dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 604 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 604 ogłoszenia

1 270 000 zł71 m² 17 887,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1887

Na sprzedaż lokal parterowy w świetnej lokalizacji -ul. Lwowska english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 730 zł52,74 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 188 023 zł71,46 m² 16 625,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł61,98 m² 14 020,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania jasne i przestronne mieszkanie w południowej części Krakowa - Opatkowice - przy ul. Macieja Dębskiego. Lokalizacja: doskonała lokalizacja blisko dk7, zakopiańskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

545 900 zł41,05 m² 13 298,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

B3-m2 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie 41,05 m2 + ogródek 39,40 m2 w zielonych okolicach Nowej Huty. Miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

3 933 916 zł122,05 m² 32 232 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Unikatowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 868 209 zł92,03 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokoje | 92 m | balkon 10 m | gotowe | bez pcc | Park Lotników Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 92,03 m z dużym balkonem, położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc bez prowizji W ofercie mieszkania od 26 m2 - 90 m2 doradztwo kredytowe termin zakończenia inwestycji - III kwartał 2025 Biuro Nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prawie pół hektara zlokalizowana w pobliżu ul. Białoprądnickiej miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. o podstawowym przeznaczeniu pod terenowe urządzenia sportowe. W zakresie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 400 zł50,40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe 3 pokoje przy zalewie nowohuckim stan deweloperski Prezentujemy nowoczesne mieszkanie położone w Nowej Hucie tuż obok Zalewu Nowohuckiego. Mieszkanie charakteryzuje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 193 210 zł226,66 m² 18 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:826 m²

Luksusowe wille W prestiżowej inwestycji Nowoczesna architektura | Zamknięte osiedle | Tylko 5 willi | Ponad 3-metrowa wysokość pomieszczeń | Aluminiowe panoramiczne przeszklenia | Najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł39 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, , funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , znajdujące się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ulicy Jerzmanowskiego.W.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 200 zł56,48 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jako partner Inwestora oferujemy do sprzedaży 3 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 56,48 m2, z miejscem postojowym w cenie od 60 000 zł. Apartament: mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 056 264 zł206 m² 24 544,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

WYJĄTKOWA OFERTA W NIEZWYKLE ATRAKCYJNEJ OKOLICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 196 zł26,33 m² 14 819,44 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł71,39 m² 18 910,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Premium Estates przedstawia komfortowe mieszkanie na spokojnej ulicy Strycharska, kraków. Zapraszam! lokalizacja: dogodna lokalizacja - w pobliżu centra handlowe (M1 i Galeria Kazimierz), akademia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 030 989 zł45,42 m² 22 699 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł4 000 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować działkę usługową z pozwoleniem na budowę w Krakowie: rybitwy.Działka z pozwoleniem na budowę przy ul. Rybitwy, podgórze.Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania o powierzchni 51,1 m , usytuowanego na 1 piętrze w budynku czteropiętrowym, przy ul. Stojałowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 60 m | balkon | Prądnik Biały | 0% prowizji | miejsce postojowe gratis Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,04 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł26,61 m² 13 115,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe mieszkanie z balkonem w nowej w kameralnej inwestycji idealne na start dla singla, studenta lub pary, dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do Centrum tylko 20 min -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,51 m² 7 319,76 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

SUTERENA ZE STATUSEM LOKALU MIESZKALNEGO NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł160 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1909

Przestronny, 4 - pokojowy apartament w centrum Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us Piękny, przestronny, dwupoziomowy apartament zlokalizowany w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł1 013 m² 2 466,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka usługowa o pow. 10,13 ar w Krakowie Wola Justowska. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania teren przeznaczony pod usługi w zakresie hotelarstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 118 364 zł55,64 m² 20 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa - Wyjątkowa inwestycja willi miejskich - klucze do odbioru! zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 016 226 zł66,42 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania miejsce postojowe w garażu podziemnym budynku przy ul. Frycza - Modrzewskiego. Do miejsca przynależy komórka lokatorska (box) o powierzchni około 7m2 w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł394 m² 6 345,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wielofunkcyjny dom o powierzchni całkowitej 395 m , położony w spokojnej i zielonej części Krakowa Swoszowice, na działce o powierzchni 11 arów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

WYJĄTKOWA OFERTA - LOKAL NIEMIESZKALNY PRZY PLANTACH KRAKOWSKICH NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 484 zł25,38 m² 18 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł135,48 m² 14 762,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z dwoma miejscami parkingowymi w południowo-wschodniej części Krakowa [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 915 zł25,31 m² 19 080 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta od dewelopera inwestycja: nieruchomość to nowoczesny, wielofunkcyjny budynek w Krakowie, przy rogu ul. Alfreda Dauna i ul. Henryka Kamieńskiego, 5 minut od Bonarki. Inwestycja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł250 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom jednorodzinny wola justowska! Okolica Zamku w Przegorzałach, pomiędzy dwoma kopcami i lasem. Okolica zielona, dużo tras spacerowych. Dom jest w pełni wyposażony. Parter: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 000 zł62,50 m² 17 360 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż o powierzchni 62,5 m2 przy ul. Czyżyńskiej w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł49,95 m² 34 034,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Royal Space ma przyjemność zaprezentować unikatowy apartament o powierzchni 50 m2 w nowej inwestycji na Bronowicach. Inwestycja Przestrzeń wykreowana z myślą o tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 280 170 zł65,73 m² 19 476,19 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Leach & Lang jako wyłączne biuro sprzedaży nowej inwestycji Mogilska 31 (oferta bezpośrednia, bez prowizji!) ma przyjemność zaoferować nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł52,65 m² 12 136,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie z osobną, jasną kuchnią i balkonem w kameralnej części Bronowic. Budynek zlokalizowany przy ulicy Ojcowskiej, w cichej i spokojnej części Bronowic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 000 zł38,17 m² 21 194,66 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja, planowany termin oddania do użytku w wrześniu 2024. Zlokalizowana w dzielnicy Podgórze w starej jej części, blisko centrum. Dwupokojowe mieszkanie na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł29,97 m² 22 989,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż, ceny promocyjne. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł35 m² 15 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: praktyczne mieszkanie 35 m z balkonem (loggia) - ul. Klemensiewicza, kraków Powierzchnia: 35 m Piętro: 3 Balkon: loggia Parking: tak Oferujemy na sprzedaż ustawne, zadbane.