dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 603 ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie to idealna propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń i bliskość natury. Lokal położony jest na 1. piętrze, w kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 996 500 zł110 m² 18 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowy apartament z piwnicą znajdujący się na trzecim piętrze w kamienicy w centrum Krakowa - świetna lokalizacja przy Starym Mieście -.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł53,70 m² 17 132,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

! oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? Idealna propozycja dla wymagającej pary, rodziny z dzieckiem, lub osób ceniących nowoczesność, komfort i technologię.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł67 m² 22 985,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje prezentuje na sprzedaż przestronne dwa niezależne pokoje z łazienkami , antresolami i aneksami kuchennymi na ulicy Krowoderskiej w odnowionej kamienicy.Faktura.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 299 000 zł83 m² 15 651 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1955

Oferujemy do sprzedaży przestronne, 6-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Krakowa przy ul. Rzeźniczej w dzielnicy Grzegórzki. Nieruchomość o powierzchni 83 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł53 m² 13 208 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego, dwustronnego mieszkania w dzielnicy Bieńczyce. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 418 zł42,78 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł34,59 m² 19 514,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja! 1 pokojowe W kamienicy Z windą! pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Siemiradzkiego, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 364 501 zł100,46 m² 13 582,53 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 420 000 zł2 137 m² 1 132,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Fenig-Home oferuje na sprzedaż atrakcyjną i rzadko dostępną w okolicy działkę budowlaną o powierzchni 21,37 arów, położoną w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 520 000 zł143,48 m² 9 964,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Na sprzedaż nowy, przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej inwestycji "domy na Zielonym Uroczysku" tylko 4 budynki, bez dużego osiedla wokół. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 908 zł68,45 m² 12 285 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Brak Prowizji oraz pcc! Cena Promocyjna mieszkanie objęte rządowym programem - kredyt bez wkładu własnego - Z dopłatami! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 101c - pow. 68,45 m kw, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł24 m² 20 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalarkę w ścisłym centrum Krakówa - Aleja Pokoju! W skład kawalerki wchodzi : - pokój który przez swój kształt kwadratu jest bardzo ustawny. We wnękach.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł81 m² 21 604,94 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować 80 metrowy apartament z ogromnym tarasem blisko 70 m2 na sprzedaż w kameralnym budynku położonym przy ulicy Lema z widokiem na Tauron Arenę. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 960 zł52,92 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska Kraków- bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 000 zł39 m² 15 743,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

17/19 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży duże 2 pokojowe mieszkanie 38,73 m2 w kameralnej zabudowie - inteligentne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł48,18 m² 21 793,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1801

Sprzedam gustownie wykończone, 2-pok mieszkanie (2 niezależne pokoje) w bliskim sąsiedztwie Placu Nowego. Możesz kupić działający biznes Do sprzedania mam przyjemność zaprezentować przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

767 200 zł47,95 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,95 m2 z ogródkiem o powierzchni 38 m2 w inwestycji "kameralna Koszykarska" na Płaszowie z terminem oddania na.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł56,40 m² 19 858,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji Krakowa przy ul. Bosackiej, tuż obok Parku Strzeleckiego i Dworca Głównego. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł40,11 m² 28 671,15 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Apartamenty Novum | ul.Rakowicka LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest przy ul. Rakowickiej, w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł82,77 m² 13 893,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 37 m2 do 129 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł39,40 m² 16 725,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

1 pokojowe Z oddzielną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Cieszyńskiej, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

833 128 zł55,44 m² 15 027,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rodzinne 3 pokoje z dwoma balkonami - Kraków, piaski Nowe Planowane przekazanie kluczy: kwiecień 2026 Nowoczesne, funkcjonalne i pełne światła mieszkanie o powierzchni 55,44 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł40,62 m² 20 187,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zamieszkaj wygodnie! 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem na monitorowanym osiedlu w Bieńczycach Szukasz nowoczesnego mieszkania z ogrodem w spokojnej, a jednocześnie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 928 zł54 m² 16 498,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania 2-4 pokojowe zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł100 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - LOFT - OPEN SPACE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ MIESZKANIE DO.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 708 080 zł142,34 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Parkowe Kliny, kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w prestiżowej inwestycji usytuowanej w malowniczej okolicy Osiedla Kliny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 760 zł59,73 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 657 613 zł150 m² 17 717,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:388 m²

Segment na sprzedaż Bez pcc I prowizji | W ofercie dostępne także inne domy Nowoczesny dom w prestiżowej lokalizacji Oferujemy na sprzedaż dom w inwestycji od renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł42,60 m² 22 300,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,60 m2 w centrum Krakowa przy ul. Józefa Dietla. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym pietrze w budynku trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł66,30 m² 16 591 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Grzegórzki , al. Pokoju , około 70 M2 z klimatyzacją. Dwa niezależne pokoje i trzeci z otwartą kuchnią, łazienka, toaleta przedpokój, balkon, piwnica Na podłogach w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Kraków ul. Radzikowskiego | 50 m2 english version below Lokalizacja: kraków, bronowice, ul. Radzikowskiego Cena: 695 000 zł Powierzchnia: 50 m Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł70 m² 9 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowa niższa cena! możliwość zamiany na dom W miejscowości kłaj lub W bardzo bliskich okolicach! brak prowizji od kupującego! Na sprzedaż dom z potencjałem położony w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł230 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta tylko w Morestate Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu biurowego/użytkowego o powierzchni całkowitej 230m2 zlokalizowanego w Krakowie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

984 820 zł60,05 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

784 000 zł56 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferta bezpośrednio od właściciela, bez prowizji. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56 m2 w budynku z 1999 r. położone przy ul. Turniejowej. Budynek trzypiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,30 m z loggią 8,93 m , położone na 7. piętrze. Bona ekopark. Bez prowizji Rozkład mieszkania: pokój z aneksem kuchennym:.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 704 m² 113,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 37 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 52/2 położona w obrębie nh-22 , obejmującym rejon Ruszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł48,72 m² 17 015,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje z dużym balkonem na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł54 m² 20 185,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Below you ll find this offer also in English, spanish and Portuguese. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze kamienicy z początku XX wieku zaledwie kilka minut spacerem od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł57,50 m² 12 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ul. Teligi. 3 pokojowe mieszkanie - 57,50 m 2 , z loggią. Dwustronne, funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie, na 1 piętrze, 4-piętrowego budynku po termomodernizacji. Składa się z pokoju.