieszkanie usytuowanie jest na 8-piętrze w bloku z 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Teraz nowa, niższa cena! Przestronny apartament! Poszukiwana lokalizacja! Teraz nowa, niższa cena! Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie, w bardzo dobrej, promocyjnej cenie, w atrakcyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować eleganckie, dwupokojowe mieszkanie, położone w świetnej lokalizacji w inwestycji Vermelo. Mieszkanie znajduje się na ósmym piętrze a jego.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł75 m² 11 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Livinder ma przyjemność zaoferować na sprzedaż przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowane w doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 148 zł47,50 m² 15 561,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 797 zł36,77 m² 17 264 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia od maja lub czerwca, w pełni wyposażone przytulne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w cichej, doskonale skomunikowanej lokalizacji przy ul. al. 29 Listopada 191 (os.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 713 690 zł103,86 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3-pokojowe mieszkanie 64,92 m | Górka Narodowa | pętla tramwajowa | loggia 11 m | widok na Tatry | klimatyzacja | al. 29 Listopada 201 Mieszkanie gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 384 zł56,15 m² 14 664 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł75 m² 11 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe z piwnicą 40m2 al. 29 Listopada, prądnik Czerwony Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75 m2 przy al. 29 Listopada w dzielnicy Prądnik Czerwony.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł60 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z osobną jasną kuchnią, po generalnym remoncie. Mieszkanie gustownie wykończone, umeblowane i wyposażone. Pomieszczenia przestronne, jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 znajdujące się przy ul. 29 Listopada w bliskiej odległości ul. Prandoty. Nieruchomość położona jest na 5 piętrze mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Z przyjemnością prezentujemy jasne mieszkanie na wynajem przy Al. 29 Listopada 191 w Krakowie. Nieruchomość: pow. 49m2 Salon z wyjściem na balkon Oddzielna jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

849 500 zł56,72 m² 14 977,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem 14,5 m - al. 29 Listopada | miejsce parkingowe lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy al. 29 Listopada 201 w Krakowie - ogromnym atutem lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 lipca! Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 przy ulicy Biskupa Jana Prandoty. Mieszkanie Salon z aneksem kuchennym Sypialnia Łazienka Balkon świetna.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł75 m² 11 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , położone w świetnie skomunikowanej części Krakowa - al. 29 Listopada (prądnik Czerwony / okolice Starego Miasta).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 030 543 zł69,67 m² 14 791,78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

1 024 442 zł69,66 m² 14 706,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 904 zł60,62 m² 13 673,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 157 zł35,45 m² 17 860,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 850 zł48,96 m² 15 335,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 207 zł35,26 m² 18 638,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 840 zł50,12 m² 14 861,13 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prądnik Biały Mieszkania w stanie deweloperskim Do sprzedania mieszkanie 1,2,3,4-pokojowe w stanie deweloperskim położone na nowym osiedlu Górka Narodowa, wszystkie mieszkania posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 840 zł50,12 m² 14 861,13 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Górka narodowa - nowoczesne osiedle mieszkaniowe, spokojna okolica - V etap. Prezentowana oferta zlokalizowana jest w północnym rejonie Krakowa, w zielonej i przestrzennej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[english below] Do wynajęcia świeżo odmalowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m przy ulicy Al. 29 Listopada 193C w Krakowie (banacha / meiera). Mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 265 zł50,15 m² 14 621,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 750 zł67,50 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 207 zł35,26 m² 18 638,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 693 zł35,25 m² 18 317,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 549 zł35,44 m² 17 876,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie przy Al. 29 Listopada lokalizacja Inwestycja Vermelo znajduje się przy Alei 29 Listopada. Świetnie rozwinięta infrastruktura komunikacyjna pozwala na dojazd w każdą część.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 029 zł50,20 m² 14 861,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł64 m² 12 968,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kraków Górka Narodowa, prądnik Biały, aleja 29 listopada Proponujemy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni 64 m2 położone na czwartym piętrze w siedmiopiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł19,10 m² 17 015,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

MB Estates ma przyjemność zaprezentować jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 19,1 m2 mieszące się w Krakowie na Al. 29 Listopada. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 740 zł48,96 m² 15 946,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

AL.29 LISTOPADA/ PRĄDNIK CZERWONY/ OLSZA II 2 pokojowe / 48m2 / APARTAMENTOWIEC VERMELO plus miejsce postojowe w garażu KB Nieruchomości oferuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o pow.48m2.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Aleja 29 Listopada